Castle 5X06 The Final Frontier

פגית

New member
תראי

זה עיניין של להתחבר לנושא או לא, גם אם לא אהבת ואת לא מתחברת לזה, והפועל היוצא הוא שלא הבנת חלק מהסאבטקסט, עדיין היו לפרק איכויות חשובות בעיניי, רבדים על הדמויות הראשיות שלא הינו מגלים אחרת ושהם חשובים לגדילה, עגלגלות, והבנת האופי של הדמויות.

אני אישית מתחברת למד״ב, אז נהנתי..

מקווה שתהני יותר בהמשך.

shirush3

New member
וואוו

הסוף הרג אותי!!!! יש לי דמעות מרוב צחוק

האישה הזאת פסיכית בקטע טוב
בפעם ה87249843 אני כ"כ אוהבת את ההתפתחות של הדמות שלה

בכלל כל הקטעים שלה היו מעולים! ידעתי בהתחלה כשקאסל חתם על החוברות היא תגיע ותבקש שהוא יחתום לה על החזה

ואני ממש שמחה שראיתי פרק של פיירפלי, עכשיו יש לי קצת מושג על מה הם צוחקים

הרובה עם הלייזר היה מגניייייב!
בקיצור פרק מעולה! הם כולם היו מעולים! גם ריאן ואספו ואלכסיס ולייני (אני דמיינתי אותנה שם במקום השני
זה לא בסדר שהיא לא הייתה בפרק!)

עכשיו לראות עוד פעם!

עדושית

New member
היה שייני!!!

איזה פרק כייפי!
אני בעד פרקי מחווה כאלה!

אע! קאסל אוהב את ג'וס וידון!
כמעט מתתי שהוא אמר את זה

והקריצה לפיירפלי הייתה מקסימה

וסניידר מבאפי!!!

הקייס גם לא הפריע לי, היה טיפה צפוי, אבל בינינו, רוב הקייסים בקאסל ככה.

מה עוד מה עוד? הנאום של בקט על הסדרה שלה היה מהמם! בכלל קייט כפאנגירל, מי היה מאמין.

קאסל עם אלקסיס - ממש ריחמתי עליו, מסכן
ואח"כ גם עם בקט - לא אל תגידי את זב, זה מטריד!

והסצנה האחרונה
מתתי מצחוק.

איזה פרק כייפי! כן ירבו

shoham95

New member

אני חושבת שהמבחן האמיתי של הפרק הוא האם הוא הצליח להלהיב גם צופים שאינם מעריצי מד"ב, ואפילו לא קרוב לכך, ובמקרה שלי זה לחלוטין הצליח! (אני לא ממש מכירה מד"ב...)
אמנם לא הכרתי ולכן לא זיהיתי את הרפרנסים, אבל היו המון המון קטעים אחרים מצחיקים וכיפיים, שלא צריך להכיר מד"ב בשביל להבין אותם. אז נהניתי מאוד מאוד מהפרק.
(ואני מניחה שאחרי שאראה פיירפליי זה יהיה אפילו יותר כיפי
)

אז ככה-

כמו שאמרתי, היו המון קטעים שהצחיקו אותי! סיימתי את הפרק עם חיוך ענק על הפנים

הסצנה האחרונה הייתה כ"כ-כ"כ-כ"כ מצחיקה

בקט כפאנגירל
אדיר! כל הקטעים האלה ממש ממש הצחיקו אותי
והתגובה של קאסל, אופקורס

פרלמוטר!
אני ממש אוהבת אותו, איזה כיף שהוא היה הפרק.
אני גם מאוד אוהבת את לייני, אבל כיף שמדי פעם מביאים גם אותו, הוא ממש מצחיק אותי

הו ואלכסיס! זה היה משעשע, וה"שיחה" שלהם בבית הייתה משעשעת גם כן

מאוד שמחתי לראות שבקט וקאסל מדברים בחופשיות כזו מול אספו. איזה חמודים הם.
וכל הפלירטוטים... לא, הם כאלה מקסימים.

קפטן מקס היה כזה אידיוט ואדיר
ומשום מה הוא קצת הזכיר לי את קאסל...

והדאגה של קאסל בגלל הירייה ממש הזכירה לי את הפרק בו הוא חושב שיש עליו קללה... זה הצחיק אותי אז והצחיק אותי היום! אני מתה על קאסל, הוא כזה מלך!

הקטע בו הם תופסים את הרוצחת (שכן, זה היה צפוי שזו היא, אבל עם פרק כזה כיפי למי אכפת!) היה מצוין! הוא היה גם מצחיק וגם מגניב, אהבתי אותו מאוד-מאוד-מאוד.

אני היחידה שהתלהבה מהקייס? לדעתי הוא היה מגניב ביותר, אני אוהבת את המקרים הלא-שגרתיים והמגניבים (כמו הזומבים בעונה הקודמת, לדוגמא). לדעתי זה היה קייס מוצלח!

טוב, אני חושבת שכמות ה-
שיש בהודעה הזו מסכמת בערך את המחשבות שלי על הפרק... היה פרק קורע וענק וכיפי ממש!

(ויהיה מגניב מאוד, אם למישהו מכם יש כוח, לכתוב את הרפרנסים שהיו בפרק לפיירפליי ולמד"ב באופן כללי... אמנם זה הרבה פחות מגניב כשלא מכירים את הסדרה, כמובן, אבל בכל זאת בא לי לדעת באילו קטעים מדובר
אז אם למישהו יש כוח...
)

העונה הזו נהדרת ואני ממש נהנית ממנה! כיף

pennylane11

New member

http://www.youtube.com/watch?v=-C6bAqIK228
כל הסצנה הזו היא רפרנס אחד גדול

פיירפליי היא סדרת ג'וס ווידון. שנגמרה אחרי 14 פרקים כי ביטלו אותה. וזה היה לפני עשור. שייני הוא ה-קאטצ'פרייז של אחת הדמויות, קיילי.

בואי נגיד שזה היה הדבר הכי בולט מכל הפרק מבחינת פיירפליי. לאורך הסדרה היו עוד המון (נגיד הופעת האורח של אדם בולדווין@#$%@#%) אבל זה דפינטלי היה שלט ענק שכתוב עליו "כאן רפרנס לפיירפליי".

shoham95

New member
אה, את הקטע עם ה- 12 פרקים קלטתי כשצפיתי

וזהו. וול, הגיע הזמן לראות פיירפליי.

Madonna22

New member
פרק ענק!!

היה פרק ממש מצחיק! למרות שלא הבנתי את כל הרפרנסים.. (לא ראיתי עדיין פיירפליי). ובקט נהייתה פנגירל, והסוף איך שהיא הפחידה את קאסל היה פשוט אדיר אני לא הפסקתי לצחוק בגלל זה .do you want to make out Castle?? Rawrr וגם "may fortune guide your way"

בקיצור עוד פרק ענק כמו שאר הפרקים שהיו עעד עכשיו!

Cordillia

New member
פרק חלש

אהבתי את הרפרנסים (המעטים מדי) לפיירפליי, שבוטלה אחרי 14 פרקים (לא 12). ה"קריברס" היה חמוד (בפיירפליי הם נקראים ריברס) וגם האיזכור של ג'וס ווידון, השייני וה"Nobody takes over my ship"
משפט מובהק של מל

דמות הפרק: קאסל. הוא היה כזה ילד חמוד. אהבתי את הקטע בו הוא בורח בסוף מקייט המפלצת.
קטע מעצבן: שהרפרנסים לפיירפליי היו מעטים מדי
(אני לא מכירה סדרות מד"ב אחרות אז אם היו להן רפרנסים, מן הסתם פספסתי), שהקייס היה צפוי מדי. חוץ מזה, מרת'ה ולייני חסרות בטירוף. וגם לא היה מספיק מאספו וריאן

קטע מצחיק: בקט כפאנגירל בתמונה הישנה של נבולה 9
אספוזיטו וריאן מראיינים עדים מחופשים
קאסל פוגש את אלכסיס החצי עירומה בקומיקון
בקט מפחידה את קאסל עם התחפושת בסוף

הפתעת הפרק: לא היתה.
מקרה הרצח: מטופש למדי.
ציון כללי: 7.

N o R i K o

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הסוף!

עשה לי את הפרק.
הוא היה חמוד. לא וואו מטורף כי אני לא פסיכית של מד"ב אבל חיבבתי++.

למעלה