דיון|| בעד או נגד הפירסומות ביוטיוב?

דיון|| בעד או נגד הפירסומות ביוטיוב?

אני חושב שזה מעצבן להיתקע אם הפרסומת הארוכה אבל גם מצד שני יוטיוטב צריכה כסף בשביל לפתח את האתר ... אבל נגיד לפרסומות אם הכפתור דלג אני בעד אבל אם הארוכות ממש לא .ומה אתה חושבים? דיון פורה ומהנה לכולם

avitali1993

New member
וואו זה שאלה קשה

כי מצד אחד שאני ביוטיוב בתור צופה זה סופר מעצבן שאני צריכה לחכות כדי לראות סרטון.
מצד שני בתור יוצרת ביוטיוב אני יודעת כמה השקעה עומדת מאחורי כל סרטון, ואם יש לי אפשרות להרוויח מהעניין (אצלי לפחות הכסף שאראה מיוטיוב ילך חזרה להשקעה בערוץ) אז למה לא?
זה לא קל ותמיד עולה המחשבה אבל לדעתי זה כלי שנותן ליוצרים יכולת ליצור תוכן אכותי יותר

שושני5

New member
חחחח מיליונרית שכמותך....

טוב, האמת היא, שלא סתם פניתי אלייך. יש סיבה לכך....
אם אי פעם, יוטיוב יישלחו לך הזמנה לvid con .
זה ברור לך שאני מצטרף אלייך..
נכון? :p
&nbsp
&nbsp
סתם סתם!
לא אוהב להראות את פרצופי.....
אבל בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה עם הערוץ שלך..

ותפרסמי אותו גם בכל מיני קבוצות פייסבוק ולא רק כאן... זה יביא לך המון צופים/מעריצים.

avitali1993

New member
חחחחח

הלוואי שישלחו לי הזמנה לויד קון! אני עוד ממש רחוקה מזה.
ואני כמובן מפרסמת את הערוץ במלא מקומות אחרים. לאט לאט נגיע רחוק

avitali1993

New member
בעיקר במדיה החברתית.

כיום ערוץ יוטיוב לא יכול להיות רק ערוץ יוטיוב.
כדי הלצליח אתה צריך לתחזק את הפרסונה הוירטואלית שלך. יוטיוב, פייסבוק (עמוד רשמי לא הפרטי שלך) טוויטר, אינסטגרם.

ommerl

New member
מסכים איתך.

לא חשבתי על זה אבל זה ממש חכם לעשות עמוד פייסבוק לערוץ היוטיוב שלך..
&nbsp
יש לי עמוד בפייסבוק אבל המטרה היא לשווק את העסק ולא את הערוץ אז זה קצת שונה. אני מעלה את הסרטונים ישירות לעמוד. לא חולק לינק עם יוטיוב.

avitali1993

New member
אם הערוץ נועד לשווק את העסק זה מעט שונה...

אבל אם אתה מעלה את הסרטון לפייסבוק עדיף שזה יהיה דרך יוטיוב ולא העלה חדשה.

ommerl

New member
לפי מה שהבנתי

הפייסבוק נוטה לקדם יותר סרטונים שהעלו אליו ישירות. אפשר גם להוסיף כפתור call to action עם לינק שזה מצויין

ommerl

New member
אני בעד מונטיזציה ורק לפעמים נגד..

אני חושב שמי שיש לו תוכן איכותי ביוטיוב- מגיע לקבל כמה גרושים, ופרסומות זו הדרך לעשות את זה.
אני לא חושב שמשלמים מספיק לבעל הערוץ...
&nbsp
זה פחות מתאים לי אישית כשאני רוצה לשמוע כמה שירים ברצף, ואז אני מפעיל את חוסם הפרסומות

&nbsp
בארץ אגב, אני לא יודע כמה אפשר להרוויח מיוטיוב.. אפילו סרטון וויראלי בעברית לא מגיע לכל כך הרבה אנשים...

ommerl

New member
ניסיתי ואני ממש גרוע באנגלית..

התחלתי בלוג על צילום ואני פשוט לא אוהב את איך שאני נשמע באנגלית :p
יש לי מלא טעויות וניסוחים מסורבלים. אני יודע שזה ישתפר עם הזמן. אני אולי אעשה את זה מתישהו.

למעלה