רונה והשהידים

RAMESES

New member
רונה והשהידים

לרונה שלום
תמהני מתי אם בכלל יעלה בדעתך לספר לקהל אוהדיך על השתתפותך כולל זימרה בכנס לכבוד השהידים.
בכנס עמדת דום לכבודם. לא הנדת עפעף כאשר השמיעו נאומים בזכות רצח ישראלים (ישראלים נמצאים בין אוהדיך).
כמו כן לא הגבת כאשר לא נאמרה מילה על שלום.
תגובה לקונית כמו "כיבדנו את מנהג המקום" הינו כסות של עלה תאנה בלבד.
אם היית שמתתפת בכנס אשר בו היו אומרים שיש להכניס יהודים לתאי גזים גם אז היית מגיבה כך? או לאולי מצטרפת?
אשמח לשמוע דעתך.
ממני אוהד לשעבר.

ipi3

New member
הופעה של רונה קינן בטקס לזכר שהידים מזעזע

אין לי מילים איך לתאר את הבושה והעלבון שזמרת ישראלית עושה דבר כזה קיצוני,
דבר אחד אני כן יודע עלי ועל חבריי שכמו שאמרת
אנחנו
אוהדים לשעבר מרגע זה

הכנס היה כנס של נשים ישראליות ופלסטינאיות

לרגל יום האישה, אבל שטויות, אל תתן לעובדות לבלבל לך את האידיאולוגיה הקיצונית שלך.

אוקי ראיתי שהיא ספקה הסבר

לי זה מתאים.
אולי היא עשתה משהו שלא מוצא חן בעינכם ואולי גם מבחינתי זה לא 100% בסדר, אבל כל הכבוד לה שהיא נאמנה לעצמה ולא לשמירת התדמית

Godless Heretic

New member
רונה הכחישה את הדברים בדף הפייסבוק שלה

אז די לעלילות השווא. רונה לא תומכת טרור, כל מטרתה במפגש היתה להופיע בפני נשים פלסטיניות שמסרבות להיותה אויבות של היהודים.

ipi3

New member
סיבה

אין שום סיבה בעולם למעשה הבוגדני הזה.להחרים לאלתר

להתנגד לשלום הוא המעשה הבוגדני האמיתי

לתמוך בשלום, להופיע ולהיפגש עם "הצד השני" הם הדברים שיוכלו לקדם את השלום באזור והם המעשים שמראים על אהבת הארץ, המקום והאנשים שכאן.

לרונה

רונה, אני בטוחה שזה מטלטל וקשה והלוואי שיכולנו לעשות משהו להקל את הימים הקרובים. להגיד "אל תקחי ללב" זה חסר טעם כי ברור שהדברים נוגעים. בעיני פעלת נכון: הופעת באירוע שנועד לקרב לבבות וזה כבר מעשה אמיץ שלא רבים האמנים שמעיזים לעשות. וכשעושים מעשים אמיצים יש מי שמופתע מאומץ הלב, מזועזע ממנו ומנסה להקטין את גודל המעשה. צעדים קטנים מקרבים אותנו למקום הנכון. ליבי ואני בטוחה שגם ליבן וליבם של כל מי שמאמין באמת ובתמים בחזון השלום הוא איתך. מקווה שהלבבות של כולנו יחזקו אותך, ולו במעט.

למעלה