שרשור עידכונים

2Dirrty4U

New member
כריסטינה באקוודור

כזכור לכם, כריסטינה היא שגרירה של WFP, הדוברת והפנים של Yum Brands ומובילת הקמפיין של World Hunger Relief. היא משתתפת בפרוקיט "From Hunger To Hope", ובמסגרת הפעילות שלה מאז שנת 2008 היא עוזרת לגיוס כספים, העלאת מודעות בנושא הרעב העולמי וכמו כן, במסגרת התפקיד היא נסעה למקומות שזקוקים לעזרה כמו האיטי וגואטמלה.

שבוע שעבר כריסטינה טסה לאקוודור לעזור להאכיל ילדים רעבים.

2Dirrty4U

New member
תמונה חדשה #Masterclass

תמונה חדשה של כריסטינה עלתה לטוויטר בתיוג #Masterclass.
בגדול זה אמור להיות איזשהו פרוייקט שכריסטינה לוקחת בו חלק ו.... מלמדת לשיר!

מה אתם אומרים?

2Dirrty4U

New member
Da Internz בסטודיו עם כריסטינה

בתחילת השנה צמד המפיקים Da Internz סיפרו לנו בראיון על כך שהם עובדים עם כריסטינה על מוזיקה חדשה.
כעבור עשרה חודשים מאז הראיון הם מעלים תמונה בסטודיו הביתי של כריסטינה... עם כריסטינה וששת פרסי הגראמי שלה!

"How we end our night, with GRAMMY-winning artist Christina Aguilera in the studio"
https://instagram.com/p/8XAJ2-AtwL/

2Dirrty4U

New member
המתופף של כריסטינה: אוקטובר הולך להיות חודש כייפי

המתופף של כריסטינה העלה לאינסטגרם שלו תמונה של תופים מחזרות וכתב:
"Back at it with my Christina Aguilera crew. October is going to be fun month with family. #xtina #techlife #dwdrums #zildjian #vicfirth #teamremo #rehearsals"

האמממ

2Dirrty4U

New member
דיג'יי פרימייר מקליט אלבום סולו ומצלם סרט דוקומנטרי

ועפ"י הראיון הזה שנערך בצרפת עם דיג'יי פרימייר - כריסטינה הולכת להיות חלק מהאלבום!

האלבום יקרא Last Sessions at 320
עדיין אין תאריך שחרור
ביחד עם האלבום, פרימייר גם מצלם סרט דוקומנטרי
עוד באלבום: סנופ דוג, ד"ר דרה, נאס, אד שירן ואולי אפילו אמינם!

(@11:25)

2Dirrty4U

New member
מותג הבשמים של כריסטינה #1 מבין בשמי הסלבריטי

בשנת 2007 כריסטינה הוציאה את הבושם *הראשון תחת הברנד "Christina Aguilera" שזכה להצלחה גדולה בקרב בשמי הסלבריטי.
מאז כריסטינה הוציאה עוד 6 בשמים תחת המותג (7 בסך הכל עד כה); Christina Aguilera [Signature], By Night, Royal Desire, Red Sin, Unforgettable, Woman ו-Touch of Seduction.

נכון להיום, מותג הבשמים של כריסטינה זכה ב-17 פרסים - מה שהופך את אותו למקום ראשון מבין בשמי הסלבריטי.

* לפני כן בשנת 2004 כריסטינה הוציאה את הבושם "Xpose" ובשנת 2008 הוציה את הבושם "Inspire" - הבשמים האלו אינם נכללים תחת המותג "כריסטינה אגילרה" המדובר.

2Dirrty4U

New member
תמונות חדשות מהרביעי לאוקטובר

ברביעי לחודש כריסטינה יצאה עם מספר חברים למה שנראה כמו מועדון.
לא ידועים פרטים מעבר ל-2 תמונות שצולמו ע"י מעריצים.

2Dirrty4U

New member
Today Show: ראיון חדש!! 2 אלבומים חדשים!!!!!

כריסטינה התאריינה לטודי שואו אחרי שחזרה מהנסיעה שלה לאקוודור והחלק המעניין בראיון - היא עובדת על אלבום בספרדית (או לפחות ככה הם טוענים) ובמקביל היא עובדת על אלבום אולפן חדש.

מה אתם אומרים??

DirrtyShay

New member
לצערי היא פשוט מאבדת את עצמה כזמרת

אני לא אנטי דה וויס להיפך אני שמח מאוד שהיא שם וחבל לי שהיא לוקחת הפסקות בין עונה לעונה.
ועובדה שיש שם מנטורים שעדיין פעילים ומצליחים.
זאת רק היא עצלנית ופוסטמה.
&nbsp
העזרה לילדים בחו"ל נוגעת ללב ונחמד לראות אותה שם.
&nbsp
אבל היא פשוט לא נראית מישהי שרוצה להיות זמרת.
והאלבום הזה בספרדית מבחינתי הדבר הכי מיותר שיש..
ואני רואה איך היא תקדם אותו מאשר את האלבום באנגלית.
&nbsp
מעצבנת.

2Dirrty4U

New member
היא מאבדת את עצמה כזמרת *בגלל* דה וויס

אני לא מבינה למה היא ממשיכה לחזור לתוכנית הזאת.
התוכנית הזאת מגבילה אותה בכ"כ הרבה דברים שזה מעצבן!
דיי.
מיצינו.
&nbsp
לגבי האלבום בספרדית - עם כמה שזה נשמע נחמד והכל אבל אני לא חושבת שזה יקרה בתקופה הקרובה.
שים לב שכריסטינה לא דיברה על זה בכלל, רק הקריינית אמרה שהיא עובדת על אלבום המשך בספרדית ושמענו את זה בעבר לא פעם.

Music Man XD

New member
TV זה סתם תירוץ.

מארון 5 ובלייק שלטון לא בדיוק עצרו את הקריירות שלהם בגלל TV.
אלה הבחירות שלה. אין סיבה לתרץ את זה... אין לי גם שום זכות לבקר את הבחירות שלה, כן? היא בוחרת להתרכז במשפחה שלה, לחיות בשכונה מאובטחת היטב בשקט ובשלווה, לגדל את הילדים שלה, להקליט את TV פעם בשנה קרוב לבית, ולחלטר מדי פעם. כל מה שאמרתי עכשיו - זו בחירה שלה. אף אחד לא מכריח אותה לחיות ככה. אני לא מבקר אותה, כי זו זכותה המלאה, אבל גם לא חושב שזה בגלל משהו אחר.
&nbsp
יש לה מספיק כסף ומספיק חופש כדי לבחור להתנהל באופן הזה! אותנו זה קצת מבאס, כמובן, אבל אני גם לא אוהב את המעריצים שאומרים: "היא צריכה להיפרד ממאט כי הוא גורם לה לא לעבוד", "היא צריכה לרזות", "היא צריכה לשחרר אלבומים מהר יותר", "היא צריכה בלה בלה" - כאילו, למה נראה לכם שהיא שואלת אתכם

Music Man XD

New member
לא ממהר להתרגש מהאמירות האלה

בשלב הזה.
&nbsp
מקווה שבאמת יהיה אלבום, מקווה שיהיה טוב.

למעלה