We Are Infinite

New member
אני בושה לכל הפאנגירלז בעולם
לבית האדס

כרגיל, התפנגרלתי היום עם אחותי על בית האדס, הספר האחרון שיצא בסדרת גיבורי האולימפוס, סדרת ההמשך לפרסי ג'קסון והאולימפיים. מאז שסיימתי לקרוא את הספר, או ליתר דיוק מאז שהגעתי לחלק בספר בו ניקו מתוודה על הקראש שלו על פרסי (שזה בערך שבועיים עכשיו), אני הולכת ברחבי הבית וצועקת "ידעתייייייייייייייייייייייי!!!!!! זה פאקינג קאנוןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!", ואחותי עוזרת לי אפילו שהיא לא הפאנגירל הכי מתלהבת בעולם.
אז אני יושבת בחדר שלי, וממררת בבכי שאני חלוקה לגבי דעותי בנוגע לסיום הסדרה. מצד אחד, אני רוצה שהספר הבא כבר יצא. מצד שני, אני ממש לא רוצה שהסדרה תגמר. אחותי הציעה שאולי ריק ריירדן יכתוב סדרת המשך, ועלתה השאלה אם זה יהיה ספר למבוגרים (כי הדמויות התבגרו) או ספר נוער על הילדים שלהם. ואני, בתומי, אומרת לאחותי שאם פרסי וניקו לא יהיו ביחד בספר, אז לפחות שהילדים שלהם יהיו ביחד.
עכשיו מה הקאץ'? הרי הגיוני שלניקו יהיו ילדים בסופו של דבר, גם אם הוא גיי, הרי יש אימוץ ויש תרומות ביצית וכל זה. אבל זהו, שלא. כשאמרתי את זה לאחותי, לא חשבתי על איך גייז מביאים ילדים לעולם, אלא חשבתי עם איזו בחורה ניקו יביא ילדים.
ניקו. שעכשיו גיי בקאנון.
שאני לא מפסיקה להתלהב עליו.
לרגע חשבתי שהוא סטרייט.
אני רשמית בושה לכל הפאנגירלז בעולם.

הלכתי לשבת בפינה ולמרר בבכי.

(כדי שזו לא תהיה הודעה חסרת תועלת מנוגדת לחוקי הפורום, אני פותחת שרשור. האם דבר כזה אי פעם קרה גם לכן? מה אתן חושבות על החטא שלי? האם צריכים לסקול אותי באבנים?)

Bell J

New member
כבר יצא התרגום בעברית?

זה היה מהיר, בהתחשב בעובדה שקראתי את הספר לפני חודש ובכיתי כמו מטורפת באושר שניקו גיי ואני יכולה סוף סוף לממש את הניקו/אנוביס שלי!
אני גם חשבתי שהוא סטרייט ואז בספר הזה יש רמזים דיי עבים לזה שהוא גיי (הולך לבוב ומספר לו שפרסי בחור טוב, לא מוכן לישון בחדר של פרסי...)
אגב, כל האירוע עם קופידון גרם לי לחבב את ג'ייסון, מה שממש לא קרה בשלושת הספרים. אני עדיין מחכה לרגע שאני אחבב את פייפר או הייזל.

אני דיי אהבתי מה שריק עשה לפרסי ואנבת' בספר הזה, הוא הוריד מהשלמות שלהם. לא שפרסי היה מושלם מבחינת אופי בהתחלה, אבל עכשיו הוא גם פחות הגיבור ויותר אנושי, למשל עם המפלצות ההן שהטילו עליו את הקללות רואים ממש כמה פרסי פחות מושלם ולא דואג לאנשים מהעבר שלו (ניקו, בוב, קליפסו*). ואנבת'... לגלות שהחוכמה שלה מסתכמת בכך שהיא פוגעת באגו של האדם כדי להשיג מה שהיא רוצה כשלה בעצמה יש אגו... לא יודעת.
(אני מנתחת את הספר יותר מדי)

*ליאו/קליפסו. גאוות ריק ריורדן. אני זוכרת שהוא אמר שהיא תחזור, ואני יותר אוהבת אותה כשהיא badass.

את יודעת, כל הדברים הטובים באים לסיומם כמו פרסי ג'קסון. לא יהיה המשך, גם לא הילדים וגם לא הגרסה למבוגרים.
אנחנו תמיד יכולות להתנחם בעובדה שהוא הולך לכתוב על ת'ור ולוקי *-*

(סליחה שאני לא מגיבה הרבה בפורום. בעיות במשפחה)

We Are Infinite

New member
אין תרגום עדיין, גם אני קראתי באנגלית |ספוילר

מעולם לא חשבתי שניקו סטרייט, תמיד שיפפתי אותו עם פרסי, מהרגע הראשון. אני פשוט רגילה להפריד בין הקאנון לפאנון שלי, אז לקח לי זמן להתרגל שהם עכשיו דומים יותר מאי פעם!
גם לי כל האירוע גרם ממש לאהוב את ג'ייסון. חיבבתי אותו בספרים הקודמים, אבל עכשיו אני אוהבת אותו יותר מתמיד. אולי אם פרסי יהיה עם אנבת' בסוף (
) אז ג'ייסון יזרוק את פייפר סופסוף (
) ויהיה עם ניקו (אני יודעת שזה יותר מדי לבקש).

אוי, גם אני ממש אהבתי את מה שריק עשה עם פרסי ואנבת' בספר. בספרים האחרונים הייתי צריכה להכריח את עצמי לא לשנוא את אנבת', אבל בספר הזה הוא גרם לי לאהוב אותה שוב, ולמרר בבכי עוד יותר שאני לא רוצה שהיא תפגע כשפרסי יזרוק אותה בשביל ניקו
.
וקליפסו
אהבתי אותה קודם, ועכשיו אני אוהבת אותה עוד יותר
.

מה זאת אומרת הוא הולך לכתוב על ת'ור\לוקי? פספסתי משהו או שזו בדיחה שאני לא מבינה?

(לא נורא שאת לא מגיבה. גם אני בקושי מגיבה, ולי אין אפילו סיבה)

Bell J

New member

אני תמיד בעד פרסבת' לא משנה מה, רק חבל שהוא גרם לי מעט לשנוא את אנבת'.

תסלחי לי אבל ניקו/פרסי זה פשוט שיפ עצוב מדי. פרסי הכי סטרייט שיש אנשים, רדו ממנו. ניקו לעומת זאת תמיד לא היה סגור על עצמו, אז כן, זה למה הוא עם פאקינג אנוביס שגם היה מעורב בעבר עם גברים (כמו סת'~) אז אחלה סלאש
.

ריק הולך לכתוב על המיתולוגיה הנורדית - ת'ור, לוקי, אודן וכו' וכו'...

Grim Sister

New member

כי נראה שאנחנו זקוקות לאחד.
לפי מה ששמעתי, יוצא עוד תרגום לסדרה של פרסי (נפלא, עוד משהו לקרוא כדי להעביר את הזמן).
בגזרת שרלוק עוד אין התקדמות, אבל! השחקן של מוריארטי יצא מהארון לפני לא פחות מ-24 שעות. אז התגובות שלכן ייתקבלו כאן בברכה.
שאלות לאוהדות הנייטוויל שבינינו: מה חשבתן שהם הולכים לעשות בסוף הפרק? להתכרבל או לנסות ולעשות ילדים? תגיבו לנו בנוגע לזה.
שאלות לפאנדום ששרד: האם יש עדכונים בנוגע לסרט החדש של ה"פ? אם כן, תיידעו אותנו!
שילד האחרון הטביע את השיפ שלי. אני בעיקר עצובה (לא כועסת, אף פעם לא כועסת. קשה לכעוס על דמויות שהן טוטאלי אוסום)
ניסיתי לראות את FREE!, וויתרתי באמצע פרק 3. למרות שקליפ הסיום יפה למדי.
עדיין מסרבת לראות את גלי ו/או לגייס את הפרודקטיביות הנחוצה כדי להתחיל לראות את סליפי הולו.
מי מתרגש לכבוד הד"ר?!
זה היה עדכון קטן בנוגע לכמעט כל פאנדום שקיים בפורום. אנא זכרו להציף את השרשור הזה ולהתבכיין לנו על הFEELS שלכן. כי אכפת לנו.

OverAndOver

New member
LISTEN UP BITCHES |במבה|

קיקסטארטר חדש ונפלא עלה לרשת, ואני רוצה שכולכן תעשו כל מה שביכולתכן כדי לגרום לו להצליח. למה? ובכן.

הקיקסטארטר הזה הוא להוצאת ספרים שמוקדשת ליצירות מקוריות של כותבי וכותבות פאנפיקים. אין צורך להסביר למה זה חשוב לנו, נכון?

יופי. תעברו על העמוד, הכל מוסבר שם פשוט ויפה, ותעברו על ההטבות שמקבלים כשתורמים, תחליטו כמה אתם יכולים לתת, ותעשו את זה. כי ההוצאה הזאת היא בשביל הקהילה שלנו, בשביל הכישרון שבקהילה שלנו שהרבה פעמים לא מצליח למצוא מקום, והיי, לכו תדעו, אולי גם בשבילנו, יום אחד.

יש שם שלושה ספרים סופר מגניבים משלוש כותבות סופר מגניבות שבוודאי שמעתן לפחות על אחת מהן, אז זו כבר התחלה טובה.

בקיצור, גאייז בבקשה בבקשה תתמכו אני רוצה לראות את הפרויקט הזה פורח יותר משאני רוצה את עונה שלוש של שרלוק אוקיי? ואם זה הולך לעודד מישהי לתרום אפילו דולר אחד, אני מוכנה להציע הטבה משלי, ולכתוב לכם פיקצר (לפחות) עם כל פרומפט שתרצו על כל תרומה שתעשו, בפאנדומים הבאים: שרלוק, שרלוק RPF, נייט ווייל, ניוזרום, ד'ה האוור, המלוק גרוב, כל פאנדום אחר שלא הזכרתי פה אבל אתן יודעות שכתבתי בו פעם????

אני פשוט ממש רוצה שתתרמו. ממש ממש ממש. זה פרויקט כל כך יפה.

Grim Sister

New member
הבטחת כבר חמישה דולרים ממני!

(זה בסדר, אנחנו לא מצפות מכן לתרום, חלק מבנות הפורום גם ככה לא בעלות כרטיס אשראי הנותן גישה לקנייה בחו"ל. ומזל שכך. כי אז רובנו היינו מתרוששות)
אבל כן יהיה נחמד אם תפרסמו את זה בפייסבוק שלכן ו/או בטאמבלר.
כי יצירות מקוריות של כותבי פאנפיקים? זו מטרה מוצלחת (והיי, אולי גם אתם תכתבו שם יום אחד!)

BEL121

New member
רגע,

בסרט החדש של ה"פ את מתכוונת לסרט על ניוט סלמנדרה,כן? זה א שפספסתי משהו ענק אחר

GLEE זו הססדרה שאני רואה כדי להתעצבן. רחוקתי מלהיות שמרנית או מוסרית מאצ', אבל
אחרי פרק שבו הבחורה שמתביישת לשיר בביקני מול כל בית הספר נענשת על זה, ופרק שבו מיסטר שו נלחם על זכותו הדמוקרטית ללמד חבורת בני נוער לרקוד טוורקינג כל הדרך לנאשיונל אני חייבת לומר שהם פשוט הגזימו.וזה לא שאי פעם הסדרה הזו היתה מופת לטוב טעם חינוכי.

אני מתרגשת מהדוקטור! עם כמה שאני עצובה שמאט סמית עוזב (הדוקטור האהוב עלי!) וכמה שאני עצובה שקלרה נשארת (המלווה השנואה עלי!) אני פשוט שמחה שהם מוציאים סוף סוף עוד פרק...אני רק מחכה שהוא יגיע כבר להורדות..

אחרי שעקבתי אחרי על-טבעי די באדיקות לצערי הרב נשברתי. הסדרה כבר לא מה שהייתה והם לגמרי היו צריכים לגמור איתה בסוף עונה 5. זה ממש מדכא לראות סדרה טובה ודמויות אהובות נקרעות לגזרים בידי כותב לא מוצלח והופכת להיות משהו שרואים מכוח האנרציה.

Grim Sister

New member
כן, התכוונתי לניוט

אני מקווה שזה ייצא טוב, כי אני ממש רוצה לראות סרט שנכתב על ידי רולינג!
אני לא עוקבת אחרי גלי (ניסיתי, באמת שניסיתי)
ועל טבעי נטשתי בערך לקראת סוף העונה הראשונה (למרות שאני חייבת לציין שלדין יש את הריסים הארוכים ביותר שראיתי על גבר ושהוא חמוד מאוד)
ד"ר הו: הבנתי שהיום כולם רואים את האניברסרי של הד"ר, שבו יופיעו 10,11 ו-12. אני קצת מאוכזבת לשמוע שמאט עוזב, אבל לפי מה שהבנתי, המחליף שלו הולך להיות אדיר ולקלל המון

BEL121

New member
העונה הראשונה של על טבעי

נראית כאילו מישהו החליט לעשות סדרה מהספרים של 'צמרמורת', רק מסוף העונה השניה בערך מתחילה להתגבש עלילה עיקבית.

ובגלי את לא מפסידה כלום, באמת, רק חוסכת לעצמך כמה תאי מוח ותרופות להורדת לחץ דם.

אני הבנתי שהספיישל של הדוקטור קשור לעונות 3-4, ועל חטאי אני מתוודה, לא ראיתי את כל הפרקים בעונות האלה. אז אני מקווה שהכל יהיה לי ברור.

למעלה