עדכונישס

HanAn189

New member
ביונסה קונה רהיטים עם בלו אייבי.

אתמול ביונסה נצפתה עם בתה בלו אייבי מכורבלת במנשא על החזה של B, בעוד ביונסה הלכה לרכוש רהיטים בחנות DDC במנהאטן, ניו יורק

האם טינה הייתה גם.

HanAn189

New member
ועוד תמונה בלי בלו אייבי.

ביונסה בדרכה לצילומים. (עוד מה-23 במרץ)

שיק!

HanAn189

New member
אדל מספרת: אני רוצה לעשות דואט עם המלכה B.

אדל חשפה בראיון בתחנת הרדיו הצרפתית NRJ שיש לה חלום לשתף פעולה עם ביונסה:

"אני סוגדת לביונסה. אני מאזינה לה מאז שהייתי בת 11...אני חושבת שעבודתה כאמנית וכזמרת מעוררת קנאה מבחינת אורך הקריירה שלה ואיך שהיא גדלה וגדלה, אבל רוב ההשראות שלי הן מוזיקה ישנה ועצוב שהן כולן מתו."

לא הבנתי מה היא רוצה בסוף, אבל ידוע שאדל תומכת נלהבת!

HanAn189

New member
B מועמדת לרשימת ה-100 של מגזין TIME.

כל שנה המגזין TIME בוחר את 100 האנשים הכי משפיעים בעולם והציבור יכול לעזור טיפה:

הצביעו לביונסה

"בתור חצי אחד ב-power couple ג'יי וB, כל שנה יכולה להיות של ביונסה, אך עם לידתה של ביתה בלו אייבי קרטר, זוהר הכוכבות של ביונסה אף פעם לא היה זוהר יותר. למרות קנאיותה לפרטיות, הודעת ההריון של ביונסה (על במת טקס פרסי ה-VMA) שברה שיא בטוויטר, הבטן שלה גרמה לשמועות שערורייתיות ותכניות הלידה עוררו מחלוקות. כעת, עם תאריכי הופעות חדשים וגוף מדהים אחרי לידה, ביונסה תוכיח שאמהות לא תאט את התהילה שלה."

ההצבעה נסגרת ביום שישי הקרוב. האושייה שתזכה במירב הקולות תכלל ברשימה אשר תבנה ע"י עורכי העיתון ותפורסם ב-17 באפריל, יום ג'.

בהצלחה לB!

HanAn189

New member
ויקטוריה סאנצ'ז שרה סוויט דרימז.

ויקטוריה סאנצ'ז, מתמודדת בעונה הנוכחית של אמריקן איידול, שרה בתכנית האחרונה את Sweet Dreams.
אפילו האתר של B פרסם:

http://www.youtube.com/watch?v=cm0_XHkeous

WHAT DO U THINK?

HanAn189

New member
LOT מקום ראשון במצעד הדאנס של הבילבורד!

LOT התמקם לו השבוע במקום הראשון במצעד הדאנס של הבילבורד, מה שהופך את ההעפלה הזו להעפלה ה-18 לפסגת מצעד הדאנס. רק עוד 2 זמרות עקפו את ביונסה בכמות השירים שהגיעו למקום הראשון במצעד הזה ואלה הן ג'נט ג'קסון ומלכת הפופ, מדונה.

מזל טוב לB!

רק אני מבואס שפספסנו את מצעד ה-100?

HanAn189

New member
B במסר למעריצים.

ברשת [נראה לי מהטוויטר] עלתה תמונה של פתק שביונסה רשמה למעריציה

"I LOVE YOU BEYHIBE
LOVE BEYONCE"

או בתרגום לעברית:
"אני אוהבת אתכם כוורת של בי, אהבה, ביונסה"

הוווווווווווווווווווווווווווו

למעלה