שרשור לילה
היום ה14 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור לילה
היום ה14 ב

מסיבת התה של שי חי הסתיימה ב-4 פסילות ובריב - חלק מהדיירים חשבו ששי חי עושה הצגות ולא הקיא באמת,בתגובה שי חי רצה לפסול את המשימה.

כרגע - העמדות להדחה.

תקציב לא היה עדיין.

מצפה לנו עוד לילה ארוך.

winwin5

New member
שי לקוקו: 'אני אוהב אותך כמו אח', לייזרים יצאו מהעיניים חחחח

winwin5

New member
לרגע זה, אני בעד שי עצמו לא חבורה ולא כלום. בנוסף בעד

קוקו, זהו כל השאר לא ממש מעניינים אותי.

tg151

Well-known member
מי בקבוצה של שי?

יש מישהו בבית שמגבה אותו?

יש בבית אנשים שמחבבים את שי

זה לא אומר שהם יגבו אותו בכל מצב ועל כל דבר שהוא יעשה.
הקבוצה של עמרי זו באמת קבוצה, אני מתכוונת אליו, לשי מיקה, לעומר ולדודו. לגבי פלורי, היא אוהבת את עמרי ורוצה אותו איתה אבל אין לה קשר מיוחד לשאר וגילי רוקד על כל החתונות.

merilue

Well-known member
הבעיה שהם לא מגבים אותו בכלום אפ פעם

אוהבים אותו אבל מפחדים מהעמדות להדחה
אפילו קסניה שחשבתי לתומי הינה יש לשי חבר שיגבה,היא ה1 שקפצה בשולחן נגד שי.ואז בחוץ לבד היא שוב פעם מסכימה עם שי .קסניה פחדה שהבית יחשוב שהיא יחד עם שי ושחס וחלילה יעמידו אותה להדחה בגלל זה.
אחד על אחד קסניה,קוקו,תמר וסלים מסכימים לדיעות של שי.הבעיה איתם שברגע שעומדים מול הבית הם מתקפלים.
בכלל כמעט כולם שם רועדים מפחד ההדחה.הם מתנהגים רק סביב זה.הכי בולטים במוג ליבם הם גילי וגיל,פלורה,דודו וברק

כי מה לעשות, לפעמים הוא באמת מתנהג לא לעיניין

היום למשל. הוא כעס לגמרי בצדק, אני מבינה שהוא כבר התפוצץ, אבל איך שהוא עשה את זה לא היה נכון. אנושי, אבל בצורה שפגעה קודם כל בו.
תמר למשל גיבתה וגיבתה אותו עד שהוא הגזים.
כל האנשים האלו: תמר, מייקי, סלים, קוקו וקסניה, הם אנשים בזכות עצמם, הם לא באו למשחק כדי להיות בחבורה של שי חי (בניגוד לחבורת הפלקה שישר הקימו קבוצה, הקימו מאחז ותיכף יהיה להם הימנון ודגל). אז הם לא תמיד אמורים להסכים איתו אוטומטית.
ובסך הכל עברו שבועיים, אומנם שבועיים סוערים, אבל שבועיים, עוד מוקדם לדעתי לדבר על חברויות אמיצות. זה יקרה באופן טבעי כשיהיה משהו שיפלג את הבית לשניים.

merilue

Well-known member
היחידה שגיבתה אותו בשולחן היא

תמר...וראית מה הייתה התגובה כלפיה.פלורה עמדה להפוך שולחן ואור לא הפסיקה להתקיף.תמר מייד התחילה להתנצל ולהצתדק מהפחד. אין ספק ששי חי עושה טעויות כמו עניין ה"תנו לי שם"...ועוד ועוד.רשמתי שחבריו לא מגבים אותו אפפעם כי הוא היחיד מבינהם שמתבלט בדיעותיו. ברור שכל אחד מהשמות שציינת הם אינדיבידואל ודווקא בגלל זה הייתי רוצה יותר לשמוע אותם בפורום כללי ולא רק בשיחה פרטית. מדוע קסניה לא אמרה בשולחן שהיא נפגעה מהתגובה שלהם לאחר המשימה שלה ושל שי??היא אמרה לשי שהתגובה שלהם לא הייתה לעניין. יש הרגשה שקוקו וקסניה וגם תמר תמימי דעים לגבי ההתנהלות בבית.הצעקות סתימת הפיות וההתנהגות הבזויה כלפי סלים ושי.עדיין אפ אחד מהם לא פתח ת'עניין.אם הם רוצים שיתייחסו אליהם אדם בפני עצמו שיתחילו לנהוג בהתאם.

לא קבוצה מוצהרת אבל אנשים מסביבו

שי חי, מייקי, גילי, גיל, קסניה, תמר, קוקו (למרות הויכוח היום) שכחתי מישהו? האנשים המקסימים של הבית.
האנשים שבסדר איתו. ברור שאני בעד שי חי.

כן.

מבחנתי הם אנשים טובים והם תמכו בשי כשהיה מבודד בבית. גילי לא עזב אותו וגיל לא הסכים לחרם עליו. את זה אני לא שוכחת להם.

למעלה