שרשור לילה
היום ה41 ב

תודה לכל מי שטורח וכותב כאן על היום המעיק הזה

כדי לחסוך לכל היתר את הסבל שבצפייה בפסטי-דודו הבלתי נגמר הזה.
&nbsp
בברכת - מחר יום שלישי, כל האמת בפרצוף - פעמיים כי טוב!

בוייאקה מאן

Well-known member
לא, זה בכוונה.

הם שמעו הרבה תלונות שהמשימה משעממת
אז הם אמרו ניתן להם יום שלם של דודו כל משימה אחרי זה תהיה קורעת מצחוק

אזרחית שקופה

Well-known member
אנחנו צריכים להגיש תביעה יצוגית נגד ערוץ 26 על התעללות נפשית

באנו הצופים שנאלצים לראות את השיחה ההזויה הזאת בנאסט. היינו משתמשים בעומרי שייצג אותנו בתביעה אבל הוא בצד המתעלל.

viki177

Well-known member
יאללה לך הביתה דודו אימא מחכה לך מתחת לשמיכה

Jason2

New member
טוב עכשיו קצת הערכתי את ארבל

שאמרה להם להתעורר מהסרט.

למה הם כ"כ בטוחים שהם כזאת "עונה מעניינת".. נראה להם שהם עוש

ים יותר אקשן מדנה VS פרידה? ליהיא VS נופר? טל גלבוע VS כוס יין אדום?

nicknick28

New member
דודו,בשעה טובה עברת אצלי לקטגוריית ה"נמאסתם,תעזבו את הבית"

פלורי כבר ממתינה לך שם בביטחה.
היו לי הרבה לבטים לגבי דודו,התנדנדות בין תמים לתככן למעצבן לכמה שטויות הוא מדבר. אבל למרות שמזה זמן מה אני כבר ממש לא מחבבת אותו,לא הטריד אותי שהוא שם,ברקע,ממלמל שטויות ומתחנף לאנשים.

אבל עכשיו ,כל מה שבא לי להגיד לו בכל שניה ושניה שאני שומעת את קולו "שקטטטטטטטט דודו,למען האנושות כולה,שקטטטטטטטטט"

אני לא מבינה איך בשבוע האחרון, לאט לאט מתערערים להם נפשית הדיירים. כל אחד שם הופך לקוקוריקו מהסוג המאוס ביותר. הם לא סתם אנשים משעממים ומעצבנים יותר,הם ממש הופכים למטרד רציני.

אם חשבתי שפעם רוב הבית היה בלתי נסבל,למדתי השבוע משמעות חדשה למהו דייר בלתי נסבל. לא ידעתי שקיימות דרגות כאלה של סלידה. מהכרותי עם עצמי ומהעובדה שאני בן אדם יחסית אמפתי, לא חשבתי שאי פעם באמת אוכל לקבל בחילה מדייר, טעיתי בגדול.
דודו איבד כל הגיון. הוא חי בסרט רע שהוא שולט שם במשהו בבית. אני הייתי מהאנשים שאמרו חבל ששי חי יורד עליו סתם...עכשיו אני זועקת לשי חי ,אנא ממך ,תטיח בו את ביקורת חייו,אל נא תיפול לתדמית הבחור התמים והנפגע של דודו. תהיה קשה ,אכזרי וחד. שמישהו יוריד לקרקע את היצור הזה.

מילא אם היה מדובר פה במריבות עם היגיון,עם אגו בריא,מריבות בין דמויות חזקות בבית.מריבות מעוררות שיכולות להביא להפיכה או שינוי אווירה בבית.
אבל דודו ופלורי סתם מתחרפנים,לחינם וללא מטרה. שום דבר כבר לא יעזור לכם דודו ופלורי. הראתם לי מי אתם ,אנשים חסרי עמוד שדרה,הפכפכים ולקקנים .אין כלום מאחורי ההתפרצויות שלכם מלבד טירוף וחוסר מודעות עצמית.
ואין דרך חזרה משם. כבר לא מאמינה שאצליח לראות אתכם כבני אדם נורמטיביים,לא משנה מה תעשו ואיך תתנהגו.

nicknick28

New member
לא מאמינה שהגעתי לימים שאני מעדיפה את עמרי ושי מיקה

בחיי שהם היו האופציה האחרונה...
ליד דודו ופלורי ,הם נראים פתאום כליל השלמות. נראים אנשים נחמדים,נסבלים,רציונליים. וזה אומר הרבה על חומרת המצב של דודו ופלורי . הרבה מאוד.
כי עומרי ושי מיקה באמת היו מבחינת הקש האחרון.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אוי נו עוד משימה מפגרת ?! דיי לא שלא יאכזב הפעם

MIC83

New member
איזו משימה דבילית, מתאים להם... למה לא קיבלו תינוקי??

למעלה