כל מה שצריך לדעת לקראת פרק 8

HOT SPOT 2010

New member
כל הפרטים על פרק 8

אז אני אתחיל בזה שאני מעריץ גדול של הסדרה והקומיקס, ושמח שיש פורום לסדרה הזו.
אני מניח שרב האנשים פה עוקבים אחרי הסדרה בצורה כזו או אחרת, ואני מאמין שרב האנשים בפורום כבר הגיעו לפרק 7 של עונה 3, כי ההודעה הזו תדבר על פרק 8, ככה שאם עוד לא ראיתם שום פרק בעונה 3, אז כדי שתצאו מההודעה הזו, ומהר, כי היא תכיל
חריפים לעונה 3.

אז פרק 8 של עונה 3 ישודר ביום ראשון הקרוב, וזה בעצם יהיה הפרק האחרון של המתים המהלכים שנקבל השנה, מאחר והסדרה יוצאת לפגרה של חודשיים-שלוש, וכנראה תחזור רק בסביבות פברואר. אז אפשר להתחייס לפרק הזה כפרק סיום החלק הראשון של עונה 3.

אז נעשה את הסיקור הראשון לפרק.

אז נתחיל עם שני פרומואים ששוחררו לפרק, הם מאוד זהים רק עם מוזיקה שונה.
פרומו 1: https://www.youtube.com/watch?v=7HtVzGW8aTI
פרומו 2: https://www.youtube.com/watch?v=Os-m5w1q944

לפרק שוחררו גם שני קליפים, אחד מהם הוא קטע שלא כולל שום ספוילר, אבל הקטע השני כולל סוג של
, ככה שאם אתם לא רוצים להרוס לעצמכם שום דבר, אל תצפו בקטע ה-2.

קטע ראשון, בלי ספוילרים: https://www.youtube.com/watch?v=Svqu_ngRXw0
קטע 2, שכולל סוג של
: https://www.youtube.com/watch?v=MEKvkVdK7DM

בהודעה הבאה אני אעלה פה עוד כמה פרומואים ששודרו לפרק, רק שאלה פרומואים ששודרו מחוץ לאמריקה, והם כוללים
חריפים, ואני ממש לא רוצה להרוס לאף אחד, אז הם יהיו רק בהודעה הבאה. הם כוללים
גדולים שיכולים להרוס, אז ראו הוזהרתם...

HOT SPOT 2010

New member
פרומואים עם ספוילר לפרק

ההודעה זו כוללת
חריפים לפרק 8, אם לא בא לכם לחטוף ספוילר, תצאו מפה!!! עכשיו!!!!!

אז הפרומו הראשון הוא פרומו שכולל הכי מעט ספוילרים לפרק מכל הפרומואים שבאים אחרי. פרומו ממש טוב, שמראה פחות או יותר למה יש לצפות בפרק 8:
http://www.youtube.com/watch?v=CZZysc5E7-0

הפרומו השני הוא יותר כמו קליפ מהפרק, רק שהקליפ הזה כולל
בומבסטי, וכנראה זה יהיה הקטע הראשון שנראה בפרק 8. בקליפ הזה אנחנו פוגשים לראשונה דמות חשובה בקומיקס, ושמות טייריס.
טייריס הוא אחד הדמויות המוכרות והחשובות בקומיקס, ובמשך זמן רב הוא היה יד ימינו של ריק.
הנה קישור:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ex3IWMkc_gU

הפרומו השלישי הוא הפרומו עם הכי הרבה ספוילרים, כולל כמה מהרגעים האחרונים בפרק 8, ספוילרים רציניים, ואני אישית די נדפקתי שצפיתי בו, אבל אני עדיין נותר קישור:
http://www.youtube.com/watch?v=fChPKTQuFA8

סליחה עם הרסתי למישהו את הפרק.

HOT SPOT 2010

New member
אז מה לפי דעתי יקרה בפרק

זהירות מ-

אז לפי כל הפרומואים, כולל הפרומואים עם ה-
החריפים, יש לי כבר סוג של השארה מה הולך לקרות בפרק.

נראה שבתחילת הפרק נראה את הקטע עם טייריס והחבורה שלו שמגיעים לכלא, ופורצים פנימה. ממה שאני מכיר את טייריס, הוא לא בחור רע, ואני חושב שבהתחלה החבורה של ריק (שכעת המנהיג שלה הוא קארל), יחשבו שטייריס ואנשיו הם רעים, אבל בסוף הם יתחברו.

באותו הזמן בווד-בארי, אני חושב שריק, דריל, מישון וההוא שסביר להניח שימות בפרק הזה, יחדרו לווד-ברי אבל אני חושב שבהתחלה הם יתגנבו פנימה בשקט. אני חושב שבדרך הם ימצאו את הבת הזומבית של המושל (גבורנר), ויהיה מגניב לראות מה יקרה שם. אני חושב שהם ינסו להשתמש בה כקלף מיקוח כדי להציל את גלן ומגי.

בכל מקרה, בשבלב מסוים דריל ומרל יתאחדו, אבל מאחר והם בצצדדים שונים, זה יקשה על האיחוד.

בסופו של דבר ריק ואנשיו יתחילו לירות לכל עבר, באותו הזמן אני חושב שמישון תהרוג את הבת הזומבית של המושל, מה שיגרום למושל להפוך לדמות מרושעת עוד יותר.
ריק יצליח להציל את גלן ומגי, ואני חושב שהוא ישלח אותם חזרה לכלא יחד עם אנדריה, ש"תבגוד" במושל.

לפי איך שזה נראה, אקסל/אוסקר (האסיר האפרו-אמריקאי הגדול) יבגוד בריק, בגלל שהוא ירצה לחיות בווד-ברי, כי עבורו זה עדיף על פני הכלא.
בסוף הפרק, ריק, דריל ומישון יהפכו לאסירים החדשים של המושל, שיתחיל לענות אותם. קשה לי להאמין שמישהו מהם ימות, אבל אני חושב שהחלק הזה בעונה יסתיים פחות או יותר ככה.

BiNa8866

New member
תודה על הסיכום

יש לי שאלה: האם יש סיבה מסוימת שבגללה המושל שומר
על הבת הזומבית שלו, לא רק בגלל שזו הבת שלו? האם הוא מנסה
למצוא איזו תרופה ל"מחלה" שלה או משהו?
כי רואים שבוודברי יש למושל המון מדענים וכאלה... הם מחפשים
אולי תרופה בשבילה? זה מופיע אולי בקומיקס(כי אני לא קראתי אותו)?

ועוד משהו: מה בעצם המושל הזה מסתיר? או לפחות מה מראים
על זה בקומיקס?

HOT SPOT 2010

New member
מבלי לתת יותר מדי ספוילרים

דבר ראשון המושל בקומיקס די שונה מהמושל בסדרה, וגם העיירה ווד-ברי שונות מאוד.
בקומיקס ווד-ברי היא בעיקר ביתם של אנשים בסגנון מרל ושאר "הבריונים" של המושל, זה לא מקום נעים לחיות בו, כל ערב יש קרבות, אנשים מתים בצורה לא נעימה, והמושל נהנה מכל זה.
מבחינת מראה, המושל בקומיקס נראה יותר כמו שודד ים מכל דבר אחר.
הנה תמונה שלו בקומיקס:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d7/The_Governor_(Comic_Series).jpg

בקומיקס, וכעת אני לא רוצה להרוס יותר מדי, כי אני לא ידוע כמה דברים מהקומיקס בסופו של דבר יגיעו לסדרה, כי הם לפעמים משנים הרבה אבל לפעמים לוקחים דברים מהקומיקס כמו שהם, ולכן המושל שומר על הילדה כי הוא לא מוכן לתת לה למות, ומטפל בה כאילו היא בחיים.

נראה שבסדרה, המושל כן מנסה למצוא דרך איכשהוא להפוך את הזומבים לבני אדם, אבל זה עוד לא ברור.

מה שכן ברור, זה שלפי איך שזה נראה המושל הולך להפוך להיות הרבה יותר מרושע ואפל ממה שהוא כעת בסדרה, והוא נחשב לאחד מהרשעים הכי מוצלחים בקומיקסים, באותה רשימה עם דמויות כמו הג'וקר של באטמן, שזה אומר משהו.

BiNa8866

New member
תודה על המידע

מעניין באמת לראות מה יגיע לסדרה מהקומיקס ומה לא...
אני ממש רוצה לקרוא את הקומיקס.

BiNa8866

New member
היי ברוך הבא

וואו ממש כיף לי להיכנס לפורום ולראות שרשור חדש מלא בתוכן

במיוחד כשהוא כ"כ חדש

אז דבר ראשון: אני ממש מקווה שיהיה לך כיף כאן בפורום ואני מתכוונת
לעדכן אותו כמה שאפשר
.

תודה רבה רבה על כל העידכונים והמידע!

אוף, אני ממש לא יכולה לחכות עד פברואר
אני במתח

אגב, הקישור השני(קטע 2) לא נפתח...

שיהיה לך יום מקסים והשתלבות מהנה

הדבר היחיד (אבל היחיד
)

שצריך לדעת על פרק 8 זה שלא צריך לראות אותו עד חזרת הסדרה בפברואר 2013.
עשיתי שטות כשהתחלתי לראות את העונה השלישית בלי לברר אם הולכת להיות הפסקה באמצע העונה.

BiNa8866

New member
אני נוטה להסכים איתך

עכשיו כשתהיה ההפסקה נספיק לשכוח כל מה שהיה עד שהיא תחזור

גם לי לא היה מושג בהתחלה על החלוקה הזו.

BiNa8866

New member
מבאס לגמרי

אחי גם רואה את הסדרה אבל את העונה השלישית הוא
עוד לא התחיל לראות, עכשיו אני מבינה שהוא עשה בשכל

MR Lordi

New member
טוב, אז ראיתי את הפרק!

לא נראה לי שאני אעשה פה ספוילר, זה בסדר.

ואין לי מה להגיד. וואו! אני לא זוכר שהייתי כל כך מתוח בפרק של סדרה.
הולכים להיות המון דברים מעניינים.
הייתה עונה מעולה ואדירה.

בכללי, לפי העונה הזאת, רואים עוד יותר שהזומבים נהיים אנושיים פתאום ובני האדם מאבדים את האנושיות.
יאללה מחכה לפברואר!

BiNa8866

New member
חחחחחחחחחחחח

הזומבים נהיים אנושיים
חזק!

אני עוד לא ראיתי את הפרק(אני לא יודעת איך אתם רואים, אני רואה רק
כשיוצא התרגום
) ואני מקווה שייצא היום מתורגם!

HOT SPOT 2010

New member
דעות על הפרק

זה היה פרק מעולה, אין מה להוסיף חוץ מזה.

אני אחלק את הדעות שלי למה שקרה בכלא ומה שקרה בווד-ברי.

נתחיל בכלא.
אהבתי איך שהציגו את טייריס, הוא די מזכיר את הדמות שאני מכיר מהקומיקס. מה שכן, רציתי שיהיו עוד כמה אנשים מעניינים בקבוצה של טייריס, כי אני חושב שצריך להוסיף כמה אנשים מגניבים יותר לצוות הדמויות שלנו.
קארל הפך להיות באד-אס, וזה מצוין, כי בשתי העונות הקודמות לא סבלתי אותו, וכעת אני מחבב אותו. הוא לוקח את העיניינים לידיים ועושה מה שצריך לעשות, כמו מיני-ריק.
אהבתי שטייריס התייחס לקארל בכבוד וכמו אל גבר ולא כמו אל ילד מעצבן, ואני מאוד מסוקרן לדעת לאן זה יתפתח. בקומיקס טייריס הוצג בשלב מאוד מוקדם, אפילו לפני כל הסיפור בחווה, ובסדרה הוא מוצג בשלב קריטי, ויהיה מעניין איך הוא ישתלב.
הקטע עם אקסל וקארול הרג אותי, אקסל בטוח שקארול לסבית בגלל השיער, וכשהוא קולט שהיא לא, הוא מתחיל איתה. אני מאוד מקווה שבסוף לא יתגלה שאקסל הוא היה אנס או משהו, שינסה לאנוס את בת'. אבל הוא נראה כמו מישהו לא כזה מזיק.

וכעת נעבור לווד-ברי.
אהבתי כל רגע שם. זה היה פשוט חזק, איך שריק והאחרים פרצו פנימה והתחילו לרסס.
הקטע שגלן הופך עצם של זומבי לנשק היה חזק.
מה שכן, גלן יצא קצת טמבל בזה שהוא סיפר לדריל על מרל, אבל הצחיק אותי שדריל חשב שמרל הוא המושל. קריצה למעריצים רבים שהיו בטוחים לאורך זמן לפני שהעונה ה-3 התחילה, שמרל בסוף יהיה המושל.
הקטעים עם מישון היו סבבה. תכלס לא הייתה לה כזאת סיבה להתנקם במושל. בקומיקס המושל עושה לה משהו שמצדיק את הנקמה, אבל בסדרה זה היה נראה כאילו היא סתם רוצה להרוג אותו. הקטע עם הילדה הזומבית היה חזק, ומצחיק שכל עונה ילדה זומבית אחרת מתה. בעונה הראשונה, בפרק הראשון ריק הורג ילדה זומבית. בעונה שעברה ריק יורה בסופיה הזומבית, וכעת מישון הורגת את הבת של המושל. הקרב של מישון והמושל היה קטלני, ומגניב איך זה סתיים. זכוכית בעין זה ממש לא נעים. אהבתי את הסטנד-אוף בין אנדריאה ומישון, זו אולי הפעם הראשונה שאהבתי את אנדריאה בעונה הזו.
תכלס אני קצת מבין את אנדריאה, למרות שהיא טיפשה. היא רוצה להאמין שווד-ברי היא מה שהיא באמת, היא רוצה בטיחון והמושל מעניק לה את זה, ולכן היא עיוורת לכל השאר. בקיצור היא בחורה בת 40 פלוס שמתנהגת כמו ילדה טיפשה שחולמת בהקיץ.
ביי ביי אוסקר, לפחות שרדת כמה פרקים. אני לא יודע אם הסדרה גזענית או לא, אבל שימו לב שאין מצב שיהיו לנו יותר מאפרו-אמריקאי אחד ברגע נתון. טי-דוג מת, יש את אוסקר. אוסקר מת, יש את טייריס. אבל סצינת המוות של אוסקר לפי דעתי היה הרגע החלש של הפרק, הוא מת בצורה מעפנה. הייתי מעדיף שהוא היה מת בצורה אחרת, כמו לדוגמא אם המושל היה מוציא אותו להורג או משהו.
הופעת האורח המפתיעה של שיין היה מגניבה. היה מצחיק שריק מדמיין את שיין ככה פתאום, ורק מראה שריק עדיין קצת משוגע אחרי שלורי מתה. חבל שלא הביאו גם את לורי לאיזה שנייה וחצי.

הפריעה לי קצת שקרב היריות הסתיים ככה, לא הראו איך הוא הסתיים, אלא רק אמרו לנו שזה נגמר. אני מבין שזה נועד כדי להפתיע אותו בסוף עם הלכידה של דריל, אבל עדיין רציתי לראות עוד כמה יריות טובות.
המהפך של המושל היה מעולה, וכעת זה המושל המרושע שאני מכיר מהקומיקס.
מצחיק שהמושל מתהפך על מרל, אבל תכלס מרל אשם בכל זה. לא רק שמרל גרם לכך שריק ואנשיו באו לווד-ברי, מרל גם שיקר למושל לגבי מישון. מרל אמר שמישון מתה, וכעת זה חוזר אליו בבומרנג.
האיחוד בין דריל ומרל היה סבבה, ולרגע אחד באמת חששתי שהמושל הולך להרוג את דריל. אין מצב שדריל מת, הוא הדמות הכי אהודה בסדרה, להרוג אותו יגרום לכך שהסדרה תהרס לחלוטין, כי אין עוד דמות בסדרה כמו דריל, דמות שיכולה להחזיק את הסדרה גם אם ריק ימות.

בקיצור, פרק אמצע עונה מעולה, ואני מת כבר שפברואר יגיע!!!

למעלה