עונה 4 - פרק 11 - kubvira's gambit

עונה 4 - פרק 11 - kubvira's gambit

זה היה פרק טוב אבל אני אתחיל עם ניטפוק אחד שמציק לי כבר כמה פרקים - חליפות המכה. יש מכופפי המתכות משתמשים במכונות שעשויות מתכת כדי להילחם ועכשיו קובירה ובאטאר ג'וניור בנו חליפת מתכת ענקית. האם מכופפי מתכות יריבים לא יכולים פשוט לכופף את המתכת שממנה עשויה החליפה? הדרך היחידה להמנע מזה היא אם המכופף שבתוך החליפה ידאג כל הזמן במודע למנוע ממנה להיות מושפעת מאחרים, לא? זה לא ימנע ממנו להילחם כמו שצריך?

אחרי שסיימתי עם הניטפוקים, הפרק היה מצוין ובמיוחד הסיום שלו. באטאר ג'וניור שהשליך את כל יהבו על אהבתו את קובירה קיבל מכה אנושה עכשיו כשהיא לא היססה לירות עליו בשביל להשיג ייתרון בדרך אל הכוח שהיא כה תאבה לו. אם עד עכשיו הוא האמין שהאהבה ביניהם היא הדדית ולא רק אמצעי להשגת מטרה, עכשיו הוא קיבל הוכחה שהוא טעה וזו לדעתי תחילת הנפילה של קובירה. אני תוהה אם יש עוד מישהו בצוות שלה שמבין ב"נשק הגפנים" כמו שבאטאר ג'וניור או ווריק מבינים, אם משהו יתקלקל שם לא יהיה לה מי שיתקן את זה. היא לקחה סיכון מחושב כשהיא פעלה ככה מתוך מחשבה שבהריגת האוואטאר היא מרוויחה יותר מאשר בשמירה על תקינות הנשק לאורך זמן אבל מאחר והסידרה לא נגמרה אנחנו יכולים להניח בביטחה שקורה שרדה (ואני מהמר שגם האחרים), הסיכון שהיא לקחה לא ישתלם לה.

למעלה