24 לחיות עוד יום - פרק 11

• פותח הנושא ors22
  • פורסם בתאריך

ors22

New member
24 לחיות עוד יום - פרק 11

וואו אני לא מאמין שאחרי הפרק הזה, נותר לנו פרק אחרון וזהו... 24 נגמר שוב.. אולי אפילו לתמיד.

מצפה לנו פרק טוב שבו הרבה סודות יתגלו... אתם מוזמנים לכתוב תחת השרשור הזה את כל מה שיושב על לבכם בנוגע לפרק!

איל51

New member
אוף, רק עוד פרק אחד

נגמר לו פרק 11..נשאר רק עוד פרק אחד לעונה.
1. קלואי - מכיוון שהיא היחידה שיודעת לאן צ'נג הולך ואיך הוא מתכנן לברוח, היא די חשובה לעלילה של פרק 12. האמת? תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא ראינו את קלואי מרביצה לאנשים (עם צינור!!!) בערך...אף פעם, לא?
אם הסדרה הזאת הייתה טלנובלה או אם היו יותר פרקים עד סיום בעונה, הפגיעה הזאת בראש שהיא חטפה הייתה גורמת לה לשכוח מי היא ומה היא, אבל יש רק עוד פרק אחד אז...היא צריכה להתאושש מהר.
2. קייט - אחלה סיידקיק של ג'ק. נכנסת לבית של בכיר רוסי ויורה בכל דבר שזז, ממש כמו המנטור שלה. כל פרק שעובר מחזק אצלי את ההשערה שבמידה ותהיה עוד עונה, היא תהיה דמות בטוחה בה. בתור סיידקיק לג'ק או כמחליפה שלו? עוד נראה.
3. הנשיא הלר - אז עכשיו בערך כולם יודעים שיש לו בעיה רפואית. כולל כמה גנרלים שלו (אחד מהם זה פיליפ וינצ'סטר מ-strike back). לא נשאר להם הרבה זמן להפעיל את התיקון החמישי לחוקה, כמו בערך בכל עונה של כל סדרה שקשורה איכשהו לנשיא, אבל זה אולי ליגרום להם לקבל כמה החלטות בקשר לבלאגן עם הסינים.

אוף...רק עוד פרק אחד.

4. מארק - עלו עלייך!!! אודרי עוד לא יודעת על הבלאגן שהוא יצר, אבל הנשיא וג'ק יודעים. העובדה שהוא עזר להם עם סטולנביץ' רק אולי תעזור לו בפרק האחרון.
5. ג'ק - כרגיל עם ג'ק, הוא לוקח די בקלות דברים שיכולים לשבור כל בנאדם רגיל אחר. העובדה שצ'נג חי והוא זה שגרם לכל הצרות שלהם (בניהול רוסי) זיעזעה אותו לבערך...שנייה וחצי.
חוץ מזה, לג'ק יש נטייה לפרוץ לשגרירויות/בתים של דיפלומטים/בכירים בממשל כלשהו. שמח לגלות שהוא ממשיך להינות מהתחביב הזה שלו.
6. אודרי - קיבלה יותר זמן מסך בפרק הזה, ותפקיד יותר חשוב. משום מה הייתי בטוח שהגילוי על צ'נג יערער אותה ממש, אבל היא תפסה את עצמה בידיים, נתנה לג'ק פקודת חיסול, והלכה לעשות את מה שהיא יודעת.
היה משהו שמאוד הפריע לי בסצינה שבה היא נפגשה עם הבת של ההוא שהיא עבדה איתה: השחקנית ששיחקה את הסינית ההיא, הרי ידעה שהיא הולכת למות עוד דקה, וכל הסצינה היה נראה לי שאו שהיא שחקנית מממממש גרועה, או שיש משהו שהיא מסתירה. בדיעבד? כנראה שהיא שחקנית ממש גרועה ושהיא לא יודעת איך להתמודד עם זה שהדמות שלה תמות עוד רגע. זה הזכיר לי ממש את הסצינה שבה ג'ואי משחק את הסצינה האחרונה בתור ד"ר דרייק רמורה לפני שהוא נופל לפיר המעלית.
בכל מקרה, אין לי שמץ של מושג איך צ'נג ידע על כל הסיפור הזה עם הפגישה של אודרי, והאם הוא מתכוון רק לאיים עליה או גם לבצע. אני מקווה שהוא ראה את סוף עונה 8, כי אם הוא חשב שמסע הנקמה של ג'ק בעקבות המוות של רנה ווקר היה מטורף, שרק ינסה לירות על אודרי....
7. המשולש האמריקאי/רוסי/סיני - רק לי היה נראה שראש הממשלה הסיני (זה מי שזה היה לא?) היה להוט מידי להתחיל מלחמה? לא רצה לשמוע כלום ולא רצה לקבל שום דעה אחרת לגביי מה שאולי קרה. מהעבר השני, לרוסים יש אומנם המון מה להרוויח במקרה של מלחמה בין האמריקאים לסינים, אבל גם המון מה להפסיד במידה ויתגלה שהם עומדים מאחורי הבלאגן, שזה חתיכת הימור.
והאמריקאים? להם יש את ג'ק. הם יהיו בסדר.

אז...אוף, רק עוד פרק אחד.

אני ממש מקווה שהפרק הבא מבויים כמו שצריך. הקטע הזה של 13 שעות בפרק אחד הוא לא משהו שאנחנו או היוצרים רגילים אליו.

הפעם הפרדתי בין ההודעה על הפרק הזה להודעה עם הספויילרים לפרק הבא, מסיבות ברורות.

איל51

New member
ספויילרים לפרק האחרון, היזהרו
|ספוילר

אני שוב מזהיר, אם אתם לא בטוחים שזה מה שאתם רוצים לעשות אז אל, פשוט אל תקראו את ההמשך, כי מאוד יכול להיות שזה יהרוס לכם.
מי שיש לו קטע מזוכיסטי כמוני של להרוס לעצמו את הפרק הבא, מוזמן לגלול למטה -

אז ככה, קודם כל זה הפרומו -
[URL]http://www.spoilertv.com/2014/07/24-live-another-d[/URL]ay-episode-12-season_8.html

מה אנחנו רואים שם -
1. ג'ק יודע על האיום של צ'נג על אודרי ומאיים עליו טלפונית. מסכן צ'נג, הוא לא יודע מה נפל עליו.
2. אישור נשיאותי לתקוף כוחות סינים.
3. קלואי וג'ק נפגשים, והיא בטח תעזור לו למצוא את צ'נג. הקטע הבא מראה רציף של נמל וספינת מסע, לאן שצ'נג אמור להגיע כדי לברוח.
4. ג'ק ומארק מזועזעים על סף בכי, ושנייה אחר כך ארון קבורה עם דגל ארה"ב. אודרי?? הנשיא הלר??
5. הנשיא נופל. בהתחשב בסעיף הקודם, זה די מדאיג.
6. קרב ברציף. כנראה בחטף רואים את ג'ק בועט בצ'נג. אוווווו....מסכן.

דבר אחרון - אל תעשו את הטעות שאני עשיתי ותקראו תקצירים של הפרק הבא, במיוחד במיוחד לא ב-IMDB. לא יודע כמה התקציר הזה אמין, אבל גם אם הוא רק חצי נכון, אז הולך להרוס לכם המוווווון מהטירוף שהולך לקרות בפרק האחרון. המון.
תחסכו את זה מעצמכם.
במידה ומישהו מכם כן קורה את התקציר בכל זאת, אני אשמח מאוד אם הוא או היא יפנו אליי בפרטי, כי אני חייב לדבר על זה עם מישהו!

דנה1982

New member
לא קראתי את הספוילרים

אבל ראיתי את הפרומו. אני מבינה שהם פשוט מעבירים 12 שעות בשעה אחת. מצד אחד מבאס (קצת בגידה בפורמט המקורי), ומצד שני זה מבטיח פינאלה קצבי יותר.

אני קצת בסטרס כי די ברור לי שמישהו (וכנראה עם שם המשפחה הלר) ימות בפרק הזה. אם יגרמו לי לבכות אני לא אצפה בסדרה הזו יותר

Y. Welis

New member
ג'ון קאסאר ביים הפעם. ידוע בחולשותיו מהקודמות

לטעמי החלש שבבמאי הסידרה, אבל חבר טוב של קיפר...

דווקא פרק מוקדם יותר העונה (מס' 2 אאל"ט) שהוא ביים, היה סביר יותר. חשבתי שלמד משהו, אבל לא מספיק. כנראה מוותר על טייקים נוספים.

Y. Welis

New member
That son of a bitch - ג'ק על ב'

הלא הוא בודרו, ראש הצוות של הבית הלבן. פייבאק טיים....

נחמד, אבל החיבור הפיתאומי בין צ'אנג לרוסי, קצת היה פשטני מדי. היה אפשר לסבך יותר.

אודרי בשיחה מרגשת. הייתי די בטוח שג'ק יספר לה שמארק הוא מושחת, אבל נראה שהוא התחרט תוך כדי. הדרך עכשיו סלולה לשניהם.

קלואי הראתה נחישות מפתיעה. הייתי בטוח שהיא תמצא עוד סינים מאחורי הדלת... אבל ציפיתי למשהו מחוכם יותר. צ'אנג היה צריך לכפות אותה וזה לא מראה על תבונה מצידו.

אקשן הסיום נחמד, אבל אם כבר, היה צריך לצייד את מארק בסם מרדים כלשהו. להבטיח שהרוסי לא יעשה הירואי.

דנה1982

New member
אוקיי. וואו.

וואו לא כי זה היה פרק חזק מאוד, היו טובים ממנו בעונה הזו, אבל עדיין - וואו.

הגילוי על מארק, ובכלל הסצינה שבה ג'ק מתעמת איתו מול הלר - אהבתי. מדהים אותי איך ב-11 פרקים ראינו גם הלר חזק מאוד וגם הלר חלשלוש.

בכל מקרה, הפרק הזה נתן לאודרי הרבה יותר מקום אחרי שבמשך 10 פרקים היא הייתה עציץ. התגובה שלה לשם של צ'אנג הייתה טובה, אני בטוחה שאם העונה הייתה 24 פרקים היו מעמיקים קצת יותר בנושא הזה, אבל בכל זאת הצליחה לרגש אותי בפרק הזה, בעיקר בשיחה עם ג'ק שהתחילה במילים "תהרוג אותו". ואם היה לנו עוד זמן אני מניחה שגם הגילוי על מה שמארק עשה היה מערער אותה עוד קצת. הנה מקרה שבו העונה הקצרה פוגעת בסדרה. תמיד, גם כשהיו סיפורים "פחות מעניינים" כשצריך היה למרוח זמן, זה לפחות איפשר לנו לקבל קצת יותר עומק על חלק מהדמויות. בעונה הזו לא קיבלנו את זה מספיק, אבל כמובן שקשה לי ממש להתלונן על זה.

בכל מקרה, סצינת הסיום של אודרי הייתה טובה, והיא הסיבה שבגללה היו צריכים את אודרי לאורך העונה. הרי בסוף יוצא שכל העונה היא כן סביב ג'ק - הרוסי והסיני משתפים פעולה ורוצים לנקום בג'ק, כי הוא חיסל בכירים רוסים וסיניים כמובן, והדרך להגיע אליו היא דרך אודרי. מסתבר שסתם בזבזנו 9 פרקים על מרגו. היא הייתה רק הכנה לקראת הדבר הגדול באמת - סגירת המעגל של ג'ק גם מול הרוסים וגם מול הסיני שעינה אותו ואת אודרי. אז כנראה שזו הייתה מטרת העונה המיוחדת, לעזור לג'ק להשיג closure ולהמשיך הלאה כאדם חופשי (ולא נמלט), אולי אפילו עם אודרי.

קלואי כבר שני פרקים לא ממש תורמת לעלילה בעיניי. וזו הדמות האהובה עליי (אחרי ג'ק והלר) לאורך הסדרה כולה. נקווה שבפרק האחרון יתנו לה קצת יותר מקום.

Y. Welis

New member
בקטע שהיא פקחה עיניים, לא יכולתי שלא לומר

למסך 'בוקר טוב!'...

אבל הקטע של היריות בסוף חלש. איך? מי? מה? היוזמה היתה של אודרי, אף אחד לא שיכנע אותה להיפגש ולא סביר שמישהו היה יודע מחוץ למעגל הקרוב (ונניח שמצותתים לסינים - דווקא להיא?). שוב החלקות של עונה 8. עד עכשיו היה יותר אמין.

דנה1982

New member
לא רק זה

ראינו אותה מתייעצת עם אבא שלה האם להיפגש או לא, לא מאמינה שעירבה יותר מדי גורמים בפגישה שלא באמת אמורה הייתה להביא את הישועה לנשיא. מצד שני, היא נפגשת עם מישהי שאבא שלה בעצמו בכיר סיני, אולי כן היה קשר... אין מספיק זמן לגלות בכל מקרה

ors22

New member
פרק 11!!

טוב, היה פרק מצוין!
נכון שהיו יותר טובים ממנו, אבל הוא היה מעניין ומפתיע בסופו.

הסצנה עם מארק כשג'ק עלה עליו הייתה מצויינת! אהבתי שבסוף מארק ניסה לשפר במעט את התדמית המכוערת שהתגלתה.

לא הפסקתי לצחוק בקטע שקלואי התחילה להתפרע עם הברזלים במשאית והעיפה את כולם
אפילו בסצנה הכי רצינית היא מצחיקה אותי.

השיחה בין ג'ק לאודרי הייתה נורא עוצמתית... אהבתי את התגובה שלה ברגע שבו היא גילתה שצ'אנג הזבל עוד חי...

לגבי הסוף, אין ספק שלדעתי הוא סוף ראוי לפרק הלפני אחרון... כואב לי מאוד על אודרי שחזרה להיות דמות משמעותית מאוד בפרק הזה... ואני מאוד מקווה שלא יפגעו באף אחד בפרק הבא

אני לא מאמין שנותר עוד פרק אחד

למעלה