24 פרק 10, 20:00-21:00 - הטריילר!

ors22

New member
אין מצב שהם יורידו הילוך בשלושת הפרקים

שנותרו... אני חושב שזה הולך להיות יותר מפתיע.. לא יתנו לפרק 8 להיות טוב יותר מפרק 10 והלאה לדעתי ;)

דנה1982

New member
ברור שלא

אבל הפרומו פחות מלהיב לטעמי (למרות שאני לגמרי בעד קרב נבארו-באוור). אין לי ספק שהפרק יהיה מצוין, ושהעונה תיגמר חזק, אבל קשה לשמור על קצב מטורף כל כך הרבה זמן, ויש מצב שהפרק הבא יהיה קצת יותר "רגוע".

ors22

New member
לא נראה לי שאפשר להבין מהפרומו הזה משהו...

עצם זה שיש רק 12 פרקים ושהפרקים הראשונים היו מנומנמים, לא נראה לי שהם לא ירשו לעצמם לעשות פרק יותר רגוע.. בטח לא את פרק 10 ;)

דנה1982

New member
לא זכור לי שהפרקים הראשונים היו מנומנמים

העונה הזו התחילה חזק ולמעט פרק אחד באמצע שהיה רגוע יותר (הפרק שג'ק פוגש את הנשיא ואת אודרי לראשונה) היה לנו אקשן טוב מהתחלה.

ors22

New member
התחילה חזק מאוד, אבל הפרקים הראשונים

היו מאוד רגועים יחסית לפרקים האלה..
כמו שהיוצרים אמרו.. העונה הזו תהיה יותר אינטנסיבית בעקבות לחץ הזמן שיש להם ב12 פרקים בלבד.. לא יהיה זמן לפרק מנומנם

איל51

New member
מעניין

עוד לא ברור מה בדיוק קורה שם. אם אדריאן הוא זה שגרם לשיגור, או הבוס שלו, או שהשיגור מצליח, או נכשל, או פצצות גרעיניות, או נינה מאיירס.
משום מה נפלתי בפח של הנשיא הלר, זה לא יקרה שוב! לא מסיק שום דבר מהטריילר לפרק הבא עד שאני רואה את הפרק הבא.

מה שבטוח, ג'ק לא יוכל להגיע לצוללת כדי לבטל את השיגור.
מצד שני...הוא ג'ק באוור. אז לכו תדעו.

ors22

New member
יש מצב ש...

קלואי תצליח לסכל את זה איכשהו מבפנים..

אני מאוד חושש לחיים של קלואי, אפילו שאדריאן אוהב אותה באמת לדעתי... היא נמצאת בסכנה גדולה.. הסתבכה במשהו שגדול עליה

למעלה