5x21

איליי

אילייייייייי הזה מלךךך.. אני אוהב את הקטעים בינו לבין אלישה, את היציאות שלו, את איך שהוא דואג לה (ולפיטר) והכי חשוב הפרצוף שלו כשהוא ראה את אלישה עם הילדים..
אלישה
so go to hell

פיטר הזה
מה הקטע?! בנאדם עשה משהי 18 פעם, עשה את קלינדה ואולי עוד כמה שלא גילו, ועוד מעז לפקפק באלישה?!?!
!!
קארי, עדיין חושב שהוא נאמן לאלישה.. הוא גם יודע שבלעדיה לא יהיה פלורק/אגוס..
ממש כאב על דיאן בסוף, אני מקווה שהיא ״תנצח״ במלחמה על לוקהרט/גרדנר..
מוזר הסיפור עם קנינג, בעונה השלישית הוא ופטי ניסו לגרום ללוקהרט/גרדנר לפשוט רגל, עונה אחרי זה מנסה ״לגנוב״ את אלישה, ועכשיו הוא (ודיוויד לי?!) מנסים להרוס את לוקהרט/גרדנר.. בשביל מה?! בסך הכל אלישה ניצחה אותו בכמה משפטים..

שבוע הבא סוף עונה

https://www.youtube.com/watch?v=DfbJZfK63Yk

Nadal JR

New member
אין מה לעשות, המוזה לא נחה עלי

וכשהיא לא נחה, אצבעותיי דוממות והמקלדת נשארת מיותמת.

טוב הנה כמה מחשבות:

זוכרים את הפרק שבו דיאן ווויל מגיעים למשרדי FA למו"מ באיזה תיק בתחילת העונה ודיאן מתלהבת מהמשרד כי זה מזכיר לה את איך שהם התחילו ?

אז מאז מתרוצצת אצלי מחשבה בראש שאולי יום אחד ימאס לה מכל החרא ומאבקי הכוחות ב-LG והיא תיקח את הלקוחות שהיא אוהבת ותצטרף ל-FA. סיכוי זניח שזה יקרה באמת אבל זה יכול להיות שינוי כיוון לא רע. (ותזכרו היכן שמעתם על זה לראשונה!!!)

מעבר לזה, גם הפעם הפרק מבוסס על דברים שקורים במציאות אבל אין לי כוח לספר אז אתן כמה קישורים ומכאן תמשיכו לבד:

http://www.huffingtonpost.com/2014/01/25/taxes-rich-holocaust_n_4665676.html

http://time.com/8466/tom-perkins-taxes/

אז מי שצחק כששמע את ההתבטאויות ה"מבדרות" של המיליארדר בסדרה ואמר לעצמו שדברים כאלה יכולים לקרות רק בטלויזיה מוזמן להיזכר שאמירה המפורסמת של היצ'קוק - הקולנוע הוא חיקוי דהוי של המציאות (שכאמור עולה על כל דמיון).

משהו קטן לסיום:

אני לא רוצה להצטייר כמישהו ששיער זו אובססיה שלו - כי זה לא המצב - אבל....אני מאד מקווה שמה שקרה לתסרוקת של פין זה תאונה מצערת כי אחרת מי שאחראי לדבר שיושב לו על הראש צריך לתת את הדין ולחלוק תא עם אולמרט.

דווקא קראתי הרבה (בייחוד בפייסבוק) שחשבו/רצו שדיאן תבוא לפלורק/אגוס.. אני אוהב את דיאן אבל מקווה שזה לא יקרה..

והצבע של איליי יותר גרוע מהתסרוקת של פין.. לא מבין למה הוא צבע, גם זה לא מתאים לדמות..

דנה1982

New member
איזה פרק... תענוג!

אחד הפרקים היותר משעשעים/מצחיקים בסדרה. מייקל ג'יי פוקס פשוט תוספת נהדרת והסיפור עם פליטות הפה של הלקוח (הרגשתי כמו אנה פרנק?!) והטעויות של אלישה בשידור...

הפרק הזה גם הזכיר לי למה אני כל כך אוהבת את איליי. יש פרקים שבהם הוא יכול להיות די מעיק (לא מתתי על התגובה שלו אחרי המוות של וויל) אבל בפרק הזה - הדאגה לפיטר ואלישה, השיחה עם המתמחה - הוא פשוט דמות מגניבה.

מה שכן, יש הרגשה באוויר שבכל זאת בונים את אלישה ופין לקראת רומן כלשהוא. החיבור ביניהם סביב המוות של וויל, העובדה שבפרק טרחו לציין בפנינו שהוא גרוש (פנוי) והחשדות על טיב הקשר ביניהם - בבקשה שזה לא באמת הולך לשם!! ואולי שפיטר יפסיק להסתכל על כל חצאית מיני שנכנסת למשרד שלו?

דיאן הופכת לדמות משמעותית עוד יותר. קצת נטושה בלי וויל, וזה רק מעיד כמה הם היו קשורים. היא צריכה להתמודד עם המאבקים הפנימיים בלוקהארט-גרדנר במקביל ל"תחרות" מול פלורק-אגוס. זה כנראה הסיפור המעניין ביותר של דיאן בחמש העונות של הסדרה.

למעלה