606 שבוע חדש שרשור חדש

revi 17

New member
606 שבוע חדש שרשור חדש

אז אחרי שבועיים של המתנה הגיע 606 'No Stone Unturned' - להפוך כל אבן!
בגדול... פרק לא משהו! ולפני שאתחיל בניתוח אני חייבת לציין שצצו ספוילרים (לא שמועות... מסתבר ששוב הודלף תסריט/מידע ממישהו שצפה ב610), ואל כן אני אבקש מכם מי שמתבסס בתיאוריה שלו על ספוילרים שיציין זאת!

נכון לעכשיו החשודים שלי: (ללא כל קריאה של ספוילרים!)
*צ'ארלס = רן
וגם הכנתי קליפ לאחר 604 עם כמה רמזים שהופיעו בסדרה ל-למה זה הגיוני לחשוד ברן

https://www.youtube.com/watch?v=eaCpqR2HzMI
*האלמנה השחורה = מליסה
אין לי מושג אם היא תיחשף או לא
אבל היא הייתה נשואה לאיאן עד שנהרג ע"י A ולכן היא אלמנה
בנוסף בעונה 5 האלמנה שלחה זר
למשפחה של בת'אני ולאחר כמה פרקים גילינו שמליסה היא זאת שקברה אותה חיה. בעברה היא גם הייתה "ברבור שחור" אז זהו היסק לוגי... לא יותר מזה!
*מעיל אדום = סיסי
טוב יש ספוילרים (הדלפות שהורסות הנאה) ויש ספוילרים כמו תמונות מאחורי הקלעים (אינסטגרם) שמהם ניתן להסיק דברים ולעלות תיאוריות/ספקולציות
פירסמה מרלן בחשבון האינסה שלהתמונה של מעיל אדום מפרק 610. אז ככה, אני חשבתי שכבר סיימנו עם סאגת מעיל אדום! סיסי ואליסון היו מעיל אדום בעבר ועכשיו מרלן ציצה תמונה שלה שוב... ואני שואלת למה? לתומי חשבתי שרן ומליסה הם צמד הנבלים (צארלס והאלמנה השחורה) כי הם זוג בסדרה... עכשיו מסתבר שצ'ארלס עובד עם מעיל אדום

#מה שבטוח זה שצ'ארלס הוא A! את זהותו מרבית הפנדום אמור לנחש נכונה רק המניע נותר תעלומה... ולכן אין טעם לתאוריות שהמניע יחשף רק ב610 וזה מה שמעניין! ולכן עד הפרק האחרון אני אצחק על הסדרה

(LOL EZRIA / shower harvey וכיו"ב), אדבר בחיבה על סצינות שאני אוהבת ואתעצבן על יוצרי הסדרה שהורסים דמויות או לחילופין מזלזלים באינטיליגנציה של הצופים

@ פרק 606
ואני אתחיל עם דין "I'm a sobriety coach, you've been through a lot but i want to fuck you" סטברוס. כאילו למה?
למה דמות שנמצאת בשנות העשרים וניכר שהיא בעמדה של סמכות חייבת להתחיל עם נערה בתיכון שרק מחפשת אוזן קשבת??? לא נמאס לסדרה להפוך כל בחור/ה למושא אהבה... והכי עצוב מדובר באדם בוגר שמתחיל עם תלמידה בתיכון! ועוד יותר עצוב זה שהוא אמור להיות היועץ שלה לענייני התמכרות (שהיה מכור בעצמו ) ובמקום לכוון אותה ולעזור לה מפתח רגשות רומנטיים

הבעיה היא שדין אחרי שהבין שפיתח רגשות ולא יכול להוות ספונסר לספנסר מנסה לנשקה! אם היה רק הולך ולוקח את דרך המלך הכל היה טוב ויפה וגם מאוד לגיטימי! אבל עצם העובדה שהוא ניסה לנשקה לפני שהלך לדרכו מכניסה אותו לרשימת הדושבאג של הסדרה! מבוגרים שמנצלים סמכויות וטורפים קטינות!!! עזרא, רן, הולברוק, לורנזו. הוא ידע שיש לה חבר ממש בדומה לג'וני... והחליט ל"טעום" אותה לפני שהלך ביודעין שזה לא הולך לשום מקום (כי יש לה חבר) וכך במשיכת קולמוס היוצרים הרסו את דמותו של דין!
למה כל כך קשה ליצור יחסים אפלטונים בסדרה?
אשלי מרין היא הקפטן של ספינת (האהבה) האנה/קיילב
היה מרענן לראות אותה נותנת עצות לקיילב. עכשיו שאני אבין טיילר ואשלי ביישנים?
כי זאת סצינת סקס גרוע! במקום שבגדים יעופו... עפו רק מעילים!
כמה בדיחות על עזרא

“I have your self portrait hanging above my desk”
אהה וואלה?... כי גם היה לך מאורה מפוצצת בתמונות בגודל טבעי של אליסון to jerk off אז למי איכפת?!
בהמלצה הוא טען שאריה עשתה תערוכה בBREW
“i may have embellished it” במילים אחרות "אני שקרן פתולוגי!"
אין מה לעשות עזרא הוא שק החבטות שלי

"i only ship sara with her home... SO GO HOME" ממש בזבוז זמן שלא שווה אפילו לדבר על זה! מה שכן אם אני מתחילה לחבב את אריה ולשנוא את אמילי זה אומר הרבה! אמילי את משעממת

ושוב ספנסר/האנה גולת הכותרת של הפרק!
סצינות מבדרות מעניינות וכשמונה נכנסת למיקס אס כבר הכל ממש מגוחך! כן אני הייתי על הרצפה מהטמטום של ספנסר שהאמינה שצ'ארלס עם כל הכדורים שלקח שהוא מועמד טבעי לתרום איברים! מזל שמונה הכניסה להם קצת שכל
אבל בגדול הסצינה הזאת רק מורידה את מנת המשכל של ספנסר.
ועכשיו למידע החדש: לסלי שמעה את השם "צ'ארלס" בלילה ההוא כשבת'ני ברחה... מה שמרמז שהשיחה שגב' D קיבלה הייתה בנוגע לצ'ארלס! אבל שוב זה קצת תמוהה כי אין מסמכים על צארלס בראדלי לאחר גיל 16 ו"בלילה ההוא" הוא אמור להיות בן 23.... אז שוב לקחת דברים בפרופורציות ....
דהיינו הכל שקרים!
צ'ארלס רוצה שקנת' יכין לו מסיבת יוםהולדת
ואז קנת' מחליט לבדוק האם אכן יש מישהו קבור שם למטה
...התשובה היא לא
צ'ארלס חיי, הוא A!

2.8/5 הסדרה הפכה לבדיחה וחבל! אנשים רוצים תשובות ומקבלים כפות וצחוקים על חשבונם על ימין ושמאל... אז כל מה שנותר לפנדום הנאמן לעשות זה לגחך על הסדרה עד שנקבל תשובות ב610

ArielaTV

New member
קיץ של "תשובות"

שני הדברים המעניינים היחידים שקרו בפרק הזה היו:
* אריה והבובה המשופדת- פעם שלישית או רביעית שעושים רפרנס לזה שאריה gets poked in the eye. ואני לא אתפלא אם אריה היא זו שהכינה בעצמה את הבובה, עם איך שהיא זיהתה וידעה להפוך אותה.
* כל המידע שמונה זרקה בטוב ליבה לצופים- לא מאמינה שצ'ארלס באמת ברח רק באותו לילה מראדלי, אין סיבה שאם זייפו את המוות שלו בגיל 16, הוא יישאר שם.
רפרנסים לרן בפרק: כלוב של ציפור ליד הבובה של אריה, והאנה מציינת שצ'ארלס זרק עליהן כל מיני חיות, כמו ציפורים, נחשים וסוסי פרא.
אה, והחולדה על הכתף של אריה- takes a rat to know a rat?

הסרטון השבועי

[URL]https://youtu.be/8h1jUF-pX28[/URL]

revi 17

New member
יו גו אריאלה!

כל מה שציינת נכון!
ונראה לי זאת הייתה בובה של אריה. ב601 כשהן היו בבית הבובבות וקיבלו קופסאות עם חפצים שלהן, הן כבר הגיעו למסקנה ש-A גנב מהם דברים.
הראפרנס לRAT חזק ביותר
בכלל לא חשבתי על זה... אבל ניכר שהיוצרים משאירים פתח לתיאורית "אריה היא A" כי יש מלא סצינות "מחשידות".

ציפורים, נחשים וסוסי פרא... גם אני חשבתי על רן, נראה לי היוצרים כבר מצפים מהקהל לחשוד בו, כי רק ד"ר יכול להשתיל שבב בצורה כירורגית ולא להשאיר זכר לא? קיצר כמו שציינת בסרטון... למה לעזעזל הבנות לא פנו למשטרה או לבית החולים בנסיון להוציא את השבב? מה נסגר איתן?!?

ArielaTV

New member
זה כבר נהיה מביך, באמת

ואני חושבת שאחרי שש עונות, הגענו כבר למצב שלכל אחת מהדמויות פותחה לפחות תיאוריה אחת לגבי היותה A, ששום דבר לא באמת יפתיע אותנו. ואם כן יצליחו להפתיע, אני פוחדת שזה יהיה לרעה..
אני כבר מתחילה לפחד מפרק הסיום מאשר לצפות לו

daimond1

New member
זה מביך????

מביך שאחרי 24 שעות מהרגע שצפיתי בפרק אני לא זוכרת משהו מיוחד שקרה, ששווה לכתוב עליו....

such an angel

New member
חחחח גם אני אריאלה, גם אני

זה כבר נהיה הזוי לגמרי במיוחד שעונה 5 הייתה בזיונית להחריד!
לסדרה יכלו להיות 6 עונות ודיי
וגם זה - יותר מידי !

such an angel

New member

אוקי הפרק היה בסדר,
והצלחית בכל זאת למצוא כמה דברים מעניינים לכתוב עליהם..

הסצנת פתיחה הייתה טובה עד לרגע שאמילי משחקת אותה כאילו פעם ראשונה היא שומעת משהו מוזר שקשור לA "באמת נראה לך שלזלי יכולה.."
ואז הסצנה נהיית יותר טובה עם המפשטים השנונים של ספסנר והאנה שללא ספק השחקניות הטובות ביותר על הסט (וגם אליסון)

וזה שהאנה השיגה את האוטו בקלות יתר ? יאללה בואו נלמד איך לגנוב מכוניות בכזו קלות חחח
חחח הלך לה רק כי היא יפה ואני באמת לא יודעת איך להגיב על זה שללזלי הזו יש 100 זוגות משקפיים..
האמת שמאז שהיא הגיעה היא הייתה מוזרה ואמרנו פה בפורום שהיא מסתירה משו..
ועדיין לא ברור יותר מידי מה זה, בינתיים היא סתם מוזרה.

ד"א רק לי הרגיש כאילו שרה לא מחבבת את ספנסר בכלל ?!
איך אפשר שלא

עוד משהו שאני חייבת להגיד זה שהתגעגעתי להיילב
וטוב שהם חזרו למיטבם

האנה כוכבת הפרק עם כל המפשטים שלה כמו למשל "למה אני מצפצפת עדיין לא גנבתי כלום!"
חחח וספנסר כמובן מי אם לא היא מבינה הכל ויודעת לתפעל הכל כמו הקטע עם החיות חחחח
"לא האנה הם לא על סמים" "לא הם לא מגיבים טוב לאור" חחחחחח טרואין מלכת העולם

או שוב האנה " ספנסר זה הארוחת ערב שלי אל תשכחי!!!" ספנסר: "סתמי!!!!"
כימיה מטורפת ומהממת
!!!

סצנת הנשיקה בין אמילי לשרה היתה כלכך צפויה שזה היה פשוט מעצבן.

וסצנת הסיום מחזירה אותנו לכרטיס הברכה שקיבל מר דילורנטיס בתחילת הפרק
כרטיס ברכה ליומולדת של צארלס - מצארלס.. קריפי למדיי, עכשיו הוא מנסה גם לשגע את ההורים שלו ?!
מקווה שהפרק הבא לא יאכזב !!

למעלה