ANTM 20- פרק הגמרררר

ANTM 20- פרק הגמרררר

יששששששששששששששששששששששששש!!!!!
ישששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!
ועוד הפעם יששששששששששששששששששששששש!!!!!!
ג'ורדן ניצחהההההההההההה

אמנם חזיתי את זה כמעט מההתחלה אבל זה עדיין כיף!!!
זה גם קצת מזכיר את הזכייה של לורה, אבל גם אז היא הייתה הפייבוריטית שלי ככה שאני ממש שמח

האמת שבדיון של השופטים היה נדמה שהם ממש רוצים את מרווין, וגם טיירה אח"כ הודתה בזה,
אבל ברגע האמת הם נתנו לג'ורדן את הציונים היותר גבוהים, ובכך חתמו את הזכייה שלה

אני גם יותר שמח כי אני לא ממש אהבתי את מרווין (למרות שלקראת הסוף הוא היה יותר נסבל).
טוב נעשה דירוג כולל:
1. ג'ורדן

2. ג'רמי

3. נינה- מדהימה!! גם הדחה הזויה...
4. דון- מהמם!!! הפספוס של העונה, ואחת ההדחות הכ"כ לא נכונות לדעתי.
5. כריס ה- הוא ממש נראה טוב לדעתי, הבעיה שהאופי שלו על הפנים. היו לו כמה תמונות טובות אבל לקראת הסוף הוא לא הצליח במיוחד
6. רנה- לא אהבתי את האופי שלה כ"כ, והיו לה תמונות סבירות וקצת עיצבן אותי שהשופטים עפו עליה בהגזמה
7. מרווין- כמו שכתבתי אני לא ממש אוהב אותו, אבל היו לו כמה תמונות טובות, ולקראת הסוף הוא היה יותר נסבל.
8. ג'יאנה- כמו אלכס. המייקאובר שלה הוסיף לה מלא, אבל עדיין היא לא הצליחה בפוטושוט
9. אלכס- יפה מאוד אבל משום מה לא הצליחה להוציא תמונות טובות
10. קורי- חמוד אבל לא חושב שהוא כזה דוגמן, ולדעתי עפו עליו סתם יותר מדי
11.מייק- חתיך אש! אבל לא יודע להוציא תמונות טובות, וגם ההליכה שלו במסלולים לא טובה
12. קנאני- לא עפתי עליה, ולדעתי המייקאובר לא היה טוב
13. פיל- לא אוהב אותו בכלל, ולדעתי היו צריכים לעשות לו מייקאובר אחר
14. קליאה- מזעזעת! בזבוז של מקום בנבחרת
ביאנקה- לדעתי היתה פספוס ויכלה להצליח אם היא היתה נשארת
כריס ס'- פנים חמודות אבל לא יותר

Uri04

New member
גמר ב'

יאי! כבר עמדתי לזרוק לבנה על מסך הטלוויזיה. באמת! הרמתי אחת מאתר בנייה והתכוננתי לרגע בו הקופיף הארוניסט מארווין יתחיל ללהג: "תודה טיירה! בזכותך אני אצליח למרות שאבא שלי הוא שרת..."

האמת שאני ממש אשמח אם הסדרה לא תשוב יותר לעוד עונות. השטיק נחשף כבר, כולנו יודעים שהפיינליסטים נקבעים מראש על ידי הספונסרים, ולאנשים כמו קורי או נינה אף פעם אין באמת סיכוי לנצח בתחרות כזאת, אז למה לטרוח? הניסיון להראות שלמרווין הגיע להיות בגמר רק הדגישה את זה, מאחר ומרבית הצילומים שלו היו איומים, ואני בספק ענק אם באמת היה לו fan-base ענק בקרב גייז.

דווקא אני חושב

שאם זאת הייתה עונה רגילה, שלקהל בבית אין השפעה
התוצאות היו יכולות להיות שונות, ואז טיירה הייתה עוד יותר דוחפת לזה שקורי יזכה..

למעלה