ANTM20-חצי הגמר

ANTM20-חצי הגמר

אז סוף סוף יש לנו שלישיית גמר!!!
אני מניח שלשלושתם מגיע, בייחוד כי את שלושתם השופטים אוהבים.
אני לעומת זאת, אוהב מאוד את ג'ורדן ומקווה שהיא תנצח!
את מרווין אני לא אוהב, וקורי לרוב סבבה.
חשבתי שרנה תתמוטט שם (בכלל היה מצחיק שהיא צחקה על ג'ורדן שהתמוטטה ועושה את עצמה,
ואז זה חזר אליה בצילומים), אבל היא יחסית לקחה את זה בסדר.
סוף סוף כריס הלך הביתה!!!!!
הוא אמנם נראה טוב אבל יש לו אופי מזוויע, והוא כבר כמה שבועות הביא תמונות ממש לא טובות...
פרק הבא- הגמר!

Oukami Kun

New member

הכי מכוון הפקה.
איזה אתגר מוזר, עם פרס עוד יותר לא ברור.
בכלל, העונה הזאת מוזרה לי. לא צפיתי את קורי בגמר, בשום צורה. רנה כריס היו צריכים להיות שם במקום מרווין וקורי ואז אולי זה היה גמר ראוי, אבל עכשיו אפשר פשוט לתת את הניצחון לג'ורדן...
אה ואם היא לא זוכה זאת התערבות מאד מאד גסה של ההפקה. היא טובה שכמה רמות משני המתחרים שלה...

M o n t i

New member

קשה לי להאמין שג'ורדן תזכה. הזכייה של מרווין הייתה מכוונת כבר מהפרק הראשון. בלעכס.

Uri04

New member
ועכשיו פרק הגמר.. חלק א'?

איכסה, למה? למה להמשיך למרוח את העונה הזאת? תנו לנו כבר מנצח/ת קיבינימאט, ושלא נצטרך לראות את הטיפוסים האלה יותר בחיים שלנו! נמאס. מה זה פה, "הפח הגדול?" (למרות שעם העונה הזאת, זה ממש הרגיש ככה לעיתים. תחרות דוגמנות? חח הצחקתם את הפייב-הד של טיירה).

לגבי הפרק עצמו - אין רגע אחד שלא היה מביך:
- מודחים חוזרים ונשארים כל הפרק בשביל ה"דרמה?"

- מודחים בוחרים פיינליסט "לייצג אותו/אותה וג'ורדן מקבלת רק את כריס?

- קורי נאלץ לגלם בסרטון דמות של גבר אלים, לתקוף את ג'ורדן (שחוותה כבר מערכת יחסים נצלנית בעברה!) ולהתמזמז איתה למרות שהוא גיי ורוצה להקיא מזה?

- לעומת זאת, מרווין מגלם בסרטון את עצמו (aka: הגבר הרגיש) ומקבל עריכה חיובית כל הפרק למרות שממש לא מגיע לו?

- ג'וני משחד את חברי הקבוצה של קורי לעבור לקבוצה של ג'ורדן תמורת כסף מזומן? (זה כבר ממש נמוך, אפילו בשביל התכנית של טיירה)?

- קורי עומד להיות מודח שנייה לפני העלייה לתצוגת האופנה ועוד לפני כולם? (אופס, סליחה - *זה* הדבר הכי נמוך שקרה בתכנית אי פעם)?

פאק יו, טיירה! אישה מבחילה.

למעלה