ספוילרים להמשך העונה

BiNa8866

New member
ספוילרים להמשך העונה

אז בינתיים, כדי שלא נתחרפן יותר מדי עד שפרק 9 יגיע

(* תזכורת: פרק 9 ייצא ב-10.02.2013
),
החליט מפיק הסדרה/כותב הקומיקס רוברט קירקמן לעזור לנו קצת ולשחרר ספוילרים להמשך העונה
!:

1) פרק 12 הולך להיות משהו מיוחד. ולמה? כי מי שכנראה הולך להופיע בפרק הזה,
הוא מורגן
סופסוף הוא חוזר
. לא ידוע אם כזומבי או כאדם חי
, אך לפי מה
שכתוב כאן אני מניחה שהוא ודווין(הבן שלו) בסדר.
2) ראיינו את סטיבן יאן(גלן, בשבילכם
) והוא נתן פרטים על מה שהולך להיות בפרק 9:
"אנחנו בדרך למלחמה. עכשיו שהכל מוגדר, אנשים צריכים לעשות בחירות. אנדריאה הופכת להיות המוקד.
היא רקמת חיבור. היא צריכה לקבל החלטות על איך היא מתכוונת להתמודד עם זה.
היא סלע וסדן והיא נאלצת לעשות בחירות כדי להרים צד אחד או אחר או להביא את שתי הקבוצות יחד.
יש לנו את מרל, שכמובן לא יכול לחיות עם ריק כי ריק הוא זה שכבל אותו לגג, ויש את דריל.
אז בשתי הקבוצות, הכל מתחיל להתפורר. כולם יוצרים בריתות שונות." וואו, נשמע שהולך להיות בלאגן!

באמת מעניין איך אנדריאה ודריל, שנמצאים בתווך בין הקבוצות - יסתדרו בתוך כל זה

זה מה שמצאתי בינתיים, א"א לחכות
! אם אמצא ספוילרים אחרים אעלה אותם
. אתם כמובן מוזמנים להעלות ספוילרים
בעצמכם!
.

יום טוב וחג שמח וטעים
לכולם

את ממש חייבת לקרוא ספוילרים אהה?

למה להרוס לעצמך? את רוצה להגיד לי שלקרוא מה הולך להיות בפרק 9 מרגיש נפלא ומספק יותר מאשר לראות לראשונה את הפרק עצמו בלי לדעת מה הולך לקרות בו? אחרי שכבר את יודעת חלק ממה שיקרה? ד"א, לא קראתי את ההודעה שלך.
זה נושא שמאוד חזק אצלי. נניח וקוראים שרוברט (אני סתם זורק סיטואציות ושמות) הולך להשתגע או לחלות. אז אתה מתחיל לראות את הפרק הזה בידיעה שמשהו הולך לקרות לרוברט. ובתחילת הפרק הוא מתנדב ללכת לאנשהו (מקום מסוכן). אין לי הפתעה. אני כבר יודע שבמקום הזה הוא יחטוף מחלה או הלם כלשהו.

אני יודע שיש הרבה אנשים שקוראים ספוילרים לסדרות שלהם וזה לא מפריע להם. פשוט קשה לי לקבל את זה שיש אנשים שעושים את זה גם לסדרה הזאת.

BiNa8866

New member

באמת, עם כמה שהיא באמת מדהימה ואחת הסדרות היפות
שראיתי -
זו עדיין רק סדרה
...

למעלה