Castle 7x1 Driven

xokeren

New member
היה פרק מעולה

היה מותח ומעניין.
דבר ראשון, למרות שראיתי את הסניק פיק של בקט אחרי החתונה כשהיא רואה את המכונית, היה לי דמעות בעיניים כשראיתי את הסצינה שוב.
בקט הייתה מלכה בפרק הזה. אהבתי איך שהיא קפצה על ההוא שמחץ את האוטו. מסכנה חיפשה את קאסל במשך חודשיים. אגב, אהבתי את העריכה שהעברה בזמן. בהחלט הפרק הזה השאיר אותי עם ציפיות לדעת מה לעזעזל קרה במשך החודשיים ואיך הבחור המזוייף קשור לכל זה (האמת שזה די מוזר לראות את השחקן בתפקיד אחר מאשר אבא של קארי ברדשו מיומני קארי).

דמות הפרק: בקט אין ספק
קטע מרגש: האיחוד של קסקט
קטע מעצבן: אין
קטע מצחיק: בקט קופצת על הבחור מהמכוניות
הפתעת הפרק: קאסל על הסירה
מקרה הרצח: אין
ציון כללי: 10
חפירה חופשית: ראו למעלה

אליון1

New member
כבר שבוע אני מנסה לראות

ולא יכול!
ועכשיו גם מגיע יום כיפור.
אוף!

עדושית

New member
גם אני עוד לא הצלחתי להגיע לזה..

נקווה שאני אספיק לפני הפרק הבא

shirush3

New member
מקסימום תעשי מיני מרתון

הרבה יותר נחמד מלחכות לפרק פעם בשבוע

אליון1

New member
פרק מפתיע זה בטוח

דמות הפרק: בקט ללא ספק, אחרי חודשיים היא עדיין לא וויתרה ואיבדה תקווה על קאסל. למרות שהיה ברור שהוא יימצא בסוף, עדיין.
קטע מרגש: רק אחד? בקט עם השמלת כלה מנסה לחלץ את קאסל מהמכונית הבוערת, הרגע שהם נפגשים, החיבוק לקראת הסוף
קטע מעצבן: שלא גילו לנו מה קרה בסוף
וגם מרתה , נזכרתי שוב למה היא מעצבנת אותי

|קטע מצחיק: לא חושב שהיה, לא צחקתי מתישהו בפרק
הפתעת הפרק: כמה הפתעות היו בפרק הזה?! אני חושב שהם פסלו על ההתחלה את 3XK ובראקן. עצם זה שהזכירו אותם מהר כנראה מוריד מהם את האשמה. אבל גם שקאסל כאילו שותף לזה, האוהל, וכמובן איבוד הזיכרון. זה הזוי.
מקרה הרצח: לא היה
ציון כללי: פרק טוב לפתיחת עונה, 8/10
חפירה חופשית:
אז סופסוף קאסל חזר, התגעגעתי ! היה פרק ממש טוב. לא טריוואלי בכלל, שקאסל כאילו חלק מזה ואיבוד הזיכרון. הייתי בטוח שיופיע בפרק שזה בראקן או 3XK אבל ממש כבר על ההתחלה שללו את זה. מה שגורם לי לחשוב מה זה יכול להיות? אני מקווה שזה לא דמות חדשה שבחיים לא ראינו כי זה ממש ירגיז. כאילו מאיפה הפילו ללנו אותה פתאום. בכל מקרה בקט הייתה מדהימה כל הפרק , ונכון שזמן המסך של ריאן אספו ולייני היו ממש מועטים, אבל גם הם היו טובים בקטעים שנתנו להם.. סך הכל, הפרק נותן לי טעם של עוד, אני כבר מת לדעת מה יקרה בהמשך!

זה סיפור המסגרת החדש

אחרי שהרצח של ג'והנה בקט נפתר. הגיע הזמן לסיפור מסגרת חדש, והוא - מה קרה לקאסל? ואיך הוא איבד את הזכרון? ומי עומד מאחורי זה?

אליון1

New member
אם את צודקת

אז כנראה שעונה 7 היא לא האחרונה בקאסל
אני לא מתנגד שיהיו עוד עונות

עדושית

New member
רציני?! זה מה שקרה?

אני לא מאמינה שהם באמת גרמו לו לאבד את הזיכרון..

&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה