הילד שלכם חוגג יומולדת ואנחנו מארגנים לו מסיבה קסומה

הילד שלכם חוגג יומולדת ואנחנו מארגנים לו מסיבה קסומה

יומולדת היא בהחלט סיבה למסיבה, אך לכולנו כבר נמאס מההפעלות שחוזרות על עצמן מידי שנה.
הילד שלכם גדל בשנה ולכם יש את ההזדמנות להעניק לו חוויה שהוא לעולם לא ישכח – יומולדת קסומה!
כן כן, קראתם נכון. הזוכה יקבל הפעלת יומולדת במתנה הכוללת מופע קסמים, תחרות ריקודים, בלונים בצורות והפתעות נוספות!

אז מה עליכם לעשות?

מעכשיו ועד ה-1/3/16 בשעה 12:00 כיתבו לנו על גבי שרשור זה על קסם שהייתם רוצים לעשות. האם הייתם שמחים להעלים את הבוס לכמה שעות טובות? או אולי הייתם מטיסים את עצמכם ליעד חלומי בחו"ל?
הגולש שיציע את הרעיון המקורי ביותר יזכה במסיבת יומולדת קסומה מתנת הקוסם עלם חן!

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
[URL]http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=7337785&r=1[/URL]

עלם חן

עלם חן, קוסם המופיע בשלל אירועים כמו ימי הולדת לכל הגילאים, אירועי חברות, חתונות ועוד.
פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 052-4742470
עמוד פייסבוק: [URL]https://www.facebook.com/elemhenmagic/timeline[/URL]
אתר: [URL]http://elemhen.co.il/[/URL]
מייל: [email protected]

pumon

New member
אם יכולתי

הייתי מעלים את כל האנשים המטומטמים מהעולם, והייתי נשאר רק עם בעלי המוח

daniili

New member
כסף הוא שם המשחק

להעלים את הבוס בהחלט יכול להיות מצחיק!
אני הייתי משדרג את זה עם העלאה רצינית במשכורת!

אחלה תחרות

דפנוניק

New member
יום הולדת במתנה

הייתי רוצה לעשות קסם ולהעלים את כל המשפחה שלי והחברים עד ליום הולדת שלי שחל באפריל ואז להזמין את כולם ליום המאושר הזה ולחגוג עם עלם חן עם הקסמים שלו ולהנות מהיום המיוחד הזה.

safinka

New member
הקסם שלי

אני הייתי שמחה לעשות קסם ולהחזיר את אמא שלי לחיים.
היא הלכה ממני בגיל מאוד צעיר ויש המון דברים שלא הספקנו לעשות.
עכשיו שאני כבר אמא לילדה מקסימה, אני זקוקה לאמא שלי לצידי.
אשמח לחגוג לבתי יומולדת קסום בזכותכם!

דנדנה18

New member
הייתי רוצה להצליח להפוך לזבוב על הקיר

זה היה יכול להיות ממש מועיל להרבה סיטואציות בחיים

nilusha

New member
אם הייתי קוסמת...

הייתי מפזרת אבקה שגורמת לכל האנשים בעולם לאהוב כל חלק בגופם כשהם מסתכלים במראה. בנוסף הייתי מעניקה להם גם את היכולת לראות את כל היופי, הטוב והאהבה בכל אדם בו הם פוגשים
.

שלייטקס

New member
אני הייתי רוצה לגדל עץ שמצמיח כסף

ואז מי יכול להגיד שכסף לא צומח על העצים?!

מכונית חדשה

הייתי רוצה לשדרג את המכונית הישנה של אמי היקרה למכונית חדשה ואטרקטיבית.
לצערי לאמא אין מספיק כסף בכדי לעשות זאת בעצמה, ואם ארכוש לה מכונית חדשה בעצמי היא עלולה לכעוס מאוד. אין ספק שקסם היה עוזר... אוז זכייה בלוטו

tink42

New member
היתי מבקשת יכולת הקפאת דברים כמו אלזה בלשבור את הקרח

ככה היתי יכולה להכין לבת שלי יום הולדת קסום כמו בלשבור את הקרח.

נועה871

New member
קסם המזל !

הייתי רוצה שיהיה קסם המזל וההצלחה- שיושפע על כולם ! כל דבר שאדם או ילד יגעו בו-יהיו מלאים מזל והצלחה! ילד עובר מבחן - קסם המזל גורם לו להצליח. מבוגר חושש לעלות על במה- קסם המזל נותן לו להצליח.פותח עסק-קסם המזל גורם לו לשגשג. ילד דחוי בכיתה- אין כזה דבר כי קסם המזל גורם לו להיות במרכז העניינים והביטחון. זה הרעיון והלוואי על כלום קסם המזל!

yasmin106

New member
קסם של יומולדת

הכי הייתי רוצה שתהיה יומןלדת קסם לבן שלי בלי להתאמת לטרוח ולהפעיל את הילדים. להושיב את הכיתה שלו לשעה וחצי של הפעלה זה בגדר קסם !

avidan19

New member
החזרת השבויים והנעדרים לגבולות ארצנו

הייתי רוצה לעשות קסם כזה שיחזיר ארצה את כל חיילי צהל השבויין והעדרים מבלי שנצטרך לשלם מחיר כבד מנשוא.
כך המשפחות יוכלו לנשום לרווחה, ואנחנו לא נאפשר למחבלים להשיג את מבוקשם....
הלוואי שהייתי יכול

Nehederet10

New member
יום חג בכל יום

נכון יש את השיר- "יש לי יום יום חג יש לי חג יום יום"- אז הייתי רוצה קסם שיגשים את מילות השיר הזה - שיהיה לי יום חג בכל יום!

pazita52

New member
סירים מלאים

הלוואי שלא הייתי צריכה לבשל יותר לעולם. שהבעל והילדים היו חוזרים הביתה והסירים תמיד היו מלאים מבלי שבישלתי- כמובן שיהיו מלאים באוכל שלי כי אני עושה אותו הכי טעים בעולםםםםםם!

ואם גם אפשר שהבית יתנקה מעצמו...אז למה לא

Perach88

New member
ששי חי יעוף מבית האח הגדול!!

זה הקסם שהכי מתבקש בעולם!!
לבד הוא כנראה לא ייצא כי במדינה כמו שלנו, אנשים נמשכים לרוע ושנאה. במקום להתחבר לאנשים הטובים כמו שי מיקה או ברק...
ואם שי חי עף, שיקח איתו את תני שלו. לא מועילה בשום מקום. שתיהיה הבובה שלו בחוץ!

זהרגל

New member
יןם הולדת קסומה

הבן שלי יחגוג ב15.3 יום הולדת 10 והקסם שהייתי רוצה שיקרה זה שהופ אני אקבל הודעה קסומה בתחילת מרץ שיום ההולדת שלו מאורגן לגמרי בלי שאני אצטרך לחשוב על רעיונות , לחפש הפתעות ואפילו לא לבזבז כסף...הלוואי ומשאלת הכסף שלי תתגשם. ( במיוחד לאור העבודה שממש לאחרונה הוא מתעניין מאד בקסמים ובעיקר קסמי קלפים )

להעלים את הפקקים של הבוקר

כל בוקר אני נוסע לעבודה קרוב לשעה וחצי- עומד בפקקים המעצבנים של אילון.
הייתי רוצה לעשות קסם שיעלים את הפקקים ויאפשר לי להגיע למשרד בזמן סביר ובלי עצבים.
תודה

חזיזה7

New member
מוזיקה מעצבנת במשרד

הייתי רוצה לעשות קסם שיעלים את העובד המעצבן שיושב מולי במשרד ומשמיע מוזקיה מחרידה בקולי קולות

CookieMonsta

New member
קסם שתמיד סיקרן אותי

הקסם שתמיד סיקרן אותי זה שמכניסים אדם לתיבה וחותכים אותה ל-2.
אף פעם לא הבנתי איך זה באמת עובד, אני חושב שזה קסם שמתבצע כמעט בכל הופעה אבל תמיד מגניב אותי.
&nbsp
&nbsp

למעלה