ספויילרים לשבוע הקרוב:

ohadcarrington

New member
ספויילרים לשבוע הקרוב:

30/11 - פיליס מחפשת נקמה; לילי משחקת משחק מסוכן עם ג'ו; אדם מלא תקווה מתמיד.
1/12 - ויקטור מוכן לקרב, בזמן ששרון מחזירה את חייה למסלול.
2/12 - ניק וסייג' נאבקים כדי להישאר ביחד, כשאבי וסטיץ' מתכננים את עתידם.
3/12 - אשלי דורשת את האמת מאדם, בזמן שמריסה מסכנת הכל כדי להציל את ביתה.
4/12 - בילי מאבד שליטה.

ohadcarrington

New member
המשך למה ששאלה אותי סיגלית בקומונה:

סייג' כבר רוצה לחזור לעבוד? התגברה מהר על העניין עם זה שהיא איבדה תינוק...
אולי זו דרכה של מריה החוצה
למרות שאני אוהב אותה...
לא יודע אם הם יירצו ליהוק שלישי בזמן כל כך קצר לאדם...
&nbsp
והסוויפס: -קרדיט למנהל הקודם של פורום אופרות סבון ז"ל-
יש ארבע תקופות בשנה שנקראות "סוויפס", למרות שהסוויפס של הקיץ פחות משמעותיות:
בנובמבר, פברואר, מאי, ויולי. במהלך הסוויפס נקבעים המחירים לפרסומות ברשתות הטלויזיה האמריקאיות. הסוויפס מתחילים ביום חמישי, ונגמרים ביום רביעי. הם נמשכים ארבעה שבועות. בד"כ אלו התאריכים שלהם:
נובמבר: מהשבוע הראשון של נובמבר ועד הרביעי
פברואר: מהשבוע הראשון של פברואר ועד הרביעי
מאי: מהשבוע האחרון של אפריל ועד השלישי של מאי
יולי: מהשבוע השני של יולי ועד הראשון של אוגוסט
&nbsp
בתקופת הסוויפס הרשתות מוציאות את כל התותחים הכבדים כדי לקבל כמה שיותר רייטינג, כדי שיוכלו לגבות יותר כסף עבור הפרסום בערוצים שלהן. מעבר לכך, הרשתות לא רק נלחמות על הרייטינג הגבוה ביותר, אלא גם על נתחי השוק המבוקשים - קהל היעד של בני ה 18 ועד ה 49, כאמור, כדי שיוכלו לגבות יותר כסף על כל דקת פרסום. העקרון המנחה כאן הוא שככל שיותר אנשים יצפו בתוכנית, יוכלו לגבות על פרסום במהלכה יותר כסף. ויותר מזה, ככל שיצפו בה יותר אנשים מנתחי השוק המשמעותיים למשרדי הפרסום והחברות שמפרסמות בטלויזיה, כך המחיר יעלה.
מבין ארבע תקופות הסוויפס, שתיים משמעותיות ביותר באופרות הסבון - נובמבר, ומאי. מאחר ואופרות סבון משודרות במהלך כל השנה, ולא על בסיס עונתי, כמו כל שאר הסדרות, המחירים של הפרסומות נקבעים במהלך כל השנה בהתאם לרייטינג של התוכנית, אבל נתוני הסוויפס הם גורם מכריע מקביעת המחיר. מעבר לכך, סדרה שלא מצליחה לשמור על הרייטינג שלה גבוה מספיק עלולה גם להתבטל, כמו שקרה לפורט צ'רלס לא מזמן.
&nbsp
מבחינת אופרות סבון, בחודשים נובמבר ומאי יש הרבה אקשן. תעלומות רצח, פרידות של זוגות בפרופיל גבוה, הופעות אורח של שחקנים פופולריים, וכל טריק כדי לגרום לכמה שיותר צופים לשבת מול הטלויזיה למשך כל החודש. ביפים והאמיצים אפשר לצפות לקאמבק של שילה שיקרה בדרך כלל באחד החודשים האלה. הכל כדי לעשות עוד קצת כסף מהפרסומות - וכמובן שככל שהתוכנית מרוויחה יותר כסף, היא גם מקבלת תקציב יותר גבוה, למשכורות לשחקנים, סטים יותר מרשימים, יותר צילומי חוץ, וכדומה.

sigalit1000

New member
אז יש הגיון לגבי זה, אז צפוי להיות מעניין בפברואר, לגבי פיית

לדעתך היא הבת של ניק? כי ניק, ג'ק וביילי מעולם לא ראו את התוצאות הם סמכו על המילה של שרון שרצתה שזה יהיה ניק, אני מתכוונת אם שרון אמרה שזה ניק בלי שאף אחד כולל אנחנו ראינו את התוצאות סביר להניח שהיא לא של ניק....

גם אצל סאמר ניק לא ראה את התוצאות ושהיא הייתה בת 16 חזרו על הבדיקה ושרון זייפה את התוצאות וסאמר באמת של ניק, לדעתי פיית של ג'ק....

אצל כריסטיאן אני גם לא יודעת אם אדם רצה לצאת מהכלא וזרם עם ויקטור או שאדם אכן זייף את התוצאות....

מה אתם חושבים?

amirfeld

New member
לדעתי היא של ניק

אבל כמו שנוכחנו לדעת בצחמ יש תמיד הפתעות.

sigalit1000

New member
הפרק של 2/12 [אתמול שודר בקנדה, היום ארה"ב]

נראה לי שזו ההתחלה של הסוף של ויקטוריה ובילי, ויקטור מאיים "להרוג" את פיליס אם איאן לא יעצור את פרגון, איאן טוען שאי אפשר לעצור את פרגון, 2 סוכנים פדרליים עוצרים את איאן וויקטור אומר לפיליס שהיא שיחקה את החלק שלה מצויין, אדם מייעץ לסייג' שמתנצלת בפני ניק על מה שאמרה לפיית....

מחר, סייג' מוצאת את ההזמנה להטבלה של התינוק של "שרון", מעניין אם היא וניק ילכו ואם כן אני משוכנעת שסייג' תזהה אותו או את הבכי שלו, מריסה אומרת ללוקה ש30 הימים שלו הסתיימו..... מעניין אותי מה יקרה עכשיו עם מריסה ואם תצוץ ילדה, ואם סייג' תזהה כבר השבוע את כריסטיאן....

ohadcarrington

New member
ויקטור כמובן לא סיפר לפיליס שהיא צריכה "לשחק" והפחיד

למוות נכון?
&nbsp
סייג' תסתדר בסוף, למרות שלדעתי התינוק יחזור אליה בסוף למרות שהוא אצל שרון...
לדעתי, אם היא הולכת להטבלה היא בטוח מזהה...
&nbsp
לדעתי מריסה חוזרת בלי ילדה ומגלה שלוקה עבד עליה כל זמן...

ohadcarrington

New member
לדעתי היא לא של ניק...

אולי שרון נראית מסכנה בזמן האחרון, אבל היא סכסכנית ושקרנית לא קטנה!
אז, יש מצב שהיא של ג'ק...
&nbsp
כריסטיאן, לדעתי ויקטור רק מנסה לסחוט את אדם....

sigalit1000

New member
אתמול היו שאלות ותשובות עם השחקן שמגלם את ניק

הוא סיפר שהוא הכי אהב את ניק ופיליס הקודמת כי זה שינה את הדמות של ניק לנצח, הוא אמר שסייג' היא אישתו הראשונה של ניק שצעירה ממנו בגיל הוא התחיל לחשוד שניק אוהב נשים מבוגרות חחחח אבל עכשיו הוא רגוע שלא, הוא סיפר שכריסטיאן הוא ניומן והוא עצמו לא יודעת אם הוא שלו או של אדם, הוא מאוד רוצה לעבוד יותר עם צ'לסי וכבר לפני שנה ביקש מהכותבים שיכתבו לו רומן עם צ'לסי והוא מחזיק אצבעות שזה יקרה, הוא מקווה שלא יחזירו את ניק ושרון אף פעם הוא מעדיף כל רומן רק לא זה, הוא מקווה שאברי תחזור מתישהו, פיית תוגדל לקראת אמצע סוף 2016 וכולנו יודעים ששרון מעולם לא הראתה את התוצאות של הבדיקה לניק, ג'ק ובילי ככה שצפויות הפתעות, היה לו קשה לצלם את הסצנה שכריסטיאן מת כי הוא אבא ל3 בנים ובת וקשה לו לראות דבר כזה קורה, הוא מאוד אוהב ספורט, הוא מאוד אוהב את השחקן שמגלם את ויקטור והוא דמות אב בשבילו גם במציאות, ניק מתכוון להיות שם בשביל סייג' ולעשות הכל בשבילה, ושוב הוא רוצה רומן עם צ'לסי ומקווה שזה יקרה....

כל הסיפור עם צ'לסי אולי זה רמז שכריסטיאן של אדם וסייג' וזה יקרב אותם אחד לשני ואת ניק לצ'לסי - ואולי לא....

ohadcarrington

New member
אווו איזה נחמד הוא נשמע

הוא גם נראה כמו בן אדם חביב כזה...
&nbsp
מה יש לו נגד שרון שהוא לא רוצה מערכת יחסים איתה?

אני הייתי רוצה

&nbsp
אני מקווה שניק וסייג' יחזיקו, הם ממש מתאימים

רומן עם צ'לסי, איכסססס! לא מבין מה יש לו לרצות רומן איתה...
&nbsp
כן, שחקנים בצח"מ תמיד מספרים שאריק גם בחיים הוא דמות אב ושהוא לא רשע כמו ויקטור ושהוא אדם אוהב וחם...
&nbsp
מה נראה לך שיעשו עם פיית'?

sigalit1000

New member
האמת שהוא הפתיע אותי

לא חשבתי שהוא כזה נחמד....

הוא ממש רוצה רומן עם צ'לסי כי הוא והשחקנית במציאות מאוד מחבבים האחד את השנייה, יכול להיות שהוא פחות מחבב את שרון במציאות קשה לדעת והוא גם לא יגיד.... יש כתבה איתו מהעיתון שהוא מספר שהוא אוהב לעבוד עם סייג', ויקטוריה, צ'לסי ואהב את אברי ושרון לא מוזכרת בכלל, אני אעלה את הכתבה שאשיג אותה חחחח

השאלה מה יעשו עם כריסטיאן כי פיית תוגדל רק אחרי הסיפור הזה, אם כריסטיאן שלו אז יש סיכוי שפיית לא שלו אבל אם כריסטיאן לא שלו אז אני מאמינה שפיית שלו ואז אני לא יודעת מה יכול להיות הסיפור עם פיית..... מה לדעתך הולך להיות הסיפור? אתה חושב כמוני שיש קשר באיך שהסיפור הנוכחי יסתיים לסיפור בהמשך עם פיית?

ohadcarrington

New member
יאאאאא הם נראים כל כך מתאימים ביחד!

והיא נראית כל כך שלווה!
היא חייבת לקבל אותו בחזרה! חייבת!

ohadcarrington

New member
יכול להיות שיש ביניהם איזו איבה או משהו...

אבל בכללי השחקנית של שרון, שמעתי שהיא אדם חביב...
&nbsp
לא חייב להיות קשר, יכול להיות שיקשרו את שני הילדים לאותו האב ואז אחד מהם יישאר ללא ילדים ונקמן...
לדעתי יחברו עם פיית' עם אחד הצעירים, או שיביאו לה גבר חדש או שיחברו אותה עם דמות מהעבר...
אבל חייבים להחליף לה את השם, פיית' זה שם לילדה זקנה או למישהי מאוד מבוגרת

sigalit1000

New member
אני מסכימה איתך השחקנית שרון ממש מקסימה

אין לדעת למה מישהו אומר משהו כזה או אחר אולי במציאות הם סגנונות שונים של אנשים, לגבי פיית יש מצב שיגדילו אותה ויביאו לה גבר חדש ויש מצב שהיא וסאמר ילחמו על אותו גבר, אל תשכח סאמר בסך הכל בת 20 ככה שזה אפשרי.... אני חושבת שהולכים להפריד בין ניק וסייג' ואדם וצ'לסי לפי הפרקים האחרונים אדם וסייג' מתקרבים, שהם יגלו או לפחות יחשדו שהבן שלהם בחיים הם בכלל יתקרבו ואז ניק וצ'לסי ינחמו אחד את השני וזה מתחבר לעובדה שהשחקן שמגלם את ניק מדבר על זה שהוא רוצה את ניק עם צ'לסי....

ohadcarrington

New member
אוככ אין לי חשק לצ'לסי וניק

אולי להשאיר את צ'לסי לבד זה בסדר או צ'לסי ובילי אולי

לדעתי תהיה יריבות בינה לבין סאמר מי יותר מוצלחת, אפשר לראות את זה מגיע כבר...
&nbsp
אני ממש מקווה שניק וסייג' ישרדו

למעלה