ברוכים הבאים לפורום One Direction!|

OrelStyles1

New member
ברוכים הבאים לפורום One Direction!|

היי היי לכולם,
אני שמחה לבשר לכם על פתיחת הפורום הראשון בישראל ללהקת הבנים הבריטית-אירית "One Direction",
אז..ברוכים הבאים לפורום,שמי אוראל ואני מנהלת הפורום אני כאן בשבילך לכל דבר מהקטן עד הגדול ביותר אז אל תהססו או תתביישו לפנות אליי.

בשביל שנכיר יותר טוב מה שנקרא הייתי רוצה שכל אחת ואחד ממכם ישתפו את איך הם הכירו את הבנים של וואן דיירקשן,
ויחד עם זאת אתם מוזמנים לצרף את השיר האהוב עליכם,תמונה או כל מה שעולה לכם לראש.

שתהיה לכם גלישה נעימה,ותהנו מהפורום!

Lundi Bleu

New member
טוב,

אני הכי אוהב את השיר טינאייג' קיקס (כן, אין לי כח לרשום את כל השם), ואני יודע שזה קאבר. מקום שני She's Not Afraid. באופן כללי את כל השירים היותר מהירים
. שמעתי עליהם פעם ראשונה בטוויטר נראה לי, והשיר הראשון ששמעתי היה Live While We're Young ולמעשה לקח לי זמן עד שאהבתי שירים אחרים שלהם. הם שונים מבויבנדס אחרות, שזה סגנון שאני בד"כ אוהב. אני אוהב את את הטאמבלר הזה עם תמונות שלהם בתור צ'יביס (סגנון של מנגה), אולי אני אמצא אצ הכתובת אח"כ. ואני לארי שיפר למרות שאני לא מאמין שאפשר 'להוכיח' שהם ביחד, אני סתם בזה כי אני חושב שהם חמודים ביחד, וגם אין לי בעיה עם החברות וכו'. הייתי משתף שירים, אבל כל כך לראות דרך הטיוב\לןשמוע במחשב
הממ, על מה עוד אפשר לחפור
תעני גם את השאלות, ונקווה שיבואו עוד אנשים, אחרת זה יראה עלוב...

OrelStyles1

New member

She's Not Afraid זה גם אחד מהשירים האהובים עליי,אחלה של סיפור אני אשמח לראותך בפורום יותר והעלתי פוסט חדש.

למעלה