השיר הנבחר #5

YEEZUS

New member
השיר הנבחר #5

לכבוד הזינוק שלו במצעד הבילבורד, בואו נדבר הפעם על...

Drunk in Love

בימים אלה השיר מתחיל לכבוש את העולם לאט לאט. הוא מתחיל להתחזק ברדיו ובמצעדים השונים ברחבי העולם. השיר מספק את הנתונים הכי מרשימים מאז הסינגלים של האלבום סשה פירס - האם זה מגיע לו?

מבחינתי בהחלט מגיע לו. הרבה בטח יהיו מופתעים מהאמירה הזאת, אבל לדעתי היא הצליחה להתעלות על עצמה ומדובר בשיר הכי טוב שלה. השיא שלה עד היום היה Crazy in Love בעיניי, והנה היא משחררת לנו שיר שהוא התשובה הבוגרת, המגניבה, הלא מתפשרת והמוצלחת יותר של Crazy in Love. כל פעם שאני שומע את הבית השני אני מתאהב מחדש. אין מישהי שיכולה לבצע את השיר ואת הבית הספציפי הזה כל כך טוב כמו ביונסה (ובטח יהיו כאלה שיגידו "ריהאנה" - אז לא!
). גם השיר הזה בעצם מסמל את השינוי של ביונסה בתקופה האחרונה - הרבה יותר משוחררת וכיפית מאי פעם.
והקליפ... או הקליפ. אמנם היא כבר עשתה מלא קליפים בעבר שהם שחור לבן והיא רוקדת בהם, אבל פה זה אחרת. יש בו קסם והוא מרתק אותי כל פעם מחדש. זה אמיתי, זה משוחרר, זה מעביר את התחושות שמלוות אותך כשאתה שומע את השיר, וכמובן, אי אפשר להיות אדיש ליופי שלה. כבר ראיתי את הקליפ כל כך הרבה פעמים ועדיין אני מתלהב כאילו זו הפעם הראשונה שאני רואה אותו.

אז מה דעתכם על השיר הזה?

CrazyBoi

New member
מתחיל כמו איזה שיר מזרחי מגעיל

ומהר מאוד מבינים שזה אחד הלהיטים של האלבום

מושלם!!!

ARTPOP

New member
בארבע מילים: השיר הכי טוב של ביונסה.

אמנם זה די מוקדם לקבוע, אבל מבחינתי מדובר בשיר חד פעמי מושלם שהיא עדיין לא עשתה. אין דברים כאלה.

RTur

New member
אני לא מצטרף להכתרה שלכם אבל בהחלט אחלה שיר

אני ממש לא חושב שהוא השיר הכי טוב של ביונסה, לא כחלק מהאלבום החדש (יש שירים שאני אוהב באלבום הזה הרבה יותר ממנו) ובטח שלא מתוך כל הקריירה שלה.
הוא בהחלט שיר מצויין, אני מאוד אוהב אותו. הוא גם מופק מעולה, מאוד אווירתי ומכשף כזה ואני גם ממש אוהב את ההפקה הקולית שהיא עשתה בו. היא עוברת ומשחקת עם הקול שלה בכמה מימדים ובפעם הראשונה ששמעתי את זה היו שם רגעים שממש הרגשתי את זה וחטפתי "סטירות" לפנים כאלה ואמרתי לעצמי "וואו מה היא עשתה עכשיו?!".
במיוחד הקטע שהיא אומרת "faded" שלוש פעמים ברצף ובכל פעם מהשלוש פעמים היא משנה את ההגשה והפקת הקול שלה.. זה מעיף לי ת'שכל!

HanAn189

New member
להיט, להיט, להיט

אני גם לא חושב שזה השיר הכי טוב שלה וגם לא השיר הכי טוב באלבום, אבל הוא נקודת ניצחון והוא בהחלט הברקה של ג'ייונסה! מגיע להם כפיים על יצירת שיר גדול מהחיים וממכר.

הראפ של ביונסה נשמע בו טוב והראפ של ג'ייזי מעשיר את השיר, יש בו אווירה מאוד שחורה בקטע ממש טוב, ללא ספק השניים מעצבים את פני סצינת המוזיקה השחורה כל פעם מחדש.
הצרידות של ביונסה שמופיעה, ה'עייפות' שנשמעת בקול, כאילו היא באמת שיכורה - חולה על זה. מנגד היא פוצחת ב-LOVVVVEEE אימתני שאליו אני באמת מכור.
Last thing I remember - המשפט האהוב עליי, במיוחד הסיומת שלו, עם ה-club, שמבוטא מאוד גטואי ומאוד אה לה ביונסה.
מה שמוביל אותי בעיקר לכך שהשיר מאוד הגייתי ודרך ההגייה של ביונסה מאוד מוסיפה לשיר ולאווירה.
הזעקה הערבית בתחילת השיר -
מכניס אותך לאווירה מסוחררת ושיכורה מלאת אלכוהול ושטויות.

לגבי הקליפ, אוהב אותו מאוד, בעיקר כי אני אוהב לבהות בו ואני אוהב איך שביונסה רוקדת בו. חוץ מזה הוא לא איזה שוס. קליפ נוסף, בשחור לבן (כמה אפשרררררר!!! תפסיקי את זה בסאשה פירס. לא, היא ממשיכה גם לדאנס פור יו ואז מכניסה גם טיפה לפלולס, לרוקט, ולדראנק אין לאב
), קליפ ללא עלילה או התפתחות מסוימת.

למעלה