That Song In My Head

LeAnnDylan

Well-known member
Rockin Around The Christmas Tree - LeAnn Rimes

הקניונים כאן מנגנים כצפוי רק שירי כריסטמס כל היום. יש כאלה שמנגנים שירים קצת יותר חביבים ויש כאלה שקצת פחות, בקניון שהייתי בו היום היו שירי כריסטמס שווים. קודם כל היה להם את כל האלבום כריסטמס של ליאן ריימס (הראשון, לא החדש) אז שמו הרבה גרסאות שלה לשירים הרגילים של כריסטמס, ויש להם גם את שני השירי כריסטמס של קלי קלרקסון, האלה המקוריים שלה, לא קאברים. אז היה לי ממש נחמד לשמוע אותן

השיר הנבחר הוא שיר הכריסטמס האהוב עליי שתמיד עושה לי כיף.

אוי, רק תצילו אותי מכל שירי הכריסמס האלו

מרביתם קיטש חסר טעם ומשעמם (מי אמר האלבום החדש של גורד במפורד וךא קיבל...).
אבל זהm.youtube.com/watch?v=TfSb6J4jhcU
בהחלט יוצא מן הכלל שמוכיח את הכלל.

LeAnnDylan

Well-known member

אני מסכימה שאחרי חודש של שירי כריסטמס בריפיט בכל חור, זה מעיק. אבל יש כמה שירים שאני כן אוהבת, כי הם כיפיים ושמחים כאלה.
ולא כל השירי כריסמס בצבעים (בלו כריסמס, ואייט כריסמס, גרין אנד גולד וכו') הם עושים לי בחילה.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
LeAnn Rimes - I Want a Hippopotamus for Christmas

היום באחד הקניונים הייתה איזה להקה מקומית שניגנה ושרה שירי כריסמס באיזור של הצילומים עם סנטה. הם שרו את השיר הזה אבל הסאונד היה כל כך זוועתי שאפילו הזה במסיבת סיום כיתה ב' אי שם בשנות ה-90 היה מוצלח יותר...
אז זה עשה לי חשק לשמוע את השיר הזה בגרסה קצת יותר נחמדה לאוזן

Jim Brickman & Kristy Starling - Sending You A Little Christ

**Sending You A Little Christmas
אחד משירי הכריסמס שעוד לא נמאסו עליי.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אוי, גם אני ממש אוהבת את השיר הזה

אפילו טרחתי לשלם עליו ולהוריד אותו לטלפון שלי כדי לשמוע אותו מרצוני החופשי

LeAnnDylan

Well-known member
לפעמים בתשלום זה נוח יותר

להוריד בחינם זה רק אם אני בבית ליד מחשב. אם אני בדרכים ובא לי לשמוע, להיכנס לאייטונס מהנייד זו הדרך המהירה ביותר.
לא קורה לי יותר מידי פעמים שאני בדרכים וממש בא לי לשמוע שיר ואני לא יכולה להתאפק עד שאגיע הביתה כדי לשמוע אותו. אז עד שזה כבר קורה, אני זורמת עם זה וקונה את השיר.

למעלה