מחיקת הודעות בפורום

מצב
הנושא נעול.
מחיקת הודעות בפורום

מחיקת הודעות בפורום
לאחר התלבטות רבה בשבוע האחרון בעיקר, נאלצתי היום למחוק הודעות בפורום. אני לא זוכרת מתי מחקתי הודעות כאן בפורום, הפעם זה היה מוגזם.
מרגישה שלאחרונה יש כאן תגובות לא מכבדות, לא מכבדות את הגולשות בפורום, מכפישות חברות שונות ובתור מנהלת הפורום לא אתן לזה יד.
יש כאן לגמרי מקום להתייעץ, לספר על אכזבות, קשיים במסלול מסויים, אך לא להכפיש!
המשך ערב נעים
איילת

איילת

מחיקת הודעות בפורום
לאחר התלבטות רבה בשבוע האחרון בעיקר, נאלצתי היום למחוק הודעות בפורום. אני לא זוכרת מתי מחקתי הודעות כאן בפורום, הפעם זה היה מוגזם.
מרגישה שלאחרונה יש כאן תגובות לא מכבדות, לא מכבדות את הגולשות בפורום, מכפישות חברות שונות ובתור מנהלת הפורום לא אתן לזה יד.
המשך ערב נעים
איילת
איילת
חשבתי אתמול בהקשר לפורום הזה, איזו דילמה כרוכה בהחלטה אם למחוק, כי בסך הכל יש גם את הרצון לאפשר מרחב לביטוי, אבל, כאמור, זה חצה את הגבולות והתחיל לתפוס נפח רב של התקטשות בפורום בצורה בלתי נאותה. כל הכבוד לך שמחקת. אני, אישית, הייתי מוחקת, לא רק הודעות, אלא גם תגובות מהסוג הזה, שעדיין קיימות ומשפיעות בנוכחותן.

אנא שילחי לי במסר

איילת
חשבתי אתמול בהקשר לפורום הזה, איזו דילמה כרוכה בהחלטה אם למחוק, כי בסך הכל יש גם את הרצון לאפשר מרחב לביטוי, אבל, כאמור, זה חצה את הגבולות והתחיל לתפוס נפח רב של התקטשות בפורום בצורה בלתי נאותה. כל הכבוד לך שמחקת. אני, אישית, הייתי מוחקת, לא רק הודעות, אלא גם תגובות מהסוג הזה, שעדיין קיימות ומשפיעות בנוכחותן.
אנא שילחי לי במסר
לאיזה תגובות את מתכוונת
זאת דילמה לא פשוטה מה למחוק. זאת דרכו של פורום וגם של העולם...
תודה
איילת

רונדה15

New member
את צודקת !

מחיקת הודעות בפורום
המשך ערב נעים
איילת
את צודקת !
חושבת שעשית נכון, אין מקום להכפשות או השמצות של חברות או רופאים.
בהחלט אפשר להביע דעה, לבקר או להמליץ בדרך מכובדת ונעימה.
הרי לכולנו ישנה את אותה מטרה.

תודה לך על ניהול נכון ותקין.

מרגיש שיש גם פרסום לא רק הכפשה...

את צודקת !
חושבת שעשית נכון, אין מקום להכפשות או השמצות של חברות או רופאים.
בהחלט אפשר להביע דעה, לבקר או להמליץ בדרך מכובדת ונעימה.
הרי לכולנו ישנה את אותה מטרה.

תודה לך על ניהול נכון ותקין.
מרגיש שיש גם פרסום לא רק הכפשה...
מאוד קשה להחליט אבל יש פעמים שמרגיש שהכותב זה לא אישה שעברה/עומדת בפני תרומה וההודעה היא בעיקר פרסום ולא שיתוף.

בנות תמיד צריכות להיות זהירות בפורום. אין מה לעשות.

תודה שיש מי שמפקחת

מחיקת הודעות בפורום
המשך ערב נעים
איילת
תודה שיש מי שמפקחת
היו פה תגובות נוראיות שגם לדעתי היו ממש לא במקום

מצב
הנושא נעול.
למעלה