כמה שאלות לגבי G2

ק ר מ י

New member
כמה שאלות לגבי G2

קודם כל רציתי לשאול מה ההבדל בין D801 ל D802.

שנית, הבנתי שהיו עיכובים עם קבלת עדכון למכשיר הזה, אך בסופו של דבר הוא קיבל עדכון. האם ישנה בעייתיות איתו מבחינת קבלת עדכונים?

ושאלה שלישית קצת דבילית ותסלחו לי על זה- הזמנתי מאיי ביי אתמול מגן לטלפון ( לפני הקנייה של המכשיר כי מן הסתם לוקח זמן להגיע ובסך הכל ארבעה שקלים..). רק שבטעות הזמנתי ל לאופטימוס.... יש מצב שהם ממש זהים?

סטלוס2

New member
אעזור במה שאני יכול

לגבי מגן- המכשירים ממש לא דומים. כמובן שההבדל הכי גדול במבנה המכשירים זה שב-G2 הכפתורים הפיזיים שלו נמצאים בגב המכשיר והמגנים מותאמים בדיוק לזה. באופטימוס לא כך המצב ומגן שלו לא יתאים ל-G2 ולהפך.
אבל כמו שאמרת, 4 שקלים
תזמין עוד אחד.

לגבי עידכונים- ה"בעיה" הייתה בעצם למי שרכש דרך יבואן רשמי- העידכון של גירסת הקיטקט 4.4 איחרה לבוא ויש המדווחים שעד לרגע זה לא קיבלו אותה.

לי באופן אישי יש את המכשיר לא דרך יבואן רשמי (רום סינגפורי) וקיבלתי את עידכון הגירסה לפני כחודשיים כבר.
א-ב-ל וזה אבל גדול- עידכון הגירסה הוא לא משהו שבלעדיו המכשיר לא יכול לתפקד. המכשיר טס ברמות מטורפות וממש אין כל שינוי בגירסאות מהבחינה הזאת.
להפך, יש דיווחים פה ושם על אורך סוללה קצר יותר בגירסה החדשה ועוד באגים קטנים.
בקיצור, היום עם המכשירים החדשים אני לא חושב שזה בכלל קריטי לרדוף אחרי הגירסה הכי חדשה, במיוחד כאשר המכשיר עובד היטב.

D802- גירסת המכשיר הבינלאומית שנמכרת בארץ (בלי חריץ MICROSD ועם סוללה של 3000MAH וגב המכשיר לא ניתן להסרה).
D801- גירסת המכשיר שמיועדת לארה"ב (T MOBILE) ויכול להיות שנמכרת פה ושם גם בישראל, באופן אישי לא נתקלתי.

למעלה