בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

hennassimy

New member
חניון אוטובוסים עם "מטרוניות"

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
יש ליד גשר איילון חניון אוטובוסים, ונראה שחונים שם אוטובוסים חדשים, ארוכים ויפים כאלה :) כנראה של דן..
אפשר פרטים על זה? של מי זה? אם בא לי לבקר שם (לצורך הכנת כתבה לעיתון) מול מי אפשר לתאם?

תודה!

של דן. חלקם מיועדים לחיפה וחלקם לקו האדום בתל

יש ליד גשר איילון חניון אוטובוסים, ונראה שחונים שם אוטובוסים חדשים, ארוכים ויפים כאלה :) כנראה של דן..
אפשר פרטים על זה? של מי זה? אם בא לי לבקר שם (לצורך הכנת כתבה לעיתון) מול מי אפשר לתאם?

תודה!
אביב.
שם הדגם: אורבנית, כשבחיפה הפרויקט נקרא מטרונית.

אפשר לנסות לתאם מול דובר דן.

25306yosef

New member
ומה לגבי מכונות למכירת כרטיסי נסיעה ?

אביב.
שם הדגם: אורבנית, כשבחיפה הפרויקט נקרא מטרונית.

אפשר לנסות לתאם מול דובר דן.
האם הולכים להפעיל בקרוב בעיר תל אביב את האורבנית ללא מכונות כירטוס למכירת כרטיסי נסיעה כפי שצפוי להיות במטרונית ?

*

עיין ערך רכבת ישראל, הכרמלית חיפה, וכו... על השירות האיכותי ביותר שהם מסוגלים להציע למחזיקי כרטיסי האשראי, ניתן רק לחלום בחברות האוטובוסים.

על אפשרויות התשלום באמצעות אפליקציות מיוחדות לטלפון הסלולרי, מוקדם עדיין לחלום...

amit1270

New member
די! די כבר!!!

האם הולכים להפעיל בקרוב בעיר תל אביב את האורבנית ללא מכונות כירטוס למכירת כרטיסי נסיעה כפי שצפוי להיות במטרונית ?

*

עיין ערך רכבת ישראל, הכרמלית חיפה, וכו... על השירות האיכותי ביותר שהם מסוגלים להציע למחזיקי כרטיסי האשראי, ניתן רק לחלום בחברות האוטובוסים.

על אפשרויות התשלום באמצעות אפליקציות מיוחדות לטלפון הסלולרי, מוקדם עדיין לחלום...
די! די כבר!!!

darkshadow1

New member
ואנקדוטה בידורית בנושא "כדוריתבור" וקרינה:

הוא ממש מתקרב לחן המלך2

אבל בלי ספק הרחק מאחור לתופעה בשם "כדוריתבור".
ואנקדוטה בידורית בנושא "כדוריתבור" וקרינה:
"..."השופטת נאות-פרי" בתה של שרת הסביבה ז"ל......

אני מופתעת... כי איכות-הסביבה זה גם הנושא של "קרינה" כלומר ... . לא יודעת מה להגיד. בכל אופן - לפני כמה שנים התגוררתי בעיר קטנה ומנכ"ל העיריה היה "כ"ץ" ועדיין לא ידעתי שהמשמעות של זה היא "מנהיגות טכנולוגית" (( בשל כישורי הקליטה היחודיים של כהני-הצדק הם נשמעים לתקשורת מלוויינים בטעות ))...איפוא הייתי? בינתיים נזכרתי במשהו שקשור ל"פגיעה בעיניים" שאני לא רוצה לפרט. בכל אופן = לדעתי אזרח חייב להסתובב בעיר עם משקפיים נגד קרינה כי הוא לא יכול לדעת אם אמצעי האבטחה בטוחים. כאן גלשתי לגמרי . תזכרו להדליק נרות שבת- לדעתי בתוך קופסת שימורי דג טונה יש לזה גם ערך של "מסורת" (( אחרת בשביל מה לאכול דגים בשבת אם לא בשביל הקופסת פח לנרות? )). בקיצור ...אתם לא אשמים שנגמרו לי הכדורים."

down under

New member
אגב, לאן נעלם חן המלך2?

הוא ממש מתקרב לחן המלך2

אבל בלי ספק הרחק מאחור לתופעה בשם "כדוריתבור".
אגב, לאן נעלם חן המלך2?
השיא של אותו ליימך דמתקרא חן המלך2 היתה שאלה שהוא שאל בפורום 'בעיות בזוגיות'.
הוא שאל משהו על כך שהוא רק קיבל טלפון של מישהי והוא רוצה לדעת משהו ונראה לו שכך וכך וכו'.

מישהו ענה לו שצריך קודם שתהיה זוגיות על מנת שתהיה בעיה בזוגיות ואז אפשר לשאול שאלה בפורום של 'בעיות בזוגיות'.

darkshadow1

New member
באמת לאן הוא נעלם?

אגב, לאן נעלם חן המלך2?
הוא שאל משהו על כך שהוא רק קיבל טלפון של מישהי והוא רוצה לדעת משהו ונראה לו שכך וכך וכו'.

מישהו ענה לו שצריך קודם שתהיה זוגיות על מנת שתהיה בעיה בזוגיות ואז אפשר לשאול שאלה בפורום של 'בעיות בזוגיות'.
באמת לאן הוא נעלם?
אולי הוא חלה?
אולי עבר לחו"ל?
אולי התקלקל לו המחשב?
אולי ניתקו אותו מהאינטרנט?
אולי העיפו אותו מהפורום והוא פתח משתמש חדש?
אולי נגמרו לו השאלות?

down under

New member
האופציה האחרונה שהעלית לא יכולה

באמת לאן הוא נעלם?
אולי הוא חלה?
אולי עבר לחו"ל?
אולי התקלקל לו המחשב?
אולי ניתקו אותו מהאינטרנט?
אולי העיפו אותו מהפורום והוא פתח משתמש חדש?
אולי נגמרו לו השאלות?
האופציה האחרונה שהעלית לא יכולה
לקרות לו בהגדרה...

mister K

New member
זה לא היה השיא.

אגב, לאן נעלם חן המלך2?

זה לא היה השיא.
שיא השיאים שלו הייתה שאלה אחרת שהוא שאל בפורום סקס.
קישור אליה ניתן כאן בזמנו.

25306yosef

New member
אני רואה שאתם עוקבים כאן אחרי הגולשים...

זה לא היה השיא.
שיא השיאים שלו הייתה שאלה אחרת שהוא שאל בפורום סקס.
קישור אליה ניתן כאן בזמנו.
אם כך, אז אשמח מאוד אם גם תעקבו אחרי ותקראו היטב ובעיון רב מאוד את כל ההודעות שאני כותב.

להלן טיוטא ראשונית של מכתב שאמור להישלח מחר בבוקר אל דוברת עיריית כרמיאל, עם העתק ליועץ המשפטי של עיריית כרמיאל, והעתק נוסף אל מנכ"ל פסטיבל המחולות. אשמח לקבל הערות ותיקוני הגהה לטיוטא ראשונית זו.

טיוטא ראשונית בעבודה:

לדוברת עיריית כרמיאל שלום רב,

לפני כשנתיים פתחתי בפייסבוק קבוצה שעוסקת בתחום להקות המחול העממיות בישראל, למיטב ידיעתי הקבוצה הזו בפייסבוק היא כיום המקום היחידי שניתן להתעדכן בו בחדשות בתחום להקות המחול העממיות בישראל. הקבוצה היא קבוצה פתוחה ומתפרסם שם כל מה שקשור ונושק לתחום, ומרבית הכוריאוגרפים המובילים בישראל מתעדכנים במידע המתפרסם שם.

קיבלתי פניות מגולשים רבים המתלוננים וקובלים על כך שתקנוני ההשתתפות בתחרויות ובמופעים השונים של הפסטיבל, אינם מפורסמים לציבור. דבר זה נוגד את עקרונות המינהל התקין מכיוון שעמותת פסטיבל המחולות הינה תאגיד עירוני ולכן היא גוף ציבורי על פי חוק חופש המידע.

אי לכך ומכיוון שאנחנו נמצאים ימים ספורים לפני הפסטיבל ה-26, אבקש להעביר לרשותי בהקדם האפשרי את כל תקנוני ההשתתפות בתחרויות ובמופעים של הפסטיבל על מנת שאוכל לפרסמם בהקדם האפשרי (תקנון תחרות הכוריאוגרפיה - אורי ינון, תקנון תחרות הג'אז - יהודית דביר נבון, תקנון מופע להקות האפרוחים ירוק תוסס - ליאת כץ-פרחן, תקנוני ההשתתפות בשאר המופעים, וכו...). המידע המבוקש נמצא כקבצי מחשב במטה הפסטיבל ו/או במחשבי מפיקי המופעים, ולכן אין כל בעיה של זמן באיסופו ובמסירתו.

לדעתי מדובר במידע שיש להעמידו לרשות הציבור וללא כל תמורה, ואין שום סיבה לחיסיון שלו. כמו כן, אם עמותת הפסטיבל היתה נוהגת בשקיפות, המידע הזה צריך היה להתפרסם באתר האינטרנט של הפסטיבל, וכמובן שלהימסר לכל דורש וללא כל תמורה.

על פי חוק חופש המידע אין צורך בתשלום אגרת חופש המידע אם מדובר במידע שיש להעמידו לרשות הציבור. ולכן, ברצוני לקבל את המידע המבוקש בהקדם האפשרי וללא כל תמורה.

אם בקשתי לא תענה, אאלץ להגיש תלונה אל היחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים, המפקח על התאגידים העירוניים במשרד הפנים, משרד מבקר המדינה, ועוד...

כמו כן, על פי החוק לתיקון סדרי המינהל (החלטות והנמקות), את חייבת להשיב לבקשתי זו, גם אם את חושבת שאיני רשאי לקבל את המידע המבוקש, להפיצו, ולמוסרו לכל דורש, וכמובן, שגם לנמק מהי הסיבה לחיסיון המידע.

mister K

New member
אחריך אין סיבה לעקוב כי אתה משעמם.

אם כך, אז אשמח מאוד אם גם תעקבו אחרי ותקראו היטב ובעיון רב מאוד את כל ההודעות שאני כותב.

להלן טיוטא ראשונית של מכתב שאמור להישלח מחר בבוקר אל דוברת עיריית כרמיאל, עם העתק ליועץ המשפטי של עיריית כרמיאל, והעתק נוסף אל מנכ"ל פסטיבל המחולות. אשמח לקבל הערות ותיקוני הגהה לטיוטא ראשונית זו.

טיוטא ראשונית בעבודה:

לדוברת עיריית כרמיאל שלום רב,

לפני כשנתיים פתחתי בפייסבוק קבוצה שעוסקת בתחום להקות המחול העממיות בישראל, למיטב ידיעתי הקבוצה הזו בפייסבוק היא כיום המקום היחידי שניתן להתעדכן בו בחדשות בתחום להקות המחול העממיות בישראל. הקבוצה היא קבוצה פתוחה ומתפרסם שם כל מה שקשור ונושק לתחום, ומרבית הכוריאוגרפים המובילים בישראל מתעדכנים במידע המתפרסם שם.

קיבלתי פניות מגולשים רבים המתלוננים וקובלים על כך שתקנוני ההשתתפות בתחרויות ובמופעים השונים של הפסטיבל, אינם מפורסמים לציבור. דבר זה נוגד את עקרונות המינהל התקין מכיוון שעמותת פסטיבל המחולות הינה תאגיד עירוני ולכן היא גוף ציבורי על פי חוק חופש המידע.

אי לכך ומכיוון שאנחנו נמצאים ימים ספורים לפני הפסטיבל ה-26, אבקש להעביר לרשותי בהקדם האפשרי את כל תקנוני ההשתתפות בתחרויות ובמופעים של הפסטיבל על מנת שאוכל לפרסמם בהקדם האפשרי (תקנון תחרות הכוריאוגרפיה - אורי ינון, תקנון תחרות הג'אז - יהודית דביר נבון, תקנון מופע להקות האפרוחים ירוק תוסס - ליאת כץ-פרחן, תקנוני ההשתתפות בשאר המופעים, וכו...). המידע המבוקש נמצא כקבצי מחשב במטה הפסטיבל ו/או במחשבי מפיקי המופעים, ולכן אין כל בעיה של זמן באיסופו ובמסירתו.

לדעתי מדובר במידע שיש להעמידו לרשות הציבור וללא כל תמורה, ואין שום סיבה לחיסיון שלו. כמו כן, אם עמותת הפסטיבל היתה נוהגת בשקיפות, המידע הזה צריך היה להתפרסם באתר האינטרנט של הפסטיבל, וכמובן שלהימסר לכל דורש וללא כל תמורה.

על פי חוק חופש המידע אין צורך בתשלום אגרת חופש המידע אם מדובר במידע שיש להעמידו לרשות הציבור. ולכן, ברצוני לקבל את המידע המבוקש בהקדם האפשרי וללא כל תמורה.

אם בקשתי לא תענה, אאלץ להגיש תלונה אל היחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים, המפקח על התאגידים העירוניים במשרד הפנים, משרד מבקר המדינה, ועוד...

כמו כן, על פי החוק לתיקון סדרי המינהל (החלטות והנמקות), את חייבת להשיב לבקשתי זו, גם אם את חושבת שאיני רשאי לקבל את המידע המבוקש, להפיצו, ולמוסרו לכל דורש, וכמובן, שגם לנמק מהי הסיבה לחיסיון המידע.
הסטייה שלך מקובעת ואתה חוזר כל הזמן על אותן מנטרות באותם נושאים.
גם ככה אתה מציף מספיק בפורום שלנו, אז אתה עוד רוצה שנעקוב אחריך גם במקומות אחרים? לא משעמם לנו עד כדי כך.

down under

New member

הסטייה שלך מקובעת ואתה חוזר כל הזמן על אותן מנטרות באותם נושאים.
גם ככה אתה מציף מספיק בפורום שלנו, אז אתה עוד רוצה שנעקוב אחריך גם במקומות אחרים? לא משעמם לנו עד כדי כך.

mister K

New member
הלוואי שיום אחד ייפלו כל מערכות האשראי במדינה

*

לא תהיה כל אפשרות לשלם אלא במזומן ואתה תצא מדעתך עם השירות האיכותי שלך...

down under

New member
אני מוכן לתרום 350 ש"ח לבית כנסת ועוד של ש"ס

לא תהיה כל אפשרות לשלם אלא במזומן ואתה תצא מדעתך עם השירות האיכותי שלך...
בשביל לראות את זה קורה! ואני לגמרי רציני.
אגב, אני חילוני ואתיאיסט ומתעב את מפלגת ש"ס.

25306yosef

New member
אתה בכלל לא רציני,

בשביל לראות את זה קורה! ואני לגמרי רציני.
אגב, אני חילוני ואתיאיסט ומתעב את מפלגת ש"ס.
אתה בכלל לא רציני,
א. 350 ש"ח זה כסף קטן ואין לו כל משמעות לצורך ביצוע מהפך או שינוי.

ב. מכיוון שאתה אתאיסט, אין כל משמעות לתוכן ההודעה שלך והיא נכתבה בהומור.

*

אך, כמה שאני מת לפרסם כאן את הסכם ההתקשרות של עיריית תל אביב-יפו עם המפיק של המופע המרכזי בערב יום העצמאות... אולי זה יקרה בהודעתי הבאה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה