מקבץ "שרק"צים" ליום הראשון

• פותח הנושא wuji
  • פורסם בתאריך

eladי

New member
חוויה יפנית ב"יום הפתוח"

הנה הודעה ששמתי בפורום הראשי, אבל ראיתי לנכון לשים גם פה: בסוף השבוע הקרוב יתקיים שוק אמנים בפרדס חנה-כרכור (השיק-שוק אם אני זוכר נכון). זה הפנינג נחמד מאד שכולל בתוכו garage sales, סדנאות יצירה, דוכני אוכל, אמנים מופעים ושאר ירקות - משתתפים לא מעט בתים מהאזור. השנה מרכז טאיפו מארח גם: דוכן סושי עשיר ומשקאות יפנים, תערוכת קליגרפיה יפנית וסינית שאייל בעצמו עשה (דברים מאד יפים) על כלי משרד, בית, תמונות וכו' (אפשר גם לרכוש). כיצד זה קשור לפורום שלנו ? בכל שעה עגולה יהיה מופע חרב יפנית. חברי הפורום מוזמנים גם הם. בברכה, אלעד.

megamad

New member
קוק סול וון במרכז

האם מישהו יכול לתת לי מיקום של בתי ספר לקוק סול וון במרכז (את של יהושע סופר אני כבר מכיר)? תודה

okidoki

New member
רק שאת זה לא יפצלו ...

זה נשמע נהדר, וגם יהיה לי קצת ותק בשביל להתחיל עם הסדנאות

גיל אברהם

כתב בעבר בפורום (יש אפילו מאמר או שניים שהוא כתב והוכנסו למאמרי הפורום). פרטיו צריכים להופיע ברשימת המורים.

מה ההבדל בין צפרדע צפונית לדרומית?

הדרומית אומרת: "ריביט! ריביט! ריביט!" והדרומית אומרת: "ריבוק! ריבוק! ריבוק!"

eladי

New member
הכל במנשר המצורף, אבל

הנה אפרט שוב: יום שישי 10-18 יום שבת 10-20:30 כתובת של המקום הספציפי - המושב 37, כרכור.

בודוקאן

New member
ישש, הצלחתי ../images/Emo3.gif

לכווץ את כל הפורום לדף אחד
מה, רק 15 הודעות ראשיות? אבל 208 (בערך...) הודעות סה"כ! טוב, חצי מזה זה חיבוקים...

רןני ב

New member
תקנאו ותקנאו.

אני לבד, נכון. בניו זילאנד אין SKA, ואני מה זה לבד, שזה משהו. אבל לפתוח בית ספר זה פחות מפשוט. שוכרים אולם וזהו. כל מי שנמצא כאן(תייר, תושב, אזרח, מהגר לא חוקי, כולם) מבוטח אוטומטית נגד תאונות. תאונות מכל סוג שהוא, כולל תאונות ספורט. משהו, לא?

למעלה