הכי בוהה שיש

הכי בוהה שיש

הבטחתי? הבטחתי שירשורים מטופשים כל יום? אז הבטחתי, השאלה היא אם אצליח לקיים. ובשיתוף פעולה שלכן, אולי אצליח. שירשור זה הוא שירשור המקודש לתמונות בהן אליהו הוא 'הכי בוהה שיש' ויש לא מעט :-] אתן מוזמנות לעלות תמונות. מקווה שתשתפו פעולה. והרי, מספר שאלות לענות עליהן אם משעמם.
מדוע אליהו בוהה?
האם הוא בוהה במצבים מסויימים? אם כן, באילו?
במה הוא בוהה?
האם יש לו חברים שבוהים איתו בצוותא? אם כן, שם בבקשה
|4u|

Piece of Wood

New member
חחח..אני אוהבת את השרשורים

האלו...
משעשע... אגב - האייקונים מתחרפנים... מה קורה פה
מדוע אליהו בוהה?
הוא בטח משתעמם באירועים מסוימים, וזו הדרך שלו להתמודד עם המצב, או שהוא רואה משהו מרתק במיוחד
האם הוא בוהה במצבים מסויימים? אם כן, באילו?
ראו שאלה קודמת במה הוא בוהה?
שאלה טובה האם יש לו חברים שבוהים איתו בצוותא? אם כן, שם בבקשה
בטח דום... XD

MoNeT1

New member
חחחחחחח
זה מזה נכון...

מדוע אליהו בוהה?נמנמנמנמנ נראה לי שמשעמם לו אז הוא בוהה
האם הוא בוהה במצבים מסויימים? אם כן, באילו? אם אני לא טועה הוא תמיד בוהה במצבים שהוא לא שם לב שמצלמים אותו... במה הוא בוהה? בחלון... האם יש לו חברים שבוהים איתו בצוותא? אם כן, שם בבקשה
לא שאני יודעת..:// שמתן לב שינו את האייקונים וחידשו:

moe7

New member
ניצן, את מפליאה להעלות נושאי דיון

מרתקים שמשום מה זכו להעלמות מוחלטת. כל הכבוד! אלא שבעיניי אין זו "בהייה", כי אם "צפייה למרחק\אל העתיד". הרי תשובותיי: מדוע אליהו בוהה\צופה? בכדי לחוש טוב יותר את הסביבה. האם הוא בוהה\צופה במצבים מסויימים? אם כן, באילו? כאשר כל העצמים האחרים שנמצאים קרוב אליו ואינם דורשים בהייה בחלל, אינם מעניינים. במה הוא בוהה\צופה? בקירות, בשמיים, בויין קויל (מהפליימינג ליפס) האם יש לו חברים שבוהים\צופים איתו בצוותא? אם כן, שם בבקשה |4u|הרי דוגמה->

moe7

New member
-"האיש עם השפם היה אומר":

(פנינת חכמה) משפ' וודסקי בהרכב מלא בוהה במצלמה.

LOL

זו החבורה הכי גדולה של בוהים שראיתי מימי. ואצלנו בשכבה יש את חבורת הבוהים שיושבים ובוהים, ויש גם את מלך הבוהים. אבל הם יותר.

Piece of Wood

New member
חחחחחחחחחחחח

איזה תמונה קורעת! הם פשוט יושבים שם כולם ובוהים
טוב נו נסלח להם כי הפעם באמת יש במה לבהות XD

למעלה