השיר שלנו

אני יודע שזה לא קשור,אבל..

זה היה פרק כל כך מגניבבבבבבבבבבבב!!!!! השיר שלנו נהיה אימתי חחחחחח מתח הכל!! איזה יפה, זהו נדלקתי.

מדהים היה חחח דנקרררררררר ארגגג

נינההההה יאפיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!\\ אבל הםפרק היה קצת יצורי חחחח .....עם אודי שניררר...אלק קרישנה חחח

Aviad1987

New member
לא מסכים

למרות שאי אפשר לדעת לפי הפרק הראשון אבל לדעתי הולכת להיות עונה טובה יותר מהראשונה. וברור שזה לא יהיה אותו דבר.

וואייי

אנינ כבר מתה שיגיע מחררררר איזה פרק מדהיםםםםםםםםם יאא ואושרי כהן הזהההההה

איזה פרקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק../images/Emo99.gif

אעאעאעאעאעאעאעאעאעאע איזה פרק מושלםםםםםםםםםםםםם הלוואי עליי יציעו לי נישואים ככה, איזה מושלמת נינט איך היא בכתההההההההההההה כשהוא הציע לה נישואיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ואיייייי אושרי הזה גררררררררררררררררררררררררר
שלא יפריד ביניהם...!!!!!!! חחחחחחחחח דנה ורועי הרגו אותי..!!!!

אהמ אהמ../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

השעה: 19:27 היעד: 20:15 נותר: פחות משעה אווי אארררר ראררראררר ארארראר

נכון..

כל היום וגם עכשיו אני רק סופרת את השעות הדקות השניות המאיות ואת האלפיות שנשארו עד שהעונה השנייה של השיר שלנו סוף סוף תתחיל! יאוו אני כל כך שמחה.. הלוואי שתהיה עונה שנייה לראש גדול!!! יאללה..היום ב-20:15 אל תשכחו!

ayeltush1

New member
יובל אברמוביץ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif|

המושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מטורפת על יובל הכי שבעולםםםםםםם אל תשכחו ליראות ולהקליט ותהיו חברים בקהילה של יובללללללל אני המעריצה של יובל מספר 1

Ben LeVi 232

New member
השיר שלנו

בגלל שיש פה הרבה שרוצים לדבר על זה, אני מקצה לכך שרשור אחד מסודר וזהו. הודעות אחרות שלא ישורשרו לכאן יימחקו. היה פרק ענק!

אממ היה..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

מ ו ש ל ם ורן דנקר עוד יותר!! חח איזה חמודה מיה דגן אלוהיםםםםםםםםםםם

yuviz

New member
היה פרק חמדמד, אבל..../images/Emo4.gif

לא הבנתי למה נינט מתחתנת עם אושרי?... מוזר.. מישהו מוכן להסביר לי?

למעלה