עזרה דחוף!!!!! כנסו

עזרה דחוף!!!!! כנסו

תעזרו לי בבקשה..... זה לא קשור לפורום אבל אני חייבת עזרה.... בכיתה ו' היה לי ידיד שהתאהבתי בו ותמיד כשהיינו משחקים עם הכיתה נשיקה סטירה אז תמיד היינו נב חרים ודווקא היה יוצא לנו להצטרפת חחחח חחחח-------------------------------------------ואז יום אחד הוא ניסה להגיד לי מש--הו על חברות אבל לא הצליח כי חבר שלו הפריע לו.... ואז הוא עזב ת'בצפר ובכיתה ז' וח' הוא כבר לא היה אתנו ואני עדיין חושבת עליו חולמת עליו ואני לא יודעת מה לעשות ואני לא יודעת איך להשיג את הטלפון שלו אני אפילו לא יודעת איפה הוא גר.... פליז תעזרו לי... חח אני יודעת שיש לי חבר אבל אין מה לעשות התאהבתי... באהבה מאיה... תעזרו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא אני מאוהבת בזה שיש לי איתו בעיה

אני הבנתי שאני לא אוהבת את חבר שלי אלא את הילד שהיה איתי בכיתה ו' ....... חחח איזה בלגן

Refael30

New member
חייב להתוודות!!!!!

גם לי היה קטע כמו שלך . ----------------------- הייתה לי ידידה בכיתה ו',שאהבתי מאוד,לא היה לי עוד קשר איתה וכל זה רק דיברנו הייי שלום,וכו' . היא מה זה כוסית ושווה,גם היום . כאשר הגיע ז' ח' וט' אז ניתק הקשר,יש לי את הטלפון שלה עוד . אבל מה אני אבוא אליה ואגיד לה בטלפון: "שלום כאן XYZ אני מביה"ס ZYX מכיתה ו' ,זוכרת?" אין מצב שאני אגיד לה כזה דבר ובין כה אם אגיד לה את זה אז היא לא תזכור. תעזרו לי בבקשה. אגב אני בן 16 צריך להוציא תעודת זהות . להשמע, רפאל.

ענברוש90

New member
אממ...

אממ... אם את במקרה יודעת מה השפ משפחה שלו אז את יכולה להתקשר ל-144 ולבקש את המספר חח מקווה שעזרתי...

No FeAr GirL1

New member
שמעי משהו..

יש שתי אפשרויות: - או שאת אוהבת אותו ממש וגם אז אהבת אותו - או שיש לך אובססיה אליו... לדעתי את צריכה לשבת ולחשוב עם עצמך , אם זאת אובססיה זה יעבור לך ואם זאת אהבה תעשי כל מה שאת יכולה כדי למצוא אותו ולברר עליו דברים! מקווה שעזרתי...

אני מסכים...

זה יכול לדפוק לך לא קצת דברים... תשבי עם עצמך...תחשבי...מה הסיכויים שיש אפשרות למצוא אותו? ועם כן אז מה התוכנית שלך? תני לנו עוד מידע ונוכל לעזור

טוב.....

י כאלה אומרים שהוא עבר לאריאל לפנימיה ויש כאלה אומרים שהוא עבר לת"א וקוראים לו זיו את שם משפחה אני לא כולה לגלות אני מפחדת שהוא כאן בפורום חחח זאת תיהיה אחלה פשלה וזהו מה אני יכולה להגיד עוד יש לי פלאפון אחד שלו עוד מכיתה ן' אבל אני חושבת שהפלאפון ישן...... תשאלו אותי כל מיני דברים עליו ואני אענה לך וכך אני אוסיף מידע עליו חחח תודה שאתם עוזרים לי

no nick2

New member
אממ..

את יכולה לחפש באיסי.. לפי שם ושם משפחה;) -וואי בעיה רצינית מאמייי... חח.. אני מקווה שתמצאי אותו..-

shirel 1211

New member
למאיוש../images/Emo70.gif

טוב, אני לא יכולה כל כך לעזור לך, אבל בכל מקרה: את יודעת מה השם של ההורים שלו
את לא מכירה אף אחד שבקשר איתו
אם לא איתרת אותו אני מציעה לך לשכוח ממנו ולהתחיל להתאהב בחבר שלך... בהצלחה מאמי

shirel 1211

New member
מסכן...

יופי, את יודעת את שם האמא ואת שם המשפחה. מה שזה אומר שכתבקשי מ-144 את מספר הטלפון את תדעי בביטחון שמספר הטלפון רשום על שם האמא. תגידי ל-144 שאת לא יודעת את אזור המגורים. פעם עשיתי את זה, והם נתנו לי את הטלפון... תנסי!

למעלה