שרשור עדכונים

Harel1444

New member
השבוע בבילבורד

במצעד הHot100
- אדל נשארת במקום הראשון עם Somone Like You בשבוע ה3 ברציפות! - Rolling In The Deep במקום ה27 ,ירידה של 4 מקומות משבוע שעבר (בסכ"ה-42 שבועות במצעד). - Set Fire To The Rain חזר למצעד אחרי ששבוע שעבר יצא ממנו,במקום 96 (בסכ"ה-10 שבועות במצעד).
במצעד הHot200
- האלבום 21 חזר למקום ה1,אחרי שמכר 106,000K השבוע. (בסכ"ה 35 שבועות במצעד) - האלבום 19 עלה ממקום 22 למקום 20 . (בסכ"ה 105 שבועות במצעד)
במצעד הDigital Songs
-Someone Like You ירד ממקום 1-למקום 3 .(בסכ"ה 14 שבועות במצעד) - Rolling In The Deep ירד 4 מקומות למקום 28 . (בסכ"ה 41 שבועות במצעד)
במצעד הRadio Songs
-SLY מקום 2 . (בסכ"ה 11 שבועות במצעד) - RITD מקום 20 .(בסכ"ה 32 שבועות במצעד)
במצעד הPop
- Someone Like You מקום 2.(בסכ"ה 11 שבועות במצעד). זהו

Harel1444

New member
10 דברים שלא ידעתם על אדל

סתם משהו נחמד שפורסם בYNET
1. שמה המלא הוא לורי בלו אדקינס. כן, בלו. בדיוק כמו הצבע. 2. למרות שבימים אלו היא עסוקה בלעשות מוזיקה איכותית אשר שמה דגש על ווקליות חסרת רבב, אדל לא תמיד הייתה כזאת, ולמען האמת הודתה בכמה ראיונות שבילדותה אהבה מאוד את הספייס גירלז. 3. מאוהבת חסרת תקנה: אדל ביטלה את סיבוב ההופעות שלה בארצות הברית בשנת 2008 בכדי שתוכל להישאר באנגליה עם החבר האנונימי שלה דאז. "כל מה שעשינו ז שתינו בכבדות והיינו אחד עם השניה. לא יכולתי לשאת את המחשבה להיות בלעדיו, אז אמרתי לעצמי או.קיי, אני פשוט אבטל את כל התוכניות שיש לי ואשאר איתו". הגיוני. 4. לאדל לא הייתה ילדות רגילה. אביה ואמה נפרדו כאשר הייתה בת שלוש, זאת משום שהאחרון היה אלכוהוליסט. השניים ניתקו קשר מאז ועד היום ולא ראו אחד את השניה במשך שנים רבות. 5. השנה מכרה אדל יותר מ-2.5 מיליון אלבומים, מה שהופך אותה לזמרת הנמכרת ביותר לשנת 2011, מה שבמילים אחרות אומר שהיא עשירה. מאוד. 6. הגברת לא ממש מובילה אורח חיים בריא. אדל הודתה בראיון שאין לה זמן למכון כושר ושאין לה בעיה להיות עבת בשר ואף הוסיפה: "הקול הייחודי שלי הוא תודות לעובדה שאני מעשנת בשרשרת". יאק. 7. אדל החליטה בגיל 20 להתנזר לחלוטין מאלכוהול לאחר שהבינה שהיא צורכת יותר מידי משקאות חריפים בגילה הצעיר, ולא רצתה לסיים כמו אביה האלכוהוליסט. הגיוני. 8. כיום, אדל נהנית להאזין בעיקר למרי ג'יי בלייג', ביונסה ואליה. ביונסה, אגב, כבר הודתה בראיון שהיא מעריצה גדולה של אדל, כך שמדובר בפרגון הדדי. 9. היא הלכה לאותו בית הספר עם זמרת פופ מצליחה אחרת - ליאונה לואיס ("Bleeding Love"), אשר זכתה בתחרות ה-X-Factor. 10. האלבום האחרון שלה, 21, נכתב ומבוסס כולו על האהבה הנכזבת שלה. עצוב (אבל היי, לפחות הוא הפך ללהיט היסטרי).

Harel1444

New member
אדל השוותה את השיא של הפסקול של "טיטאניק"!

האלבום "21" נמצא כבר 13 שבועות במקום הראשון בטבלת המכירות באמריקה - נתון שאף אלבום לא הגיע אליו מאז פסקול של הסרט "Titanic" משנת 1998!.
http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=842053

Harel1444

New member
אדל קיבלה 3 מועמדויות בטקס SOUL TRAIN AWARD!

אז אדל ממשיכה לכבוש כל טקס וטקס,והפעם קיבלה 3 מועמדויות בטקס הסול טריין. והמועמדויות הן:
אלבום השנה-21.
שיר השנה-Rolling In The Deep
ותקליט השנה-Rolling In The Deep
בהצלחה לה!

spiceupmylife1

New member
יאיי זה אחד השירים שאני אוהבת

באלבום משמיעה ראשונה ונראה לי שהוא מאוד קליט וידידותי לרדיו אני מקווה שיצא וידאו כי לSFTT אין.. אחלה בחירה!!!

למעלה