תכנון שבועי

RockinKeren

New member
מתכננת. D:

יום ראשון: תשיעית. לראות האנטומיה של גריי, לישון. אולי ללמוד למבחן בתנ"ך. בארסה. *~*
יום שני: בצפר, תשיעית. לחרוש לתנ"ך. ^^
יום שלישי: בצפר, שישית(
) - מבחן בתנ"ך. לישון. ^^
יום רביעי: להתחיל ללמוד כימיה+היסטוריה. בצפר וכאלה. סתם עוד יום משעמם.XD
יום חמישי: בצפר, חברה באה לישון אצלי בשביל ללמוד כימיה. D:
יום שישי: תגבור כימיה על הבוקר.
שוק עם יוב.
כנראה נלך לבקר את אח שלי באוניברסיטה. ^^
יום שבת: לישון. ללמוד הרבה כימיה והיסטוריה.
תכלס אחד מהשבועות היותר משעממים שהיו לי, אבל למי אכפת? סוףסוף יש זמן לישון! D:

Hadar AllStar

New member
יאללה בתיכנוניידה

והדגש|יום ראשון:
קמתי מוקדם והכנתי ארוחת בוקר לעצמי אח"כ לכתי לנחם אבלים
וכשחזרתי צפיתי בטלוויזיה....וחברה התקשרה אלי כדי שנצא לטייל טיפה בשכונה. ועוד מעט האח הגדול [גמאני נפלתי קורבן ><"]
יום שני:
לקום מוקדם....(בתקווה)להכין לעצמי ארוחת בוקר ולהנסות לארגן את החדר שלי ואולי אחר כך לעיר לעשות סידורים
יום שלישי:
לקום מוקדם
להכין לעצמי ארוחת בוקר, לחפש מה לעשות בבית... ובערב האח הגדול [
]
יום רביעי:
לאכול ארוחת בוקר...לנקות את הבית
ואולי אשוב לתיכון שלי לפגוש כמה מהחברים שלי....
יום חמישי:
לקום מוקדם,ארוחת בוקר,ת"א
לפגוש את נמנמית
יום שישי:
שבת בערב עם כול המשפחה אצל דוד שלי..... אני מקווה לפגוש את הבנדוד שלי כדי שאני אביא לו דיסקים...[שאני חושבת שלא קיימים יותר אצלי בבית]
יום שבת:
משפחה
בבוקר ואז ערב חופשיייי.....

Hadar AllStar

New member
אוףףף לא התכוונתי להגיב

לך..................
לקח לי שעות לעשות את זה

באיחור, אבל ווטאבר.

יום ראשון: מה היה. אה. קמתי בבוקר עם קול מזעזע אבל עד הערב זה עבר לי. ההורים שלי נסעו לחופשה של 5 ימים בים המלח והשאירו אותי אחראית. כן. לא כיף. עבדתי במשרד. היה נחמד. ירד לי פיירפליי, אז ראיתי עם אח-קטן את הפרק הראשון שוב.
יום שני: קמתי בשבע וחצי כי לא היה לי נעים להישאר במיטה בזמן שנושי מארגנת את כולם לבתי הספר. אז עזרתי לה במטבח, ואז היא נסעה לסמינריון שלה (יומיים) ואני נשארתי בבית. אין עבודה בירושלים, אז עבדתי במשרד. אחה"צ הולכת עם אחותי הנשואה לקנות ממתקים לאחותי הקטנה למבחן הארצי שיש לה מחר בפרקי אבות. זהו. מן הסתם אראה פיירפליי או על טבעי או משהו. צריכה לסיים את 'נערה בהפרעה'. מממ.
יום שלישי: נוסעת לירושלים כדי: (א) להחליף חצאית שקניתי, (ב) לפנות את הדירה שלי במעונות, ו(ג) ללכת לחתונה. אני רק אומר מזלטוב ואחזור; אין לי ראש להישאר שם הרבה זמן. גם ככה אני נוסעת בשביל סיבה מטופשת. אולי אני לא אלך לחתונה...? לודעת. נראה. בכל מקרה אני אחזור הביתה.
יום רביעי: עובדת במשרד. להלהלה~ נושי כבר בבית, אז יהיה בסדר. לא יודעת מה אני אעשה אחר הצהריים. אלוהים גדול.
יום חמישי: עובדת! בערב שיעור פרטי (צריכה לקבל כסף, הידד).
יום שישי: עוזרת בבית? אני עדיין לא יודעת אם אני נוסעת לתמר לשבת.
יום שבת: ישנה.

למעלה