הקורבן!

Adimenzer1

New member
בהצלחה

1. שם: 2. ת.לידה: 3. גיל: 4. ארץ לידה: 5. מקום מגורים נוכחי: 6. עיסוק: 7. מספר אחים/אחיות: 8. רישיון - יש/אין: 9. באיזה שפות אתם שולטים? דברים שאתם אוהבים 11. שיר: 12. סרט: 13. ספר: 14. משחק: 15. אתר באינטרנט: 16. פורום באינרנט: 17. מקצוע בבית ספר: 18. מקום בילוי: 19. תוכנית טלויזיה: 20. תחנת רדיו: דברים שאתם שונאים 21. שיר: 22. סרט: 23. ספר: 24. משחק: 25. אתר באינטרנט: 26. פורום באינרנט: 27. מקצוע בבית ספר: 28. מקום בילוי: 29. תוכנית טלויזיה: 30. תחנת רדיו: - כן\לא?! 31. לתרום לאגודה למען הסרטן: 32. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: 33. לשתות הרבה קולה: 35. להתנדב: 36. לגנוב מגנבים: 38. לחזור בתשובה: 39. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: 40. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: 41. להשתתף בתוכנית ריאליטי: 42. לשרוף את התעודת בגרות: 43. לישון על ספסל ברחוב מבחירה: 44. לחגור גם מאחור: זה או זה? 45. הראל- סקעת או מויאל? 46. מקדונלדס או בורגר קינג? 47. יס או הוט? 49. אבטיח או מלון? 50. תפוז או נענע? 51. קולה או פפסי? 52. רם אורן או ג'ון גרישם? 53. ניוטון או אינשטיין? 54. לבן או שחור? 55. משקפיים או עדשות? 56. חיים או מוות? 57. אוניברסיטה או מכללה? 58. צבא או ש"ל? 59. עתיד או עבר? 60. תות או פטל? 61. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 62. רכב- גדול ומשפחתי או קטן וספורטיבי? 64. ספר או סרט? 65. MP3 או אייפוד/אייפון/פלאפון/מכשירים מהסוג? 66. קלטת או דיסק? 67. תקליט או קלטת? 68. כדור הארץ או מאדים? 69. כחול או כתום? 70. סטימצקי או צומת ספרים? 71. מנגו או קסטרו? 72. פלאפון או סלקום? 72. לב או ראש? 74. נוקיה או סמסונג? 75. ללמוד לבגרות בלשון או לישון? 76. תל אביב או ניו-יורק? 78. יום או לילה? 79. רכבת או אוטובוס? 80. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? 81. טניס או כדור-עף? 82. כלב או חתול? ועוד קצת עלייך 83. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצי - איפה היית רוצה להיות? 84. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? 85. מה ממש מעצבן אותך? 86. צייני 3 תכונות טובות שלך. 87.צייני 3 תכונות שליליות שלך. 88. כשהיית קטנה - מה רצית להיות כשתהיי גדול? 89. מה הכי חשוב לך בחיים? 90. ממה את הכי מפחדת? 91. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך? 92. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? 93. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? 94. את חכמה? 95. את אוהבת ללמוד? 96. את אוהבת לטוס? 97. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? 98. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק? 99. מה הדבר הכי הזוי שסיפרו לך? 100. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גרה?
תתעלמי אם חסרים מספרים כלשהם - זה שאלון ישן והיו כל מיני שאלות לא רלוונטיות...

rachel malasa

New member
להלהלהלילי

1. שם: רחל:) 2. ת.לידה: 23.11 3. גיל:18 4. ארץ לידה: ישראל
5. מקום מגורים נוכחי: ראשל"צ 6. עיסוק: מובטלת עד לגיוס 7. מספר אחים/אחיות: 9 8. רישיון - יש/אין: בתהליכים..
9. באיזה שפות אתם שולטים? עברית, אנגלית, קצת ספרדית ואמהרית חלקית. דברים שאתם אוהבים 11. שיר: Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego ~בינתיים~
12. סרט: ילדות רעות 13. ספר: אין לי אחד ספציפי.. אז נלך על הארי פוטר
14. משחק: הרפתקאאות האיש עם הזקן האדום
, מריו הישן, כמובן) 15. אתר באינטרנט: וואלה! 16. פורום באינרנט: מקפליי
17. מקצוע בבית ספר: אנגלית, אזרחות, "ספורט"
18. מקום בילוי: הבית
, קניון. 19. תוכנית טלויזיה: אם זו תוכנית אחת..אז.. הוממ.. האנטומיה.
וגלי.
ומשטרת האופנה
20. תחנת רדיו: גלגלצ.. דברים שאתם שונאים 21. שיר: לא עולה לי אחד כרגע
22. סרט: כנ"ל. 23. ספר:כנ"ל. 24. משחק: פיפא. רק כי אני בחיים לא אבין איך משחקים אותו
25. אתר באינטרנט: לא נראה לי שיש. אולי נענע. רק כי העיצוב שלו מכוער. 26. פורום באינרנט: אין 27. מקצוע בבית ספר: דינים. בלעע. 28. מקום בילוי: ? 29. תוכנית טלויזיה: כל מיני סדרות אקשן בערוץ 14 שאני יודעת שאני בחיים לא אראה. 30. תחנת רדיו: 91 לב המדינה. - כן\לא?! 31. לתרום לאגודה למען הסרטן:
32. לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: תלוי
33. לשתות הרבה קולה:
35. להתנדב:
36. לגנוב מגנבים:
38. לחזור בתשובה: איש איש באמונתו יחיה.
39. לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: אם יימאס לי מהנוכחי, ויהיה לי כסף, אז כן.
40. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד:
41. להשתתף בתוכנית ריאליטי:
42. לשרוף את התעודת בגרות: עוד 30 שנה. 43. לישון על ספסל ברחוב מבחירה:
למרות שזה כמעט קרה!! חחח 44. לחגור גם מאחור:
זה או זה? 45. הראל- סקעת או מויאל? סקעת 46. מקדונלדס או בורגר קינג? שניהם. 47. יס או הוט? יס. 49. אבטיח או מלון? אבטיח. 50. תפוז או נענע?
51. קולה או פפסי? קולה. 52. רם אורן או ג'ון גרישם? ג'יי. קיי. רולינג. חה. 53. ניוטון או אינשטיין? אינשטיין. 54. לבן או שחור? לבן 55. משקפיים או עדשות? משקפיים. למרות שבא לי עדשות, אבל עינייים רגישות ><. 56. חיים או מוות? חיים. 57. אוניברסיטה או מכללה? זה באמת משנה..? 58. צבא או ש"ל? שניהם. מה שמתאים לאותו האדם. הלכתי על צבא. מקקוה שלא אתחרט. :O 59. עתיד או עבר? שניהם. 60. תות או פטל? תות. לייק דה :p 61. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 3
62. רכב- גדול ומשפחתי או קטן וספורטיבי? גדול וספורטיבי. ריינג'רובר שחורה
64. ספר או סרט? ספר. 65. MP3 או אייפוד/אייפון/פלאפון/מכשירים מהסוג? אייפון 66. קלטת או דיסק? דיסק 67. תקליט או קלטת? קלטת..? 68. כדור הארץ או מאדים? כדור הארץ.. השאלות נהיות מוזרות מרגע לרגע..
69. כחול או כתום? כחול 70. סטימצקי או צומת ספרים? סטימצקי. נגיד. 71. מנגו או קסטרו? נראלי קסטרו. אני לא מכירה את הסגנון של מנגו. 72. פלאפון או סלקום? פלאפון. 72. לב או ראש? לב.. ? 74. נוקיה או סמסונג? סמסונג. 75. ללמוד לבגרות בלשון או לישון? לישון. דהה
76. תל אביב או ניו-יורק? ניו- יורק.. 78. יום או לילה? שניהם. 79. רכבת או אוטובוס? אוטובוס. 80. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? שומדבר. 81. טניס או כדור-עף? שניהם. :) 82. כלב או חתול? דגים!! ועוד קצת עלייך 83. אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצי - איפה היית רוצה להיות? על חוף חמים באוסטרליה. 84. 5 דברים שהולכים איתך לאי-בודד? משקפיים, מברשת שיניים, אייפוד עם סוללה שלא נגמרת לעולם, בגד ים, שמיכת פוך ענקית. 85. מה ממש מעצבן אותך? חוסר צדק. 86. צייני 3 תכונות טובות שלך. סלחנית, אופטימית, חביבה.
87.צייני 3 תכונות שליליות שלך. קשה לי לומר לא לפעמים, פוגעת בלי לשים לב לפעמים 88. כשהיית קטנה - מה רצית להיות כשתהיי גדול? זמרת ושחקנית 89. מה הכי חשוב לך בחיים? המשפחה שלי. 90. ממה את הכי מפחדת? שאאבד את היקרים שלי, ומלחמה בישראל. 91. מה הקשר הזוגי הכי ארוך שהיה לך? מחכה לאחד. 92. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? טרמפים הזויים עם חברות, וגם שמסיבת הסיום שלנו (שהייתה נורא משעממת כי אנחנו בצפר דתי לבנות בלבד,) אז הלכנו לתל אביב (הלכנו= בריחה, לעבוד על השומר -היינו עדיין במסגרת פנימייה-) היינו שם עד הבוקר, ובערך ב-3-2 לפנות בוקר היינו על החוף, עשינו גלגלונים, ופגשנו איזה אמרקאי מדהים בשם עזרא, שעלה לארץ לבדו מאוהיו, רק כדי להתגייס לצבא, והוא היה לבד בחוף.. מוזר. הוא רצה לבדר איתנו ולא ידע איך אז הוא שאל אותי כזה, יש לך מצית... עם סימנים, כי הבנאדם לא יודעת עברית.. קיצור חתיך נורא וחמוד נורא, והוא סיפר לנו על החיים שלו ובלהבלהבלה.. וזכינו לחבק אותו בסוף והוא..
פשוט חתיכי!!
93. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? שעליתי לטרמפ עם 2 חברות שלי מהבצפר, תפסנו איזה אחד סטלן עם אוטו של סקובי דו כזה, עם עיניים מדהימות בצבע תכלת, ופשוט צחקנו לאורך כל הדרך בגלל הסיטואציה, והייתה לו מטה מאחורה, ורצינו שייקח אותנו לצומת בית דגן, אבל הוא נסע לכיוון ת"א, והוא פשוט הורחד אותנו באמצע כביש מהיר, כשגילנו שאנחנו לא צריכים את אותו הכיוון. פשוט הזוי לגמרי. 94. את חכמה? אני מאמינה שכן. 95. את אוהבת ללמוד? כן. 96. את אוהבת לטוס? קצת. טסתי פעם אחת, ובנחיתה היו לי כאבי אוזניים. אבל זה לא כזה נורא. 97. מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? חלמתי אותו לא מזמן. משהו עם קורטני קרדשיאן מוכרת לי משהו בחנות. יותר מידי ערוץ E! >< 98. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק?200 ומשו שקל. שהולכים למורה לנהיגה מחר. :( 99. מה הדבר הכי הזוי שסיפרו לך? לא עולה לי כרגע בראש 100. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גרה? אנגליה. זה היה ארוך
אבל חמוד.

הלו!

אחד את אוהדת כדורגל? שתיים אם כן, איזו קבוצה? שלוש אם לא, למה? ארבע מי ממקפליי הוא המועדף שלך? חמש בת כמה את? שש קפה או תה? שבע קפה או שוקו? שמונה ריאליטי טי.וי או דרמה? תשע אם היית זוכה במליון שקל, מה היית עושה? עשר מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? למה?

rachel malasa

New member

אחד את אוהדת כדורגל? כן
שתיים אם כן, איזו קבוצה? ליברפול, ריאל, ברצלונה, ומכבי חיפה.
שלוש אם לא, למה?
ארבע מי ממקפליי הוא המועדף שלך? דאגילישס. היה ותמיד יהיה.
חמש בת כמה את? 18 ושבועיים
שש קפה או תה? תה
שבע קפה או שוקו? קפה(רק לא קפה שחור!!)
שמונה ריאליטי טי.וי או דרמה? דרמה.
תשע אם היית זוכה במליון שקל, מה היית עושה? חוסכת, ומשקיעה.
עשר מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? למה? לא יודעת. אולי משהו בתחום התקשורה\ אופנה.

ריהותם

New member
אני

בגלל שאני לא מכירה אותך בכלל מהפורום,אני אשאל הרבה שאלות צבע אהוב סדרה אהובה סרט אהוב עגילים שיש לך סגנון לבוש הכי אהוב מקום שאת הכי אוהתב לצאת אליו מה שהכי כיף לא לעשות פוביה לא מוסברת משהו מביך שקרה לך בדיחה מצחיקה שסיפרו לך מוסיקאי אהוב בנוסף למקפליי הופעה או מסיבה? מסיבה או בילוי בבית? מאכל אהוב צבע לק אהוב שיעור אהוב בבית ספר שיעור בבית ספר שלא אהבת תחומי העניין שלך,תחביבים יש או אין חבר? ספר אהוב באיזה בושם את משתמשת(אם בכלל?)

rachel malasa

New member

צבע אהוב: אין סציפי.. כל מיני.|
סדרה אהובה: האנטומיה, גלי.
סרט אהוב: היומן, ילדות רעות.
עגילים שיש לך: אין.יש פנינה.. אבל לא שמה אותם בכלל.
סגנון לבוש הכי אהוב: פשוט. ג'ינס וטי-שירט.
מקום שאת הכי אוהתב לצאת אליו: אין ספציפי, הכול תלוי באווירה, אם המקום סבבה, אז סבבה.
מה שהכי כיף לא לעשות: כלים. :(
פוביה לא מוסברת: אני לאיודעת אם יש לי כזו..
משהו מביך שקרה לך: שבהכנה לפולין, אז איזה ילד הציג את עצמו והסביר את שמעות השם שלו.. (זה מה שאמרו לעשות), אז גיכחתי קצת בקול ולא שמתי לב, קיצור קצת מפדח, אבל לא כולם שמו לב.
בדיחה מצחיקה שסיפרו לך: לא עולה כרגע..
מוסיקאי אהוב בנוסף למקפליי: פארמור
הופעה או מסיבה? הופעה
מסיבה או בילוי בבית? תלו במצב רוח.
מאכל אהוב: שוקולד
צבע לק אהוב: סגול כהה, כחולל כהה, ורוד בהיר בהיר בהיר.
שיעור אהוב בבית ספר: אנגלית, אזרחות.
שיעור בבית ספר שלא אהבת: דינים. ^^
תחומי העניין שלך,תחביבים: חברים, מחשב, קריאה, מוזיקה..
יש או אין חבר? נופ.
ספר אהוב רעלה של ורדים.|
באיזה בושם את משתמשת(אם בכלל?) 212 קרולינה הררה. האפור.

Serena16

New member
זה או זה

תפוח או בננה? אדום או סגול? ירוק או כחול? מחשב או טלוויזיה? יס או הוט? עברית או אנגלית? אירופה או אמריקה? איסי או מסן? שיער ארוך או קצר? יום או לילה? קיץ או חורף? סתיו או אביב? גיטרה קלאסית או חשמלית? ספר או סרט? במבה או ביסלי? אמפי4 או איפוד? שיער מתולתל או חלק? שיעור הסטוריה או מתמטיקה? פיזיקה או כימיה? שקיעה או זריחה? גשם או ברד? שחור או לבן? חתול או כלב? רוק או מטאל? בשר או חלב? חמוץ או מתוק? חריף או מר? רגל או יד? עיפרון או עט? מבחן או עבודה? שוקו או תה? ואנס או אולסטאר? פלטפורמה או עקב? מגפיים או מגפונים? עיתונים או מגזינים? אמטיוי או ויאייצ'1? עוגה או עוגיה? שוקולד רגיל או לבן? מיץ או מים? נביעות או מי עדן?

rachel malasa

New member
Do ya love me....

תפוח או בננה? תפוח. אבל בגלל שקצת הפסקתי בגלל הגשר, אז בננה. אדום או סגול? נראלי ששניהם. ירוק או כחול? כחול. מחשב או טלוויזיה? שניהם. יס או הוט? יס. עברית או אנגלית? שניהם. אירופה או אמריקה? אירופה. איסי או מסן? אוו.. שומדבר.
שיער ארוך או קצר? היה לי ארוך, היה לי קצר, ואהבתי את שניהם, אבל נראה לי אני אלך על אמצע. משו בכתפיים.
יום או לילה? תלוי. קיץ או חורף? חורף. סתיו או אביב? סתיו. גיטרה קלאסית או חשמלית? קלאסית. ספר או סרט? ספר. במבה או ביסלי? שניהם. עם קולה.
אמפי4 או איפוד? אייפוד
שיער מתולתל או חלק?באמצע. גלי. שיעור הסטוריה או מתמטיקה? מתמטיקה, יש יותר אקשן. פיזיקה או כימיה?נראלי כימיה. אפעם לא למדתי פיזיקה.. אז..
שקיעה או זריחה? שקיעה. אני מכורה לשקיעות. כל שקיעה שיש אני מצלמת! חח גשם או ברד? גשם. אבל גם ברד זה מגניב. פעם אחת ירד מלא מלא מלא ברד (כשהייתי בכיתה ג' או משו) ואני ואחי היינו בדרך לבצפר, ויצאתי והרגשתי כמו בסרטים.. הכול היה לבן, והעץ היה ערום ורזה
שחור או לבן? לבן. חתול או כלב?חתול. רוק או מטאל? רוק בשר או חלב?שניהם. בנפרד כמובן. :-B חמוץ או מתוק?מתוק
חריף או מר? חריף רגל או יד? אה?!
עיפרון או עט?עט. מבחן או עבודה? עבודה. אני ממש אוהבת להכין עבודות!
שוקו או תה?תה ואנס או אולסטאר? אולסטאר
פלטפורמה או עקב? עקב. מגפיים או מגפונים?מגפיים. עיתונים או מגזינים? מגזינים. אמטיוי או ויאייצ'1? למרות ש-VH1 ממש טוב, אני עדיין אהנה מ-MTV יותר. עוגה או עוגיה? עוגיה. וגם עוגה.
שוקולד רגיל או לבן?רגיל. ולבן. מיץ או מים? מים. נביעות או מי עדן? נביעות. לשם שינוי השקעתי והלכתי על הדגשה. היה חביב ביותר

RockinKeren

New member
תהני [;

~שאלון מקפליי~ דאגי או הארי ? דאגי או דני ? טום או דני ? הארי או דני ? האלבום האהוב עלייך של מק ? הקליפ האהוב עלייך של מק ? הקליפ הפחות אהוב עלייך של מק ? השיר הכי מרגש של מקפליי ? השיר הכי שמח של מקפליי ? השיר הכי מדכא של מקפליי ? כמה אלבומים יש לך של מקפליי ? כמה זמן את אוהבת אותם ? מה התקופה האהובה עלייך של דני ? מה התקופה האהובה עלייך של דאגי ? מה התקופה האהובה עלייך של טום ? מה התקופה האהובה עלייך של הארי ? מושן או וונדרלנד ? ATN או RA ? ~זה או זה~ קיץ או חורף ? אביב או סתיו ? סקיני או רגיל ? שוקולד או וניל ? יסודי או תיכון ? יס או הוט ? מזרחית או דיכאון ? פריקים או ערסים ? אבטיח או מלון? טלוויזיה או מחשב? חתול או כלב? ראש השנה או סוכות? שיער שחור או בלונדיני? עיניים כחולות או ירוקות? ~אני לא מוצאת כותרת לחלק הזה, אז זרמי
~ מה התחביבים העיקריים שלך? מה הדבר שבחיים לא היית עושה? מה הסטייל שלך? מיהו\מהו מודל לחיקוי בשבילך? שחקן אהוב? שחקנית אהובה? זמר אהוב? זמרת אהובה? להקה אהובה? שיר אהוב? סרט אהוב? סדרה אהובה? ~דרגי מ-1 עד 10~ מקפליי: מטאל: גלידה: שוקולד: טיולים שנתיים: חורף: קיץ: הארי פוטר: ממתקי גומי: ~ולסיכום...~ 10דברים שאת הכי אוהבת לאכול 9סרטים שאת הכי אוהבת 8שירים שאת הכי אוהבת 7ארצות שהיית רוצה להיות בהם 6סדרות\תוכניות שאת הכי אוהבת 5החברים הכי טובים שלך 4שאת הכי שונאת באנשים 3דברים שאת הכי טובה בהם(כשרונות) 2שהיית לוקחת באי בודד 1דבר אחד שאת הכי אוהבת בעצמך

rachel malasa

New member
Do you need a little time...

~שאלון מקפליי~ דאגי או הארי ? דאגי
דאגי או דני ? דאגי
טום או דני ? דני הארי או דני ? :-B האלבום האהוב עלייך של מק ? וונדי הקליפ האהוב עלייך של מק ? פליז פליז, BCB TTT ,TG הקליפ הפחות אהוב עלייך של מק ? ROT3F השיר הכי מרגש של מקפליי ? TTT, TCFC השיר הכי שמח של מקפליי ? SG השיר הכי מדכא של מקפליי ? NA כמה אלבומים יש לך של מקפליי ? 0
כמה זמן את אוהבת אותם ?מכיה ח'.. אז זה יוצא... 6 שנים. מה התקופה האהובה עלייך של דני ? התקופה של וונדי ו-MITO מה התקופה האהובה עלייך של דאגי ? MITO וגם של עכשיו. בעצם הכול
חחח מה התקופה האהובה עלייך של טום ? של עכשיו מה התקופה האהובה עלייך של הארי ?תקופת המוהוק הסקסי.
וגם של הגלח
וגם של עכשיו. מושן או וונדרלנד ? אעאעאע. ונדי :-B ATN או RA ? נראלי RA ~זה או זה~
קיץ או חורף ? חורף אביב או סתיו ? סתיו. רומנטיי..
סקיני או רגיל ? סקיני שוקולד או וניל ? וניל. יסודי או תיכון ? תיכון. יס או הוט ? יס. מזרחית או דיכאון ? מזרחית. פריקים או ערסים ? ערסים. רק בגלל שהם מטומטמים ויכולים להצחיק. אבטיח או מלון? אבטיח. טלוויזיה או מחשב? מחשב. חתול או כלב?חתול. ראש השנה או סוכות? ראש השנה. דהה.
שיער שחור או בלונדיני? באמצע. עיניים כחולות או ירוקות? ירוקות. אבלאבל גם כחול זה מהמם.
~אני לא מוצאת כותרת לחלק הזה, אז זרמי ~ זורמתתת.. מה התחביבים העיקריים שלך? מחשב, חברים, משפחה, מוזיקה. מה הדבר שבחיים לא היית עושה?נראלי ארצח מישהו.
מה הסטייל שלך? פשוט. לא מסובך מידי. לפעמים מתגנדרת. בשביל עצמי. אבל בייסקילי זה טישרט וג'ינס מיהו\מהו מודל לחיקוי בשבילך? המדריכה שלי בכיתה י' שהייתה. פשוט בנאדם מדהים! ואימא
שחקן אהוב? ראיין גוסלינג. ווהוא מהאנטומייה של גריי. סלואן
וההוא שמשחק את ד"ר אייברי
בטירוף!!
!! שחקנית אהובה? רייצ'ל מקאדמס, וההיא ששיחקה את המטומטמת בסרט ילדות רעות זמר אהוב? מייקל ג'קסון, בוב מארלי. זמרת אהובה?אההה...אבריל, כל מיני. להקה אהובה? מק
, פארמור
שיר אהוב? בלתי אפשרי לבחירה. סרט אהוב?היומן, מכתבים לג'ולייט. סדרה אהובה? האנטומייה, גלי, אוף.. יש יותר מידי! ~דרגי מ-1 עד 10~ מקפליי: 1000 מטאל: -5 גלידה:10 שוקולד:10 טיולים שנתיים:10 חורף:9 קיץ:8 הארי פוטר:10 ממתקי גומי:10 ~ולסיכום...~ 10דברים שאת הכי אוהבת לאכולמתוק, עלהאש, פירות.
כן, אני אדם מגוון! 9סרטים שאת הכי אוהבת יש יותר מידי. 8שירים שאת הכי אוהבת כנ"ל 7ארצות שהיית רוצה להיות בהם אנגליה, תאילנד, איטליה, ספרד, ארה"ב, קנדה, ארגנטינה, ברזיל, תאילנד, אוסטרליה. 6סדרות\תוכניות שאת הכי אוהבתהרבה! 5החברים הכי טובים שלך מהפנימייה.
4שאת הכי שונאת באנשים צביעות, חוסר אכפתיות, וחוסר צדק. 3דברים שאת הכי טובה בהם(כשרונות) אני אוהבת לרקוד, ומאמינה שדי טובה בזה. 2שהיית לוקחת באי בודד את דאגי, הוא כבר היה על אחד כזה אז אני מאמינה שהוא יוכל לעזור לי שם לשרוד. ובעוד כמה דברים
1דבר אחד שאת הכי אוהבת בעצמך כ אצבעות הידיים שלי . מתה עליהן. באמת! :-|D רק באמצע שעניתי על החלק האחרון קלטתי שזה ממוספר ושאני צריכה להביא דוגמאות לפי מספר השאלה.
. לאמשנה.

rachel malasa

New member
נהדר.

עד שאני מחליטה להשקיע ולהדגיש, הכול נהרס! אני לא מדגישה יותר. NEVER. למרות שג'סטין ביבר אמר NEVER SAY NEVER. אז אולי אני אדגיש. בעתיד. אבל לא בזמן הקרוב.

rachel malasa

New member
שכחתי להוסיף תמונה,

של השחקן המושלם מהאנטומיה. גיליתי שקוראים לו ג'סי וויליאמס. והוא חצי שוודי, וחצי אפריקאי. ~מתה~

למעלה