סגירת פורום דיויד ברוזה

SHANILIROY

New member
סגירת פורום דיויד ברוזה

לפני חצי שעה הודיע לי יוני מנהל אשכול מוסיקה מתפוז על סגירתו של הפורום, בשנים האחרונות התקבלו מס התרעות על הכונה לסגור את הפורום ,עקב חוסר פעילות ,התרעות שהובאו בשקיפות מלאה גם לידיעתכם ,אל אף שישנה פעילות ,לצערי היא לא מספקת ,ובאופן רשמי ,אחרי כתיבת הודעה זו שלי ,וקריאת תגובותיכם הפורום הרישמי לא יהיה פעיל יותר . מי כמוכם יודע שדיויד בליבי
,ומי כמוני יודעת שהוא גם בליבכם , אני בטוחה שנדע לשמור על המשפחה והבית החם שיצרנו לאורך השנים,ונמצא את דרכינו לדיויד גם בלי הפורום ,אולי באמצעות קומונה או דף בפייסבוק ,לשיקולכם . אני אישית מבטיחה שאקח חלק בארגון הסעות ,מפגשים וכו' גם בעתיד ,ובטוחה שמי ששיתף פעולה לאורך השנים ,ישתף פעולה גם בעתיד . את האמת אני לא כ"כ מעכלת שהפורום עומד להיסגר
,זה הרי חלק מפעולות יום יום,להיכנס לפורום ,לבדוק מה חדש ,להגיב ,,לפגוש שם את כולכם ,מי יותר ומי פחות ,די קשה לכתוב את המילים הללו . לפני שכתבתי את ההודעה הזאת ,שלחתי אימייל לדיויד והודעתי לו ,את תגובתו שתגיע אפרסם בהמשך ,אני בטוחה שישתף איתנו פעולה בכל מסגרת אחרת . בהזדמנות זו אני רוצה להודות לתפוז ובעיקר ליוני על אינספור הזדמנויות שניתנו לנו על מנת להשאיר את הפורום פתוח , לדיויד ברוזה הודתי באופן אישי מכל החברים על התמיכה ושיתוף הפעולה לאורך השנים . ,אתם חברה כ"כ מיוחדים ,הפכנו למשפחה ,ונישאר בקשר תמיד ,תודה גם לכם חברים יקרים. אוהבת את כולםםםםםםם
אתם מוזמנים להגיב כאן ,להציע כל דבר העולה בדעתכם על המשך פעילותינו

davidaltman

New member
שני תגובה נוספת אני עדיין לא מעכל

על הקו הייתה שני המקסימה שבישרה לי ,כי עקב כתיבה דלילה מאוד בפורום ומיעוט תגובות .שוקלים חלילה לסגור את הפורום סופית . לצערי הרבה באם אכן דבר נורא זה יתרחש זה יגרום לפירוק הכתר היפה והקשרים העזים שרקמנו ביננו בשבילי פורום ברוזה הוא הרבה יותר מפורום ואני כותב בו מתי שנותר לי זמן לכתוב וזאת לאחר עבודה סזיפית שלי. אשמח באם תעזרו לי ולשני להרים את הכפפה ולהתחיל לכתוב פה דברי טעם כמו תמיד בנוגע למושא הערצתנו דיוויד ברוזה מקרב ליבי תודה דודי

glitter8

New member
אכן, הודעה מצערת מאד

למרות שסגירת הפורום היתה די צפויה, זה מצער אותי מאד, בעיקר משום שיחד עם הפורום הזה נסגרים פורומים של זמרים איכותיים, אבני דרך במוזיקה והתרבות הישראלית, ומנגד, נפתחים פורומים של תכניות ריאליטי מטופשות כפטריות אחרי הגשם. אבל זה המראה של החברה הישראלית בכלל. תרבות הרייטינג הרדודה. כמובן שבאופן אישי גם לי הדמעות חונקות את הגרון
כי הפורום הזה הוא בית בו כולנו גדלנו, התבגרנו, התפתחנו, נפגשנו, בילינו, הרגשנו חלק מ... ואם אני מטיילת ברחבי ברצלונה, ומקבלת טלפון משני, שנמצאת במצדה בזריחה
,כדי שלא אפספס את ההכרזה "בוקר טוב מצדה!!" מקבלת מסג' מבטי, פוגשת את עמרי בטקס בכותל , ונותנת לו תקליט נדיר של דיויד, חוגגת בחתונות של הילה, שרית לילך.. מקשקשקת שעות עם עפרה'לה שיחות נפש... ושאר החברים...רונן..ארז..דור..דודי..ואם שכחתי מישהו זה בגלל שעצוב
אז מה יותר מדהים מהקשר המיוחד שנוצר בין חברי הפורום, שלא לדבר על זה שבלי עומרי לא הייתי יודעת עד היום לשים קישור להודעה..
כמובן שאי אפשר לקחת מאיתנו את מה שיצרנו כאן בשנים המופלאות הללו, חגגנו יחד מפגשים שמחות, עיצבונות, חתונות, פרידות, לידות....מה לא? ואני בטוחה שככה זה יישאר גם אחרי הסגירה. חבל לי באופן אישי שאנשי היח"צ של דיויד לא שיתפו פעולה לטובת הפורום ולא הכירו ביתרונות של הפורום,
הפייסבוק כמובן גם "תרם" לסגירת פורומים רבים. אני יודעת שמנהלי הפורום לדורותיהם, כולל אותי, עשינו מאמצים גדולים כדי לשמר את הפורום, אבל לא תמיד זה מספיק. בהזדמנות זו תודה ליעל שהעבירה אלי את שרביט הניהול לפני כארבע שנים, הרגשתי זכות גדולה לנהל את הפורום ותודה לשני שירשה ממני את התפקיד ועשתה כמיטב יכולה וכישוריה, אני בטוחה שניפגש שוב בקרוב, אולי נעשה מסיבת סגירת הפורום? אז אומרת לכולם, להתראות ולא שלום, כי אנחנו ניפגש כל שנה במצדה ובהופעות השונות... אני לא מאמינה שזאת ההודעה האחרונה שלי בפורום
שולחת הרבה אהבה לכולם, כל סוף הוא גם התחלה... ובינתיים כולם מוזמנים לדבר על דיויד בפורום מוזיקה עברית ישנה וחדשה...תגידו שאני שלחתי אתכם..

קרינה48

New member
עצוב ולא נתפס :(

ואומנם אני בפורום תקופה מאוד קצרה,אבל כשקראתי את ההודעות שלכם עכשיו התמלאתי בעצב רב :( גם אני כמוכם,נפלתי בקסמו המהפנט של דיויד,בשירה המדהימה שלו,בנגינה שלו שאפשר להקשיב לה שעות על גבי שעות,ובתקופה האחרונה גם את הכתיבה החכמה ומדהימה שלו שמביעה כלכך הרבה רגשות.. אומנם אני פחות מכירה את כולכם פה אבל אני מסכימה שכדאי ונפתח איזשהי קבוצה בפייסבוק או במקום אחר כדי שנוכל להמשיך להתעדכן ולשמור על קשר,אני אישית מאוד ישמח.. עצוב לי מאוד שאלה הן התגובות האחרונות שלנו,אבל אני כן שמחה כי אני יודעת שלא משנה מה יהיה אהבתנו לדיויד תמשיך לפעום עד הרגע האחרון!!!:) אני רוצה להגיד תודה לקובי שהכניס אותי לעולמו של דיויד ותודה לכולכם שמהרגע הראשון קיבלתם אותי ונתתם לי תחושה של בית,חברות ואהבה!:) נשמור על קשר וכמובן שניפגש בהופעות!!

davidaltman

New member
דעתי אסור לזה חלילה לדעוך הפורום בתפוז לתגובה

כמה אהבה ספגנו כאן במרוצת השנים ,זה נשמע כאילו שני לצערה בישרה לי השורה קשה תאמינו לי שאני לא ישן מההודעה הזו העצובה פני הדברים קשים וגורמים מקומות אחרים לשגשג וחבל .ניתן להמשיך לכתוב ואולי לא יסגר הפורום ואם לא ניתן להבין שההחלטה לא בידנו אני בטוח כי שני וקודמותיה עשו את המירב כדי להספיג את דיוויד בנשמות שלנו . יהיו כאלו שיגחכו ויהיו כאלה שלא .אך במרוצת הזמן האחרון קראתי והרגשתי כי שני יוצאת מגדרה כדי לגרום לפורום לשרוד ולצאת לפעילויות להזכירכם מצדות נסיעות הופעות ספיישל (ישרכרט)וכולה שלא ניתן לשכוח את ידה של שני באירגון .אתן יד בעזרה לכל ערוץ שיפתח או ימשיך את המסורת של דייויד בשבילי דיוויד ברוזה זה לא רק שם ושם משפחה ולהרבה אחרים גם לא ואני בטוח כי הפורום האדיר הזה ישאר לעד בעזרת כולנו בטוח אני שנמשיך לכתוב פה בעיקר ובכל מקום שיפתח אתן מרצי בדבר. בשבילי משפחת ברוזה היא גרעין שליווה אותי מהנביטה ולאחריו נוסד הפורום המכובד שנישא באהבה שנים רבות במאמצעי קילשון אני בטוח שהוא לא יסגר.המשיכו לכתוב ולעדכן שלכם דודי אלטמן מודיעין 0524541288

SHANILIROY

New member
דודי אתה מקסים ותודה לך על הכול

אתה באמת תרמת ממרצך ומזמנך לטובת הפורום ,אל תדאג כמו שאתה מכיר אותי ,נמשיך להיות בקשר ,פשוט במסגרת אחרת ,שכבר היום תיפתח ,יותר מאוחר תקבלו הזמנה להצטרף לקבוצה ,שם תרגישו חופשי להמשיך להיות חלק מהקבוצה המקסימה הזו . ,

davidaltman

New member
מילות אחרונות להנהלת תפוז ולכם

אני פריק של פורומים תפוז מכל הנושאים אני מלווה את דיוויד ברוזה כ27 שנה בקירוב. היום התקשרה אליי שני יפת ומסרה לי כי בכוונתכם לסגור את הפורום של ברוזה בתפוז . אני אגיד בנימה אישית בלבד שאם יסגר הפורום יגדע חלק מליבי שלי בשל החמצה ,כי באמצעות הפורום שלכם קידמנו מכירות כרטיסים והופעות והמדיה שלכם היתה לנו לכלי יסוד איתן . אוודה באם לא יסגר הפורום וזאת מתוך אהבה עזה לאומן ולמפעילתו שני יפת שעושה הרבה כדי שהכתיבה בו תשגשג אודה להסרת העננה הרובצת באהבה להנהלה רבה מאוד דוד אלטמן ניפגש בפייסבוק כנראה ההנהלה תתן אוזן קשבת למעריצים

urielson

New member
ולמרות הכל - בוקר טוב

בהחלט עצוב לקרוא הבוקר על ההחלטה של הנהלת תפוז, בייחוד שחדשות לבקרים (וזה כבר נכתב) נפתחים פורומים חדשים בנושאים שיעלמו מנוף ותודעת הציבור יותר מהר ממה שנכנסו. כאורח יום יומי בפורום, כקורא נסתר של השירשורים, כאחד שאוהב לשמוע את דויוד ברוזה שר ומנגן - זה קצת מקומם וזה עצוב מאוד. לצערי לא הסתדר לי להצתרף לאף אחת מההופעות האחרונות כך שאני לא מכיר פה אף אחד פיזית. אבל עשה רושם שיש פה חבורה מגובשת כייפית חמה ואוהבת. אשמח להגיע למפגש של חברי הפורום, אשמח להשאר בקשר, חשבון בפיכס - בוק (Facebook) אין לי ולא יהיה בעתיד הקרוב כך שאני מאחל לכולכם הרבה הצלחה רוצה להודות לשני גם על הניהול וגם על קבלת הפנים הכייפית שזכיתי לקבל ממך ולשאר החברים שהפכו את המקום לפינה חמה ונעימה אוריאל

SHANILIROY

New member
תודה רבה אוריאל

שולחת לך במסר את הטלפון שלי ,ותשלח לי בחזרה את שלך ,יותר מאשמח לעדכן אותך כיהיה מפגש

למעלה