בדבש בתנור / טופו בסילאן על הגריל

סקיפי

New member
הזמנה - פרויקט כתיבה על פרויקט כתיבה

לכבוד כנס מאורות המתקרב נערך בפורום 438 פרוייקט כתיבה בעקבות "עולמה של סוזן". נשמח לראות אתכם שם
לפרטים: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=438&MessageId=157614810 וסיבה נוספת להגיע למאורות - יואב [מהדוכן של יואב] סיפר לנו באייקון שבמאורות כבר יהיה לו את החלק השלישי של משחקי הרעב - בעברית..

N o R i K o

New member
ביום ראשון, מצחיקולה XD

הפורום נפתח ביום חמישי, אמרתי למנא"שת שלנו באותו ערב וכשהיא חזרה לעבודה ביום ראשון היא שינתה זאת D:

N o R i K o

New member
בדבש בתנור / טופו בסילאן על הגריל

אפשר לדבר על זה שהפרק של השבוע בHIMYM היה הדבר הכי עצוב בעולם?

terrapin

New member
טופו

אני חייבת לדעת... כמה צמחוניות/טבעוניות יפות נפש יש בינינו?

terrapin

New member
מגיל שש?
איזה שווה את!

אני מסביבות גיל 10. (וטבעונית כושלת-לעתים כבר יותר משנה)

ringo333

New member
כל הכבוד!

באמת שאין סיכוי בעולם שאני אהיה טבעונית, במיוחד משום שאני לא כל כך מחבבת ירקות...עכשיו הם רק סוג של מתחילים להיות לי טעימים. צמחנת פעם מישהו?

terrapin

New member
מישהי שהיתה חברה שלי בכיתה ה'

וצריכת המוצרים מהחי בבית שלי ירדה מאוד. גם בגלל שפשוט אין מי שיאכל, אבל גם בגלל דברים שסיפרתי.

ringo333

New member
אני צמחנתי

את אבא שלי, ואמא שלי כבר צמחונית לפניי ופעם היא הייתה טבעונית 7 שנים. אבל אני לא מחשיבה אותם כצמחוניים כי הם אוכלים דגים. חצופים. ילדה אחת מהיישוב נהייתה צמחונית רק בגלל ש*לא נעים להגיד*, היא שפוטה שלי. צמחנתי עוד ילד מהיישוב, והוא צמחן עוד שני ילדים מהכיתה שלו...

N o R i K o

New member
לפחות היא שפוטה עם מטרות טובות

אני צמחנתי את בת-דודה שלי ואת בנדוד שלי... עכשיו הוא צמחוני, היא חצי-צמחונית (אוכלת שניצלים כשאמא שלה מכריחה אותה) ואני לא

ליזי133

New member
לא הרבה, כמה חודשים - חצי שנה בערך...

אני לא סופרת כל כך ותחושת הזמן שלי לא משהו אז זה משהו בין כמה חודשים- חצי שנה- שנה.....

גיני1998

New member
אני צמחונית עם בעיות XP

צמחונית מכתה ג בערך אבל עם מריבות בלתי פוסקות עם ההורים XP יש לי אנמיה והם רוצים שאני אוכל בשר ואני לגמרי מסרבת אז הגענו לפשרה של 2 קציצות בשבוע P: זה נחשב חצי צמחוני או משהו? O.ם

terrapin

New member
את בדרך הנכונה ^^

זיהיתי את כל הרפרנסים חוץ מהאריה והכבשה >< מאיזה ספר זה?

גיני1998

New member
החתימה ^.^

כתבתי כבר הסבר להכל D: הנערה הלוהטת,הילד עם הלחם,-משחקי הרעב דא XP למישהו יש משפט על גייל? הילד ששרד (ואז מת ואז שרד שוב ) הארי פוטר ^3^ האח שאהב יותר מדי,האח שאהב פחות מדי והערפדית השטנית שאהבה רק את עצמה-יומני הערפד סדרה חובה!!!! והאריה שהתאהב בכבשה ? אדוארד ובלה מדמדומים :)

למעלה