שרשור הכוונה ומודיעין 04/03

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
ואם אתה רוצה לנסוע יחד עם חבר שלך, תוכלו

186/286/386 אפיקים לרכבת מרכז בת"א ומשם
בקו 5 דן (מתוך מסוף דן) לדיזינגוף פינת נורדאו, קו 5 פונה מנורדאו לדיזינגוף. או קו 55 של קוים מרחוב על פרשת דרכים (הרחוב שנמצא מאחורי השלט האלקטרוני הגדול במסוף דן). עם 55 יורדים ברחוב הירקון פינת ירמיהו והולכים דרך ירמיהו לדיזינגוף, הליכה קצרה ביותר.
ואם אתה רוצה לנסוע יחד עם חבר שלך, תוכלו
שניכם להיפגש בפתח תקווה בעצם (כך גם מחיר הנסיעה בקווי אפיקים יהיה לו יותר זול אני מניח) ומפתח תקווה תסעו יחדיו. כל זאת כמובן במידה ויש לשניכם רב קו כך שתוכלו לקבל המשך נסיעה ללא תשלום נוסף. אחרת יותר משתלם לחבר שלך להגיע לרכבת מרכז ומשם להמשיך, ואז תוכל להיפגש איתו גם שם. קו 82 מפרנקפורטר יקח אותך לרכבת מרכז, אם כי הוא מסיים את פעילותו ב9 וחצי ככה. אבל אם לך יש רב קו ולחבר שלך לא, אז תוכל לעלות על 66 ולהחליף בז'בוטינסקי לכל קו שנוסע לת"א של אגד או דן.

limalima7

New member
מחולון

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מחולון
מקולנוע רינה בחולון לרחוב גד מכנס בפתח תקווה תודה!!

orchilit

New member
תשובה-

מחולון
מקולנוע רינה בחולון לרחוב גד מכנס בפתח תקווה תודה!!
תשובה-
71/75/76/271 מקולנוע רינה עד רכבת מרכז, לעבור רגלית לרציפים מול הרכבת (ליד הפארק) ולקחת 82 עד רוטשילד פינת פינס. מכנס מקביל לפינס.

Lummy

New member
מארלוזורוב לרח' הירקון - תל אביב

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אהלן, מעוניין להגיע מארלוזורוב (תחנת הרכבת) לרח' הירקון. האם יש קו ישיר? או לקחת קו 61\161 לבן יהודה וללכת ברגל?

אני2010

New member
אין קווים ישירים בתוך תל אביב

אהלן, מעוניין להגיע מארלוזורוב (תחנת הרכבת) לרח' הירקון. האם יש קו ישיר? או לקחת קו 61\161 לבן יהודה וללכת ברגל?
אין קווים ישירים בתוך תל אביב
כולם עוצרים תחנות כל 100 200 מטר בערך כמו כן אין קו שמגיע לרחוב הירקון מי שצריך לרחוב הירקון ולא משנה איזה מספר צריך לרדת בבן יהודה שזה הרחוב המקביל וכן 61 ו161 מגיעים לבן יהודה. נסיעה קצרה מאוד.

מבר אילן להרצל ברמלה

מבר אילן להרצל ברמלה
אשמח לדעת את הדרך המהירה להגיע מהאוניברסיטה של בר אילן להרצל 80 הרמלה . תוגה מראש.

Moshe Shitrit

New member
אתה יכול לבדוק באיפה-בוס

מבר אילן להרצל ברמלה
אשמח לדעת את הדרך המהירה להגיע מהאוניברסיטה של בר אילן להרצל 80 הרמלה . תוגה מראש.
אתה יכול לבדוק באיפה-בוס
יש מספר אופציות: אפשר להתחיל מהקישור הבא: http://www.efobus.com/index.html?from=אוניברסיטת+בר+אילן&to=הרצל+רמלה

olli3

New member
מנהל
164/318 אגד לצומת בית דגן ומשם 451/454סופרבוס

מבר אילן להרצל ברמלה
164/318 אגד לצומת בית דגן ומשם 451/454סופרבוס
ומשעות הערב 245 סופרבוס. בבוקר יש נסיעה אחת של 159 אגד ישירות לרמלה.

4XTOS

New member
נסיעה בתוך כפר סבא

נסיעה בתוך כפר סבא
כמה זמן לוקח להגיע מהתחנה המרכזית בכפר סבא לצומת רעננה בשעות הבוקר? אני צריך להגיע לצומת כל יום בסביבות 7:55

Moshe Shitrit

New member
איפה-בוס

ניסית את זה? אני ברעננה וכותב לי שאני בת"א
איפה-בוס
הקישור שסיפקתי שם אותך במקום שרצית בתל אביב. אתה יכול להזיז את הסמן הירוק לכל מקום שאתה רוצה והאפליקציה תתיחס למקום זה כאילו אתה נמצא בו. אם תזיז את הסמן לאחוזה ברעננה, ותבצע חיפוש לפי יעד, האפליקציה תציג לך את האפשרויות כאילו אתה ברעננה וכו... שיטת העבודה הזאת מאפשרת לך להציב את עצמך בכל מקום בארץ ולבדוק איזה אוטובוסי עוברים שם ולאן אפשר להגיע משם. אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב. תודה מושיקו

ארזS

New member
איפה-בוס

איפה-בוס
הקישור שסיפקתי שם אותך במקום שרצית בתל אביב. אתה יכול להזיז את הסמן הירוק לכל מקום שאתה רוצה והאפליקציה תתיחס למקום זה כאילו אתה נמצא בו. אם תזיז את הסמן לאחוזה ברעננה, ותבצע חיפוש לפי יעד, האפליקציה תציג לך את האפשרויות כאילו אתה ברעננה וכו... שיטת העבודה הזאת מאפשרת לך להציב את עצמך בכל מקום בארץ ולבדוק איזה אוטובוסי עוברים שם ולאן אפשר להגיע משם. אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב. תודה מושיקו
איפה-בוס
אבדוק את מה שכתבת, פשוט ברגע שפתחתי את זה חשבתי שהוא "החליט" שאני ברחוב אבן גבירול בתל אביב, חשבתי שזה באג...

cwen

New member
משה, אם אתה כבר פה

איפה-בוס
משה, אם אתה כבר פה
יש מישהו חוץ ממני שמשתף באיזור המרכז? אני מתחילה לחשוב שאין טעם בשיתופים. אפילו פעם אחת לא ראיתי את הכפתור של "זמן אמת" מופיע. אבל חייבת לציין שממש נוח הקטע של לוח הזמנים של הקווים לפי תחנה. נכון שיש שעות שזה הימור פרוע, אבל יש גם מקרים כמעט מדויקים. ובכל מקרה, זה הכי טוב שאפשר כנראה לעשות עד שמשרד התחבורה ישחרר סוף סוף את נתוני ה GPS האמיתיים. ומשהו לא נוח שגיליתי... נניח אני על האוטובוס משתפת נסיעה. אין לי שום אפשרות לחזור למסך הראשי כדי לראות מתי יהיו אוטובוסים בתחנת היעד שלי כדי לתכנן החלפה. אני חייבת להפסיק את השיתוף בשביל זה. יש לזה פתרון? השאלה איפה לרדת תלויה בנתונים האלה לפעמים.

Moshe Shitrit

New member
שיתופים באיפה-בוס

משה, אם אתה כבר פה
יש מישהו חוץ ממני שמשתף באיזור המרכז? אני מתחילה לחשוב שאין טעם בשיתופים. אפילו פעם אחת לא ראיתי את הכפתור של "זמן אמת" מופיע. אבל חייבת לציין שממש נוח הקטע של לוח הזמנים של הקווים לפי תחנה. נכון שיש שעות שזה הימור פרוע, אבל יש גם מקרים כמעט מדויקים. ובכל מקרה, זה הכי טוב שאפשר כנראה לעשות עד שמשרד התחבורה ישחרר סוף סוף את נתוני ה GPS האמיתיים. ומשהו לא נוח שגיליתי... נניח אני על האוטובוס משתפת נסיעה. אין לי שום אפשרות לחזור למסך הראשי כדי לראות מתי יהיו אוטובוסים בתחנת היעד שלי כדי לתכנן החלפה. אני חייבת להפסיק את השיתוף בשביל זה. יש לזה פתרון? השאלה איפה לרדת תלויה בנתונים האלה לפעמים.
שיתופים באיפה-בוס
בוקר טוב, לגבי השיתופים, יש כאלה, עשרות בודדות ביום, זה לא מספיק על מנת שניתן יהיה לראות נתוני זמן אמת בכל פעם שמפעילים את האפליקציה. בעניין הזה, קצרה ידי מלהושיע. מצד אחד אני פונה אל חברות האוטובוסים ומבקש מהם מידע, וכולם, ללא יוצא מהכלל מגלים חוסר ענין מובהק לספק מידע כזה, אני מאמין שהחברות לא מעונינות שמידע זמן אמת יהיה זמין כי אולי הם פוחדים מחשיפה יתרה או אולי הם רוצים למכור את המידע לציבור דרך מנגנון ה SMS ים שעולים כסף. אני אשמח לקבל עצות איך ללחוץ עליהם לספק מידע כזה לי ולמפתחים אחרים. מצד שני, אני פונה למשתמשי איפה-בוס, אך זה לא תופס. אני רואה שיש כמות רבה של משתמשים שמבצעים חיפושים, אך מעטים מביניהם גם משתפים, וחבל. לגבי יציאה ממסך שיתוף, נשאלתי על זה כבר וברור לי שזה לא נוח. הסיבה העקרית שהחלטתי "לנעול" את המשתמש במסך השיתוף היא החשש שהמשתמש יעבור למסך אחר וישכח שהוא משתף, וכך ימשך השיתוף גם לאחר ירידה מהאוטובוס עוד פרק זמן נוסף. ואולם, באפליקציה יש מנגנון שמפסיק את השיתוף תוך כ 5 דקות מהפסקת הנסיעה, כך שיתכן שאני לא צריך לחשוש מאופצית ה"שיכחה". ולכן אני אבדוק את האפשרות של הרצת השיתוף ברקע כך שיהיה אפשר לנווט לכל מקום באפליקציה בזמן השיתוף. אגב, שינוי אחרון שביצעתי בסוף השבוע האחרון הוא הוספת איקון של קישור ברשימת התוצאות של החיפוש. המשמעות היא שאם התחנה הקרובה לקו שאנו מחפשים נמצאת במרחק שמעל קילומטר, המערכת מציעה אפשרות לחפש נסיעה מקשרת. במידה שיש נסיעה כזאת, תציג המערכת מידע על מרחקי הליכה, המתנה ונסיעה. כרגע המערכת מאפשרת חיבור רק בין שני אוטובוסים. אני לא מכריז על השינוי כי אני עדיןן בודק אותו, לא רוצה להיות במצב שבו אני מכריז על תכונה חדשה ובו בזמן האפליקציה שולחת אנשים לצעידה של כמה קילומטרים על מנת להחליף אוטובוס. בכל מקרה אפשר לנסות ולספר לי איך זה עובד. ובכל מקרה, תודה לך שאת משתפת בכלל ומשתפת אותי בפרט לגבי האפליקציה, זה עוזר מאד על מנת שאוכל לשפר. מושיקו

ארזS

New member
בין 5 דקות לחצי שעה, תלוי בפקקים.

נסיעה בתוך כפר סבא
כמה זמן לוקח להגיע מהתחנה המרכזית בכפר סבא לצומת רעננה בשעות הבוקר? אני צריך להגיע לצומת כל יום בסביבות 7:55

4XTOS

New member
לא כל כך עוזר

לא כל כך עוזר
עוד חצי שנה אני מתחיל ללמוד ליד הצומת בבית הספר ואני צריך לדעת מתי לצאת מהבית. היום אני נוסע כל יום רק עד לרחוב גלר וזה לפני הפקקים וזה לוקח לי כ10-15 דקות

ארזS

New member
תעשה כמוני :

לא כל כך עוזר
עוד חצי שנה אני מתחיל ללמוד ליד הצומת בבית הספר ואני צריך לדעת מתי לצאת מהבית. היום אני נוסע כל יום רק עד לרחוב גלר וזה לפני הפקקים וזה לוקח לי כ10-15 דקות
תעשה כמוני :
אני יוצא תמיד שעה לפני הזמן. ככה אם יש פקקים אני לא מאחר, מקסימום יורד בדרך וממשיך קצת ברגל. אף אחד לא חייב לחכות לי, נכון ? אני זה שצריך להגיע בזמן, נכון ? אז אני מעדיף לצאת תמיד מוקדם לכל מקום. אני מקווה שזה עזר לך יותר. והכל מהשטח, לא המצאות שלי. בהצלחה בלימודים.

droriko

New member
איפה? באורט שפירא?

לא כל כך עוזר
איפה? באורט שפירא?
אם כך תרד בטשרניחובסקי ותלך ברגל , זה יחסוך לך את הפקק בכניסה לצומת רעננה. זה מה שאני עשיתי כשלמדתי שם אקסטרני .

מצב
הנושא נעול.
למעלה