בדיחמין לשבת :

פרויז1

New member
בדיחמין לשבת :

> تركه تو اتوبوس يه دختره خوشگل رو ميبينه،‌پياده كه ميشه شماره اتوبوس رو بر ميداره! > قبلنا باباها ٧ تا دختر شوهر می دادن همشون هم خوشبخت می شدند،الان: یه دختر را ٧ بار شوهر میدن آخرش برمی گرده خونه باباش > تركه از طبقه صدم يه ساختمون مي‌پره پايين، به طبقه پنجاهم كه ميرسه ميگه: خب الحمدالله تا اينجاش كه بخير گذشت > > به راننده تاکسیه میگم : > هزاری از این بهتر نداری ؟ > میگه : چشه ؟ امام توش خوب نیفتاده ؟! > ترکه میره عیادت مادر زنش.میگه بهتری؟ میگه تبم قطع شده ولی گردنم هنوز درد میکنه..میگه انشاالله اونم قطع میشه > به لره علامت هلال احمرنشون میدن میگن چیه؟؟لره:خطرنزدیک شدن به ماه رمضان > رشتيه در خونش ميزنه ورود افراد 18 سال به پايين ممنوع > ميگن چرا اينو زدي > ميگه ناموسمه بچه بازي که نيست > آخونده بالاي منبر ميگه: > فرشته ها لب هركسي رو كه صلوات بفرسته بوسه ميزنن. > غضنفر از پاي منبر داد ميزنه: هركس كه لب ميخواد صلواااات.. ..... > لری مشرف شد به مکه . تا پارچه سیاه دور خانه خدا را دید دو دستس زد تو سرش گفت: > خاک به سرم نیومدم نیومدم تا خدا مرد ! > یه قزوینی تو قم گم شد علما اعلام کردند تا پیدا شدن این لعنتی نماز را نشسته میخوانیم > به لره میگن قبض اب و برقتو چه جوری پرداخت میکنی میگه : یه ترکی همسایمونه قبض ها رو میذارم رو ماشینش خیال میکنه جریمس میره پرداخت میکنه ! >

פרויז1

New member
sorry התוכן התפספס. קבלו תוכן :

زن لره لوله هاشو میبنده، دوباره حامله میشه و سه قلو میزاد. لره میره پیش دكتره میگه دكتر اونی كه كار گذاشتی درپوش بید یا سه راهی؟ > قزوینی به دوستش میگه پارتی گرفتم حتما بیا دوستش میگه کیا هستن؟میگه دیگه شلوغش نکردم خودم و خودت > یادت باشه عاشق کسی شو که یا دماغشو قبلا عمل کرده باشه یا نیازی به عمل نداشته باشه!!! > > >
> > قزوینیه میره خونه یک میلیونره، ‌دویست میلیون نقد می‌دزده. > بعد زنگ میزنه خونه یارو میگه: بچه رو بیارین پولارو ببرین!!! > > > > یه پیرزن از مکه میاد تو ساکش مشروب بوده میگن این چیه ؟میگه:ننه من که پا نداشتم دورکعبه بچرخم.یه پیک میزنم کعبه دور سر من میچرخه > >
> يه لره ميره دستشويي يكي مياد بهش ميگه اقا اب داره قطع ميشه زود کارتو بکن !! > لره هم اول سيفون رو ميكشه بعد كارشو ميكنه

למעלה