הודעה חשובה

XoLilMissLolaoX

New member
הודעה חשובה

דיברתי אתמול עם מנהל האשכול שלנו והוא הודיע לי שבגלל שהפורום לא פעיל בתקופה האחרונה הוא נאלץ לסגור אותו...
אז דיברי סיכום, עברה שנה מאז שהצטרפתי לפורום, כמעט שנה להיותי מנהלת, ואני חייבת להגיד שנקשרתי לכל הבנות כאן אלה שהיו ואלה שהלכו, תמיד הייתן קשובות ומעודדות ועזרתן לי להבין כמה אני אוהבת את הלהקה המדהימה הזו! אני מאחלת לכולן בהצלחה בהמשך ונהיה בקשר במסן טוויטר ופייסבוק :) אוהבת המון המווווווווווווון לי

LPMCR

New member
מהההה?

איזה באסה, זה הפורום הראשון שהכרתי בתפוז ויש תקופות פה שבאמת לא אשכח...
מקווה שבעתיד הפורום יחזור להיות פעיל

Ayush Cohen

New member

אוף זה כל כך עצוב
היה פה כל כך כיף ובאמת ניכנסתי כל יום וזה וזה היה ממש מעצבן שאנשים עוזבים וזה מעצבן שלפחות ופחות אנשים אוהבים את MCR כי הם באמת אנשים טובים וזה ומגיע להם שיאהבו אותם אני מקווה שלפחות הקבוצה בפייסבוק תתעצם ושבסוף באמת תהיה לנו הופעה גם אם עד עז MCR יהיו זקנים וצריך לעבוד על הקבוצה בטוויטר להחזיר אותה לחיים לכל מי שמעדיף טוויטר ולא פייסבוק :'(

Ayush Cohen

New member
מתי מתכוונים לסגור אותו?

אולי אפשר לתקן את הנזק אני לא מוכנה שימחקו את MCR כל כך מהר מהפה כיאילו הם לא קיימים!

XoLilMissLolaoX

New member
מחר ויש את הקומונה שאפשר להפעיל...

למרות שאין לי מושג מי המנהל ככה שלא יהיה אפשר לסדר את הקומונה לעשות סקרים להוסיף תמונות וכו'. מצד שני, אפשר לפתוח קמונה חדשה...

Ayush Cohen

New member
עדיף חדשה כי השניה כבר מתה

ואמרת שאי אפשר לקחתצ עליה אעת הפיקוד

Ayush Cohen

New member
חח אני לא יודעת איך

חח לא הבנתי למה מפריע להם שקיים פורום מסויים שלא כל כך כ פעיל אז ה ם רוצים לסגור ויש מלא מלא קומונות שעדיין קיימות מה מפריע להם שאנחנו פה? מה הם צריכים מקום לפורומים אחרים? מה? וכל מה שעשינו יאבד עכשיו כל הודעות המיוחדות על התאריכים ועם הקעקועים של פרנק וכל מיני כאלה :'(

מהמהמהמהמה?! :(:(:(

מה זה השטויות האלה? הפורום הזה, הוא המקום היחיד שבו אני יכולה לחפור לאנשים על MCR בלי שירדו עליי.. אני בקושי שנה פה..וכבר סוגרים אותו? זה לא ייתכן? הפורום היה בירידה רק חודש.. זה כבר אומר שצריך לסגור?!אי אפשר לתקן את זה?!

XoLilMissLolaoX

New member
זה הרבה יותר מחודש....

ובסדר יש לנו את הקומונה לבנתיים ויכול להיות שאם נהיה מספיק פעילים שם יחזירו לנו את הפורום
אז יש תקווה ויש איפה לחפור על MCR

למעלה