אני חולה.....

dafgol

New member
../images/Emo10.gif אני חולה.....

צריכה קצת עידוד למצב ה
... מאתמול בלילה אני עם וירוס מגעיל
ומרגישה ממש !@#$@@$% בעעעעעעעעע (תאמינו לי...) עוד מעט יש לי תור לרופא , למרות שברור לי מה הוא יגיד.....זה וירוס...לשתות הרבה נוזלים , לנוח וכאלה.... ( האמת שאם לא הייתי בהריון לא הייתי טורחת לגשת אליו בכלל אבל לא לוקחת סיכונים עכשיו...) . אוקצור ממש רע לי פיזית ונפשית ומצב הרוח
כל עידוד, בדיחה וכו'...יתקבלו בברכה
רק בריאות לכולם

אני שומע את הדברים שאת אומרת

וזה נשמע לי כמו.. אוי אוי אוי יש לך וירוס ואת לא יכולה ללכת לרופא כי את בהריון
סתם.... לא נורא החלמה מהירה

dafgol

New member
תגיד לי זה יפה לצחוק עלי ככה ?

גם חם גם בהריון גם וירוס....נראה אותך....
וברצינות ....אני כן הולכת לרופא בגלל שיש לי וירוס ואני בהריון , וה
אוי אוי אוי....זה תמיד הולך לא ?
נו...מה קורה עם ההכנות שלך ? 2.8 זה לא רחוק כל כך

ההכנות בסדר עשיתי כמעט הכל

את הקליפ עשיתי כבר עכשיו נשאר רק ביום רביעי צילומים אחרונים וסוף השבוע הזה ללכת לסבתא שלי במושב אחוזם לחלק את ההזמנות לכל תושבי הדרום סתם... פשוט רב המוזמנים הם מהדרום והבר מצווה בצפון איזה בעסה זה אההההה..... וזהו ועכשיו עד הבר מצווה אני מתכונן על השיר שלי ובהצלחה....

rby74

New member
דפנה מה שלומך?

נקווה בשבילך שתבריא במהרה.. מה שלום הפצפון בחוץ..(וגם בבטן).. נשיקות.... ו.. שהחום יגמר מהר...............

dafgol

New member
בוקר ../images/Emo42.gif

אני סמרטוט באופן כללי ...פיציק בועט שיהיה בריא
ובר מדהים כהרגלו
אני מצויידת במכתב למיון לקבלת אינפוZיה....בנתיים לא "מימשתי את זכותי" להנות מהחוויה , משתדלת לנוח ולשתות הרבה מים. עוד שעה אני שוב בקופ"ח לבדיקת דם ואח"כ אחזור להתפגר לי ב
מקווה שהכל בסדר אצלך
(ואל תשכחי אותי...תעדכני אם יש משהו חדש...) קישטה חום מקווה שכשארגיש יותר טוב ויהיה פחות חם ניפגש אחה"צ במגרש עם החברל'ך
ענקי

מ5אך שלך

New member
ולהודעה שלי את לא מתייחסת?

לא מתאים לך דפנה. אני מוותר לך כי את חולה. תרגישי טוב ותחזרי אלינו בריאה כמה שיותר מהר

dafgol

New member
מלאך יקר ../images/Emo24.gif

על האיחולים , אני מתחילה להרגיש יותר טוב
ו...ממש לא התכוונתי....

למעלה