ההודעה כבר "זקנה" ולא קופצת

כRובי

New member
../images/Emo10.gif ההודעה כבר "זקנה" ולא קופצת

מעלה...אז הנה התודה לי והשאלות שצצו לאחר שיבלתי תשובות על עניין המקלחות... ויש לי עוד שאלה...אולי לא כאן המקום לשאול אותה אבל זה מציק לי (
) איך בונים את המנופים הגבוהים (עגורן?) המשמשים בבניית בניינים ?(כתומים/צהובים) איך לעזאזל מרכיבים ומפרקים אותם ללא שימוש במנוף בגובה דומה ? איך הם מרימים את החלקים הכבדים של הזרע (ואת הבלוקים בחלק "הקצר" שלה) ומחברים אותם זה לזה ? קווה שמכם תגיע הישועה.. תודה מראש , כRובי מאופנועים

כRובי

New member
../images/Emo93.gif זרע = זרוע... (סוטים! ../images/Emo6.gif)

והקישור ששכחתי לשאלות החדשות על דבק השיש..

amonit

New member
יש לי תשובות בהודעה למטה,

והמלצתי לשאול על המנופים בפורום "שאלה קטנה" יעזרו לך שם.......

כRובי

New member
../images/Emo45.gif המון תודות ! ../images/Emo13.gif ולפני שאני

עוזב לטובת פורום שאלה קטנה...אף אחד לא יודע לגבי המנופים ?

pumpkin

New member
מנופים בקצרה

כדי להבין איך העסק עובד צריך לראות.בקצרה ליד הצריח חוליה תחתונה בנויה כך שהיא מכילה מקום לחוליה רגילה החוליה המיוחדת יושבת על בוכנות וכך מכניסים חוליה רגילה ואז החוליה המיוחדת מתרוממת וחוזר חלילה לאחר בניית מס´ חוליות מנוף ענק מרכיב את הצריח בשני חלקים.בפירוק מורידים חוליה חוליה ואז מתי שזה בגובה המתאים מביאים מנוף ענק(בדרך כלל מנופי אבי כאלו עם 10 גלגלים) וזהו אין מנוף. בעלה

סקיפר1

New member
הבהרה והפשטה: כאשר מנופי אבי כבר לא

גבוהים מספיק כמו למשל בגורד שחקים קטן השיטה היא כזו: הארכת המנוף נעשית בחלקו העליון קצת מתחת לצריח. מדי כמה שבועות כשהבנין נבנה והוא מתקרב בגובהו אל זרוע המנוף, אך צריך לשמור את המנוף שוב כמה קומות מעל המגדל ההולך ונבנה. בונים מעין עטיפה (חזקה מאד כמובן, מרגלי מתכת) צמוד ומסביב ל"רגל" המנוף מתחת לצריח. בעקרון מפרקים את 4 המוטות שמרכיבים את הרגל, בחלק הפנימי של העטיפה, ומעלים את הצריח עד שאפשר להביא מלמטה 4 מוטות חדשים נאמר באורך 3 מטר כל אחד. מרכיבים אותם במרווח שהתפנה ברגל כשהעלנו את הצריח מחזקים את כל החיבורים ומסירים או שמשאירים את העטיפה להגבהה הבאה. לא מומלץ לנסות בבית....אולי אמצא תמונה להמחשה.

כRובי

New member
גדול ../images/Emo70.gif המות תודות ../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

pumpkin

New member
יפה הקישור

בסוף העבודה כאשר הצריח בגובה 40מ מנופי אבי נכנסים לעבודה וכך גם בהתחלה לפני שבועיים פירקתי מנוף שכזה תוך יום וחצי כאשר גובה מנוף 145מ מגדל מגורים של 34 קומות בעלה

למעלה