הודעה חשובה!

../images/Emo10.gif הודעה חשובה! ../images/Emo10.gif

ההודעות שכביכול אני כתבתי היום, לא אני כתבתי! כנראה שמישהו פרץ לי לשם משתמש. אמנם רוב הפרטים כאן נכונים, אבל זו לא הייתי אני! אין לי מושג מה קרה, אבל בגלל אנשים כאלה כבר לא כיף להתכתב יותר בפורום... אני מעדיפה כרגע לא לכתוב הרבה בפורום, ורק מדי פעם לכתוב משפט או שניים ולקרוא הודעות... במסרים אני עדיין אסתכל... אני מקווה שלא שלחו למישהו מסר פוגע ש"אני" כביכול שלחתי. אם כן, אני מצטערת על אי ההבנה... אז כמו שאמרתי, אני לא אכתוב הרבה בפורום, רק מדי פעם. ביי ביי, אדוה

1dana1

New member
אדוה שליי ../images/Emo10.gif מה קורה איתך??

והמישהו שפגע בך וידע עליך דברים .. מי זה??

אני לא יודעת...

עכשיו אני כן אכתוב בפורום אבל בתדירות קצת פחותגבוהה ממה שכתבתי בעבר... ויש גם עוד סיבה שאני מעדיפה בגללה לא להתכתב בפורום... ואני מעדיפה לא לדבר עליה... לא נורא, דנה, אנחנו נמשיך לדבר! במסרים ובאיי סי קיו! וגם אני אכתוב בפורום! מואההההההה, |מופצה|

יובל מה הקטע?!

תאמיני לי, לא יוצא לי עכשיו כלום מלשקר! ובאמת יש עוד סיבה שאני לא רוצה להתכתב בפורום ואם את לא מאמינה אני יכולה להגיד לך אותה באייסי קיו! אני באמת לא מבינה מה הקטע שלך ולמה את נגדי! כ-ל-ו-ם לא יוצא לי עכשיו מלשקר! אוף, עכשיו לא יאמינו לאף אחד בגלל כל ההתחזויות שהיו בפורום?! אני ממש לא מבינה מה הקטע, אין לי בכלל מניעים לשקר!

1dana1

New member
|מופצה|... ../images/Emo25.gif

תגידי לי במסרים מי עשה לך מה??? רק אל תעזבי

למעלה