מי שאחראי על התוכנית פשוט מטורף

moti24689

New member
../images/Emo10.gifמי שאחראי על התוכנית פשוט מטורף../images/Emo163.gif

עד עכשו היה הכל סבבה פחות או יותר, לא היו יותר מידי השפלות וכ"ו, אבל מה ששידרו השבוע שהזוגות נפרדים אחד מהשני היה קטע פשוט מטומטם, כשראיתי את זה חשבתי לעצמי וואלה הוגה התוכנית הזאת נראה כמו אדם בלי תאקט, ופשוט אין לו לב (אכזרי), כאילו איך הוא בכלל יכול לחשוב על כזה דבר. הרי עכשו ניקח לדוגמא את אור ונלה, הם בעצם נהיו חברים ומאוהבים ועכשו הוא זורק את נלה לגור בחדר אם בן אדם שהוא סבבה דווקא, אבל זה לא אהוב שלה, ולפי דעתי רוב הסיכוים שאחרי כזה דבר אור ונלה לא יחזו להיות ביחד אחרי התוכנית, ויוצא שהוא הרס לאור ואולי גם לנלה את אהבת חייהם, זה פשוט מחריד השטות הזאתי.... מי חושב שאני צודק בגישה שלי לעניין הזה????????

moti24689

New member
ברעיון

זה ממש לא הגזמה אם אני הייתי במקומם הייתי עוזב את התוכנית ופורש רק כדי להראות שלא זורקים אהבה בגלל חוש הומור לא מוצלח של מפיק התוכנית

is00

New member
ממה שאור אמר פה.

נראה שהם באמת שקלו לפרוש מהתוכנית באותו הרגע, אבל בסוף החליטו להמשיך "לשחק את המשחק". בכל מקרה, גם אני חושב שהמהלך הזה נעשה כדי להציל את אלכס(וליטל) ו... אני רק מתפלל שגם אם ההפקה תצליח להביא את אלכס(וליטל) לגמר... אלכס יפסיד...ובגדול.

העירבוב הזה נועד להציל את ליטל ואלכס

כל כך שקוף שההפקה התערבה כדי להציל אותם. העונה הזו לא תיגמר עד שהם ינצחו בכל המשימות וינצחו.

moti24689

New member
השאלה

אם הם התערבבו איך בדיוק ליטל ואלכס ינצחו אם הם כבר לא זוג?

moti24689

New member
אולי הגזמתי או לקחתי ברצינות

אבל הרי התוכנית נועדה להיכנס ללב שלנו ולהנות ממנה לא להיתעצבן על שטויות שמפיק התוכנית יש לו בראש

moti24689

New member
חחחחחח

אפשר להקים עם האנשים שיש כאן תוכנית היפה והחנונית.... מה דעתכם ניזרום עם זה?

HouseAtreides

New member
לכן בכלל לא הבנתי מי המציא

את עניין ההדחות האידיוטי הזה. למה לא פשוט לשדר X פרקים שבהם כולם מופיעים, כל אחד והחלק שלו לסדרה? נו, שיביאו פחות דמויות אם אין מקום לכולם, אין לי בעיה עם זה, אבל מה הסיפור הזה של ניפויים והדחות? מישהו באמת חושב שהמשחק הזה עונה לקריטריונים הכי בסיסיים של ספורט תחרותי והוגן? תאר לך שנילס היה בנוי כך: בפרק הראשון שושו השועל טורף את אינגריד, בפרק השני את צילי וכך הלאה.... מי היה צופה בזה בכלל? בפרק הלפני האחרון באמת כמעט הדיחו את מולי, אבל אפילו עם זה ההפקה התקפלה..

גם אני6

New member
בהנחה ש

הזוגיות הזו אמיתית ולא מבוימת/טקטיקה. סוג של סידור בהנחה שאתה צופה באחוז קטן מאוד מכל מה שמתרחש והאחוז הזה מעוות את מה שב-א-מ-ת מתרחש(הוא מורכב משאר האחוזים בערבוביאדה..) בהרבה הנחות ועיקר ההנחה היא שההפקה עושה מה שדרוש כדי שימשיך מי שנראה לה בעל הכי הרבה פוטנציאל להיות מותק הקהל(במילים אחרות להביא הכי הרבה רייטינג)

גם אני לא הבנתי את זה

זה היה מטומטם להפליא מה הם השיגו בכך? זה כלל ידוע שלא מחליפים סוסים באמצע המירוץ וזו רמאות לשמה צריכים לבדוק אם מותר להם לעשות דבר כזה גם לריאליטי צריך שיהיה גבולות.

HouseAtreides

New member
"אם מותר להם לעשות דבר כזה" ../images/Emo6.gif

אין חוק נגד העלאת מחירי הדלק ואתה מבקש חוק נגד חילופי זוגות?

HouseAtreides

New member
בוא נחשוב על אחת האופציות

נניח שאתה עומד בראש מקבלי ההחלטות ונניח שבעיניך אלכס צריך לנצח. בוא נניח גם שסהר "ייצוגית" בעיניך יותר מליטל להיות זו שתיזכר כמנצחת ותופיע ככזו בפוסטרים. איזו דרך אחרת אתה מציע כדי לפתור את הבעיה?

אבל ליטל הרבה יותר צבעונית מסהר

סהר חמודה אבל שקטה יחסית.ליטל לדעתי תביא הרבה יותר רייטינג עם הצחוקים שהיא עושה.

HouseAtreides

New member
Look, I didn't build the damned thing...

מה הבעיה? היא צבעה באישיותה הצבעוניות את הפרקים עד האחרון, ואת הפוסטר של הסיום יעטר שיערה הצבוע של סהר...

אני חושב שהיה עדיף להם כפוסטר את אור ונלה

כזוכים.אתה יודע סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין החנון עם הזקן לבין היפה.בקיצור נסתרות דרכי ההפקה...

HouseAtreides

New member
זה לא יהיה דומה מדי לעונה הראשונה?

הרי העונה הזו בהשוואה לעונה הראשונה אמורה להיות בסימן של "בעל הבית השתגע".

למעלה