Help me

Born To Try1

New member
../images/Emo10.gifHelp me

אני פשוט מתה על הסדרה הזאת ואחד הדברים שאני הכי אוהבת בה זה שיש בה משהו שנון, אמיתי ולפעמים קיצוני וזה משך אותי מההתחלה. סיימתי לראות את שתי העונות ושתיהן מדהימות אבל השנייה בעיניי הייתה יפה ומהנה יותר בשבילי דווקא כי שמו יותר דגש על מערכת היחסים של צ'אק ובלייר, על השינויים שחלו בחיים שלהם ביחד ולחוד כשלבסוף הם מוצאים את עצמם נכנעים לאהבה. עכשיו אני מצפה בקוצר רוח לעונה ה-3 (כשאצלנו עדיין משודרת העונה ה-2) וזה דיי מתסכל כי אני יודעת שייקח המון זמן עד שהיא תגיע אלינו ואני מוקפת ספויילרים(אפילו אם בא לי לראות סרטון קטן ביוטוב, תגובה אחת מתחתיו יכולה להרוס הכל) וזה מאוד מפתה לדעת מה יקרה עכשיו. זה כיף לחשוב ולנחש מה יקרה בעונה הבאה אבל כשהעונה ה-3 במרחק חודשים ארוכים מכאן אני לא בטוחה שאני אצליח להתאפק עוד הרבה זמן...ואם אני בכל זאת אגלה זה יהרוס לי הכל גם כי יש משהו כיפי בציפייה
אז הרגשתי צורך להגיד את זה... יש עוד מישהו שמרגיש כמוני?
או אולי מישהו שכבר "קלקל" לעצמו ויוכל לומר לי כמה דברים ממש בכלליות בלי לחשוף יותר מידיי? נראה לי שזה קצת יקל עליי

TetiBETTY

New member
אל תדאגי. עוד חודש ו4 ימים היא חוזרת...

תעשי טבלת יאוש :)

GossipKid

New member
לא נראה לי

שיש מה לקלקל.... כל הספוילרים שיש לא יעזרו. עכשיו מצלמים את העונה הזאת. חוץ משחקנים שנכנסו כתפקיד אורח לא ידוע דבר... אולי כמה פרטים קטנים.

keren didi1

New member
תשבעי שאת מכירה אותם../images/Emo12.gif

חחח נדיר למצוא אנשים ששומעים מוזיקה צרפתית לדעתי XD

Sugarfall

New member
אכן נדיר../images/Emo3.gif

הייתי שומעת אותם יום יום!! שריפה לונה Shy'm ויטהה לורי גרג [עצוב שהוא מת בגיל כל כך צעיר] מליסה- שיר פה שיר שם, לא משהו
אני שומעת גם מוזיקה איטלקית אבל אין עם מי לדבר

למעלה