alice21

New member
../images/Emo10.gif

מצבי הרוח שלי... פעם אני אופטימית ופעם ממש לא אני עצובה כי עליתי 4 קילו, הכושר שלי ירד פלאים (עכשיו יש לי סחרחורות והקאות כשאני מתעמלת ודופק הלב שלי מהיר מאוד...) אני מרגישה ממש חרא, כי 4 קילו בשבוע וחצי?? זה הגיוני ככה לעלות?? והכי גרוע שאני לא יכולה למתן את הדברים, אני נורא רוצה ללמוד אך כשאני קוראת ספר אני רוצה פיצוי.. לאכול משהו כדי שאוכל להתרכז בספר ומצד שני אם אכנס לדיאטה מעכשיו אני רק אחשוב על דיאטה ולא על לימודים ולא על כלום... אוף!!! כל כך הרבה זמן לקח לי להוריד 15 קילו.. חצי שנה!! מה יהיה? אני אעלה הכל בחזרה?? (חס וחלילה!) השקעתי כל כך הרבה, התעמלות כל הזמן, הזנחתי את הלימודים והשקעתי את כל האנרגיות דווקא בזה עכשיו עוד פעם אני אשקיע הכל בדיאטה??? הכושר שלי ירד משמעותית, היום לא יצאתי לדיסקוטק כי אין לי כוח לרקוד, וכשאני מתעמלת אז בקושי (הגוף שלי היה רגיל להיות קל ועכשיו עליתי) והיום טרפתי מלא פרוסות לחם עם ריבה ותמיד אני משכנעת את עצמי שאתחיל דיאטה... בנתיים השבוע הזה שמרתי, שלפחות זה זה טוב... אוף!! אני רוצה לחזור לכושר שלי לפני שבועיים!! מקווה ממחר להתחיל בצורה נורמלית!!

אלוש, אני כ"כ מזדהה...

אני אמנם לא הורדתי 15 קילו, אבל הורדתי 7, ועכשיו עליתי 3 קילו... (בעצם זה 2.5... בדקתי...)
. אז נכון, אני יודעת שאם אני מחליטה עם עצמי שאני חזקה ואני אצליח, אז אני באמת אצליח, אבל הקטע הוא, שלא משנה כמה אני מנסה, אני לא רואה תוצאות, וקשה לי כ"כ... בכל מקרה, אני רק רוצה שתדעי, ואני מתכוונת לזה בשיא הרצינות, הכי רציני שאת רק יכולה לדמיין לעצמך, שאני סומכת עליך ויודעת שתצליחי. גם לי קשה עכשיו, הכושר שלי גם כן ירד, אני מרגישה
בצורה בלתי רגילה, מסתכלת על הרגליים שלי ונגעלת, על הטאיירים שיש לי בצדדים, וזה פשוט מגעיל אותי!!! ושבוע הבא יש לי את הבר-מצווה של אחי ואני צריכה להיראות טוב, ויש לי תחושה שרק מהלחץ הזה, אני אעלה עוד כמה ק"ג טובים... סתם, אני לא אעלה, כי אני חזקה ואני אצליח!
(הנה, את רואה, עכשיו אופטימיות תקפה אותי פתאום)...
. ואלוש, מקסימה שלי, אני כ"כ מבינה את עניין האופטימיות שבאה והולכת; רגע אחד את אופטימית ובטוחה בעצמך, ורגע שני את מוצאת את עצמך זוללת ומרגישה עם עצמך הכי נורא שבעולם... בלעעעעע...
. אני רק רוצה לשלוח לך
ענק, להגיד לך שאני אוהבת אותך כ"כ, וכ"כ מזדהה!!! אנחנו נצליח... אנחנו חייבות את זה לעצמנו!!!
מתה עליך ושבת שלום שתהיה לך :) עדי

רון ו

New member
../images/Emo135.gif אולי את קצת בהריון?

באמת... הפורום מורכב ממצבי רוח של בנות 15 שבהחלט ראויות לפינה משלהן במקום פורום לדיאטות והשמנה בנות תתבגרו

טטנוס

New member
אהמ...רון!!! כנס לפה תתיצב מולי!!!!

יאללה בן אדם...עשית טעות אנוש עכשיו. תפסת אותי ברגע של עייפות, עצבנות וחוסר סבלנות אדיר! ארינה, מצידי את יכולה למחוק את מה שאני הולכת לכתוב...לא´כפת לי. ... רון...יש לך המון חוצפה לכתוב את זה!!! מי אתה חושב שאתה בכלל?! קודם כל אתה רק עכשיו הצטרפת. ואלי ועדי הן ממייסדי הפורום הזה... אני לא צריכה להסביר יותר, נכון? יפה. "אולי את קצת בהריון?"...נמוך אחי, נמוך ביותר... "הפורום הזה מורכב ממצבי רוח של בנות 15 שבהחלט ראויות לפינה משלהן במקום פורום לדיאטות והשמנה"... אוקיי, ואני רוצה לומר לך כמה דברים על זה- 1. הפורום הזה מורכב מנשמות מדהימות ושלא תעז לפקפק בכך 2. המקום הזה הוא בשבילן ואתה האחרון שתאמר להן ובכלל למישהו לאן הוא שייך. 3. מי שפה צריך להתבגר זה אתההההההה!!! ולסיום אני רוצה לומר לך אדון רון: אם לא טוב לך כאן אתה מוזמן לעוף מפה...ואני אראה לך את הדלת! ואנשים...די עם כל ההודעות המפגרות האלה. מי שרע לו פה מוזמן ללכת... ערב טוב שיהיה לכולם

טטוש,

אל תתני לו לעצבן אותך ככה, הוא כ"כ לא שווה את זה!!! הוא סתם רוצה קצת צומי... אל תתני לו את זה, כי ממש לא מגיע לו. אוהבת אותך כ"כ, ילדה
:) עדי

alice21

New member
מצב רוח טוב עכשיו../images/Emo22.gif

עקב פיטורי מהעבודה אני ישנה ביום, קמה ב- 4 בצהריים ולא ישנה בלילה כל הלילה אני באנטרנט ולומדת
היום למדתי וגם לא אכלתי הרבה! אני גאה בעצמי... עוד חודש אני אעלה על המשקל ואז נראה תוצאות, וממשיכה אבל ממחר אני אוכלת פירות וירקות וקורנפלקס, מוזר כי הייתי כל כך אובססיבית לנושא הדיאטה וכוח רצון נורא חזק ועכשיו מה לעשות? קשה לחזור למצב שזנחנו
מקווה שיהיה בסדר...

alice21

New member
חחחחחח

רון, עוד פעם שינית לי מצב רוח עכשיו הוא טוב!!

למעלה