היום ב-
אנשים

../images/Emo100.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo152.gif

תחרות "משהו ללבוש" יש לכן בגד הריון שאתן אוהבות במיוחד? חולצה שיש לכן ממנה זכרונות נעימים? מכנסיים שמזכירים לכן רגע מיוחד? תפוז
אלבומים
מזמין אתכן לשלוח תמונה שלכן לתחרות "משהו ללבוש" ולזכות בפרסים: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=32

junny

New member
מגיחה מחדש...

אם אי פעם יציעו לכם לפתוח בר, תוותרו. מניסיון אישי. היי חבר'ה, זו אני, רותם למי ששכח אותי. האמת אני עוקבת אחרי צחמ באופן כמעט יומיומי, נכנסת לפורום מדי יום ונהנית לראות את כולם עדיין כאן. הפורום הזה הוא כמו משפחה קטנה אבל ללא מחויבות. אני חושבת שמאוד התגעגעתי.. אבל...(וכאן מתחילים התירוצים).. אני נפגשת אם כל כך הרבה אנשים כל יום וכל כך הרבה ראש וכאב ראש, ושיחות על הא ודא, ואומנם זו עבודה מאוד מאוד כייפית, ותמיד שמח מסביבי ואני מאוד אוהבת את חיי הלילה, אבל נגמרו לי הכוחות.. והתגמול על העבודה הקשה כל כך אפסי שזה מייאש!!! אבל אני מאוד מאושרת.... וכאן יש לי
חם חם, יש מהתנור אני מתחתנת!! ואני כל כך מתרגשת!! ביום ראשון הוא הציע לי, ואני כל כך מתרגשת!

כ"כ הרבה חתונות...

שלוש בנות קרובות אליי קיבלו הצעה שכזו בחודש האחרון! לא יאומן! שיהיה לך המון המון מזל טוב, ושתזכי רק לאושר
ונחמד שחזרת אלינו! נועה

SoldieRonit

New member
וואו ../images/Emo70.gif המון ../images/Emo49.gif ואני גם מתרגשת

בשבילך

taish

New member
ההודעה שלמעלה היא שלי

פשוט לא שמתי לב שהייתי על הכינוי הלא נכון...

junny

New member
הוו.. בנות!

תודה רבה! בדיוק אני בשלב בדיקת התקציב שיש לנו מול הוצאות.
הכל כל כך יקר.. איזה תעשיה מפוקפקת! אבל עדיין- כל כך כייף!

מזל טובבבב ../images/Emo65.gif

מקווה שהוא אכן האחד, ושלא יהיו פיתולים נוסח צח"מ לפני החתונה/בזמן החתונה/אחרי החתונה

python 4

New member
מזל טובבבב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אתמול אמא שלי היתה אצל מגדת עתידות שאמרה לה שאני הולך להתחתן בתוך שנה. אז עכשיו אמא שלי מרוצה ואני צריך למהר לתפוס כלה. מזל טוב רותם!

dvd3434

New member
מזל טוב רותם!!!!

את בן אדם מדהים (מההיכרות בת 4 השעות שלנו..) ואני שמח בשבילך!!!!

שמיצית

New member
וואו, מזל טוב! אז עכשיו נראה אותך

בפורום חתונות (383)?
כיף שם.. טשטב - המון המון מזל טוב

pumiki25

New member
שירה! את יודעת מה עשית לי?! ../images/Emo12.gif

אלוהים, כמה זמן השקעתי בניסיון לפענח את ה"טשטב"!
(מה שמזכיר לי שהיום למדתי כינוי חדש - "למלמ". תשאלו אותי! תשאלו אותי!
)

רותם ה-מון מזל טוב!!! ../images/Emo48.gif../images/Emo24.gif

אני בטוחה שהבחור יודע כמה מזל יש לו!!! המון חיבוקים ונשיקות!!

junny

New member
עדכונון

אני כל כך מתרגשת, ומנסה להשאר קולית בפורום החברים/ משפחה אבל יש לנו תאריך ומקום.. 31/08 בקיץ הזה.. עוד חצי שנה בדיוק והודענו לכולם כמעט כבר.. וחץ מחבר טוב אחד שלנו שאישתו אמורה ללדת בתאריך הזה- בהולנד כנראה שתהיה התפקדות מלאה..

למעלה