idan777

New member
למכירה זיכוי לרשת "רנואר"

היי יש לי זיכוי לרשת "רנואר" בסך 239 ש"ח. מוכר אותו ב-200 ש"ח. פשוט קיבלתי משם מתנה ולא מצאתי משהו אחר לקנות. נא להשאיר לי טלפון במסר ואצור קשר בהקדם. אני גר במאכז ת"א. עידן

בואו להתנסות במוצרים חדשים ../images/Emo77.gif

גולשים יקרים,
אנשים שמחה להזמין אתכם להצטרף למאגר הגולשים המשפיעים שלנו, לקבל מאיתנו במתנה מוצרים חדשים והזמנות לאירועים שווים
כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=4922 למלא את הפרטים המבוקשים ולאשר את תהליך ההרשמה במייל שיילח אליכם. פשוט וקל. מאותו רגע, תתחילו לקבל מאיתנו הצעות למוצרים חדשים בהם נציע לכם להתנסות תמורת כתיבת חוות דעת עליהם. שימו
: על מנת שנוכל להציע לכם מוצרים ואירועים רלוונטיים, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים הנדרשים. אל דאגה, פרטיכם יישמרו במערכת. תתחדשו

menshaircare

New member
סקר קצר לגברים

שלום לכולם, במסגרת עבודה סמניריונית בלימודים שלי, אני עושה מחקר בנושא הרגלי הצריכה והטיפוח של גברים בתחום השיער. הסקר פונה לגברים בלבד, אשר שמים דגש על המראה שלהם ועל טיפוח השיער השאלון הוא קצר (5 דקות מקסימום) ויהווה בסיס חשוב לעבודה שלי. אם יש גברים נוספים שאתם מכירים, שעונים להגדרה של הסקר (כפי שמופיעה באדום), אעריך מאוד אם תעבירו גם להם את הלינק לשאלון. כניסה לשאלון: https://www.questchain.com/platform/main/response.php?qcrespid=8eb42435ccbcbc2a0288346c278931c8 עזרתכם חשובה לי מאוד. תודה מראש על שיתוף הפעולה!

יאני1

New member
עזרה במילוי שאלון במסגרת סמינריון

שלום לכולם! אני עושה סמינריון העוסק במערכות יחסים. אשמח מאוד אם הגברים שבפורום יואילו למלא שאלון אינטרנטי קצר. הוראות קצרות: אנא קרא כל משפט וסמן את התשובה הנכונה ביותר עבורך. אין תשובות "נכונות" או "לא נכונות", התשובה הטובה ביותר היא זו המשקפת את עמדתך כלפי השאלה. השאלון הינו אנונימי, ותוצאותיו ישמשו לצורך ניתוחים סטטיסטיים בלבד. על מנת לסייע בהצלחת המחקר, נבקש רק גברים לענות עליו. אנא נסה לענות על השאלות בכנות המרבית. אל תשכח ללחץ על כפתור ה- שלח/submit בסיום השאלון. תודה.

sagiko09

New member
חולצות פולו ראלף לורן ואמבר קומבי

חולצות קצרות של פולו ראלף לורן ואמבר קומבי אורגינל אני רוצה עליהם רק 100 בלבד !!!

למעלה