סיוע נפשי לגולשי תפוז

../images/Emo101.gif סיוע נפשי לגולשי תפוז

תפוז נותנת לכם עזרהנפשית האם אתם מרגישים צורך בעזרה נפשית בעקבות המצב? האם קטיושה נחתה ליד הבית שלכם ואתם לא מצליחים להשתחרר מהחרדה? האם אחד מהקרובים שלכם נפגע ואתם חייבים לדבר עם מישהו? תפוז רוצה לעזור לכם, אנא שלחו לנו מסר לכינוי צוות חדר מצב, המתאר את מצבכם (כולל מספר טלפון להתקשרות) ואנו ננסה לחבר ביניכם לבין פסיכולוג/ית שיעזרו לכם.
רוצים לשדר לנו Live מהשטח
תפוז מזמינים אתכם, גולשי הצפון שנשארו בבית, לדווח לשאר המדינה מה קורה אצלכם ברגעים אלו. מהבית, מהמקלט ומהחדר המוגן ישירות ל BlogTV אם אין לכם מחשב במקלט או מצלמת רשת בבית, אנו נדאג לספק לכם את הציוד הנדרש. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח מסר לכינוי צוות חדר מצב או מייל לכתובת המייל הבאה [email protected] עם הפרטים המלאים שלכם, ואנחנו כבר ניצור איתכם קשר. בתקווה שנחזור לשגרת שלום במהרה ובבטחה, צוות האתר

../images/Emo101.gif סיוע נפשי לניל ווינטרס

כי באמת הגיע הזמן שמישהו יעשה כבר משהו בקשר אליו...

ים כחול

New member
גואוווווו טו יור דאדילההההההההההההה

סליחה אך האיות שלי באנגלית גרוע אך הייתי חייבת זה היה מצחיק פתאום לשמוע את ניל צועק ככה לכי לאבאלהההההההההההההההההההה !!!!!! בחיי התחרפן .... גם ויקי צרחה כמו מטורפת , נראה לי כולם צריכים טיפול קבוצתי .

python 4

New member
המצב קשה.. הגיע הזמן לפטר את ניל

אני מאוד מקווה שמחר ויקטור יעיף את ניל מהחברה, ניל יאבד את ביתו ואת כל כספו בהימורים, ידרדר לאלכוהול ואז כעונש אחרון יתאהב שוב באוליביה. מגיע לו. עיצבן אותי!

ואני שמחה שדיאן לא הודתה שהיא --

חזרה בשביל ג'ק-אחרת מייקל היה תוקע לעצמו מזלג לעין - וזה היה כואב!

ים כחול

New member
פספסתי גם היום ../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif אבל

רק בבוקר ... ראיתי בערב ... ולא יודעת למה אבל צחקתי כשויקטור אמר לניל - קח עזרה מקצועית !! וההוא יצא עם זנב בין הרגלים - קטע טוב
וכעת סקר-צ'יק קטן מי תבחרו מבין שלושת הנשים ? קריקט (בעע) אי-זבלה(בעע) או לורן ? (
) תשובה בגוף השאלה .... אבל לא מגיע לפול האידיוט אשה כמו לורן . אז סקר חדש מי הכי גרועה מבין השתיים ? קריקט ? (בעע) או אי-זבלה (בעע) קשה הא ???? אפילו אני מעדיפה ללכת לישון ורק לא לבזבז זמן על דילמה כזו...

למעלה