הימורים

stav1991

New member
רנין ואני אסביר למה

היא כל הזמן בוכה לדיירי הווילה שלא טוב לה פה וזה והם מתוך איצטואציה יבינו שהיא לא רוצה להשיאר בווילה

shiranosh 17

New member
שי ויוסי

יוסי,עינב ומיקי כבר לא יכולים לסבול את שי ואני בטוחה שלא רק הם ואת יוסי בגלל כל עניין הכספת אז קרן,שי,ערן,איתי עצבנים עליו קצת

BeN ShaDe

New member
שוב יוסי ובוריס.

ושוב הצופים בבית לא ירשו שיוסי יעוף ולכן אנחנו הפעם נזכה לראות את בוריס מחוץ לדירה.

שאלה חשובה

(מצטערת שאני נדחפת לשרשור הזה, לא מצאתי שרשור אוף טופיק) מישהו יודע כמה פעמים מותר להצביע (לסמס) למתמודד בהדחה? כלומר זו מוגבל כמו בכוכב נולד או שאפשר לשלוח כמה שבא לנו?

shy6

New member
אם הם חכמים

אז יוסי ולאון. המועמדים הכי בטוחים לזכייה. מקווה ששי יעוף.

יניבל1

New member
זה לא הישרדות שי

לאנשים אסור להתכנס בחדרי חדרים ולארגן הצבעה משותפת כנגד מי שהכי מאיים עליהם

shy6

New member
נכון

הם צריכים לחשוב על זה לבד,כל אחד עם עצמו.

יניבל1

New member
אבל אני לא חושב שזה השיקול היחיד

תחשוב שאתה נמצא בוילה עם עוד 15 אנשים , ונניח אתה מחבב את יוסי אבל רואה בו איום ממעלה ראשונה . עכשיו אין לך שום ביטחון שבעולם שרוב מתוך 15 אנשים הצביע לו , אז אתה תכניס עוד שיקולים לבחירת המודח, כמו רמת הקירבה או הסימפטיה שלך אליו . זה לדעתי מה שמבדיל את התוכנית מהישרדות , שם אין שום סנטימנטים , הכל קר ומנוכר. שם זה נטו משחק, פה גם יש לך פן חברתי מסויים.

shy6

New member
למי שבא נטו לשחק

ולזכות במליון, אז זה אמור להיות השיקול היחיד. אצל רוב המתמודדים זה לא השיקול היחיד או המרכזי, הם באו בשביל הבילוי,החוויה ובעיקר בשביל להיות הדבר הבא במדורי הרכילות. אז אתה צודק.

actress

New member
או רנין או מיקי

מהסיבה הפשוטה רנין מתחרפנת כמו שהיא אמרה והפרומואים לא מפסיקים לשדר את זה ומיקי, לא כי היא ביצ'ית פשוט כי היא מתגעגעת הביתה, אז חלאס לבכות כמו ילדה קטנה, תעופי ודיי

d a n 6

New member
לדעתי יוסי ואשר ויש גם מצב ששי

יוסי בגלל כל הקטע של הכספת אשר בגלל שהוא פגע ברנין אז כל המתיפיפים יצביעו נגדו ושי בגלל שהוא יכול להיות לפעמים שתלטן ואנשים לא אוהבים את זה

למעלה