מה עשה לי תשבוע?

../images/Emo103.gifמה עשה לי תשבוע?

ערב טוב
אתן מוזמנות לספר לנו מה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים, תמונות וכל מה שבא לכן. מבחינתי, כלום. ושיר אחד, Coldplay- Square One מי יתן והשבוע הבא יהיה יותר טוב.... סופ"ש מעולה לכולנו

שלומלום-אמ.. מה עשה לי תשבוע../images/Emo24.gif

טוב...בוא נתחיל שעכשיו אני עם חברה הכי טובה שלי בתל אביב בבית של דודה שלה... היא נתנה לנו אותה - פינתה לנו את דירה.. דבר שני הוא שהסתובבנו כל היום בתל אביב - דיזנגוף (הרב) אבן גבירול וכל החארטה מסביב.. חיחי...
מגיע לי תתחדשי.. קניתי שרשרת מזה יפה... אני אבוא איתה למפגש פורום הבא..(-בעוד שנתיים)..וגם עגילים מזה יפים..
עכשיו מה הקטע שלא היה לי כסף והתקמצנתי על מונית אז אני ויעל (החברה שלי) הלכנו ברגל עם מפה שלוש שעות ממעוז אביב ומ.. לא נורא היה צחוקים.. סתם יעל אוהבת את נינט אז עברנו ליד הבית שלה..(-אחלה שכונה מתחיל ב..) לאיי משנה... הקיצקץ מה שהיה זה שאני והיא הלכנו בדיזנגוף והיה יואוא סתם דיברנו פתאום יעל רואה אוטו כמו של הראל..(-סקעת)---> היא מכירה בגלל חברה שחולה עליו.. והיא ראתה כזה מספר רישוי דומה והיא אומרת את זה כזה בשיא התמימות ואז אחרי שלוש שניות.. "..יואוא זה החיוך שלו הוא דומה לו.." ואני כזה אומרת לה בואי נוו הראל סקעת אז ראינו וזה בסוף לא היה הוא..איזה ביאוס מזה התבאסנו......... סתם זה היה הוא אז אני כזה נקרעת מצחוק ואני לא מפסיקה להתרגש ואחר כך בוהה בו כזה... חחחחח וחברה שחולה עליו הייתה אמורה לבוא ובסוף לא באה חחח -להבא שתלמד..- קיצר היה צחוחוקים ואני והיא עכשיו נהנות לנוט בשאנטי בסבבה ומתוקות אני רוצה שתגידו לי תתחדשי טוב זה באמת יחמם לי את הלב.. ב-
- תאירושקה הקקה..
יואו עליתי שני קילו ואז ירדתי אותם ואז בגלל ראש השנה עליתי אחד ואז עשיתי ריצות וירדתי ככה שחזרתי למצבי הרגיל..
אל תשכחו שאתן הפורום הכי שולט בעולם ושאני חולה על כולכן כאן... יו דה בסט..

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifאיי אומוסט פורגט..../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

מה שעוד עשה לי ת'שבוע היה זה שסופסוף דיברתי עם מ-ת-ן-! רררררר... חמוד הוא כזה רגיש ומתוק.. אני אספר לכן עליו ותייעצו לי בקשר אליו אם הפינה תיפתח.. טוב..? וגם אם לא אני אשמח לספר לכן ובלי קשר תייעצו לי טוב.. באמת אני סומכת עלייכן ואתן אחלה אז.. קבענו?..

אוי ושכחתי.. אמ.. אני הולכת ל-..

א-ו-ד-י-ש-נ-י-ם- -ל-פ-ס-ט-י-ג-ל-! סתומרת יותר נכון לא הולכת שולחת קלטת.. מי יתן ותאחלו לי בהצלחה.. נו כן אני בזמן האחרון זקוקה לצומי.. אפשר שתספקו לי מעט צומי?..

טנקס ק-מ-ה-! וגם אם אני לא אתקבל

אני לא אשכח אותך..
<=== בך... ולא בקטע של לסביות.. למרות שזה יכול להיות מגניב.. -לא משנה- משו עובר עליי בזמן האחרון.. בטח בגלל כל השעות שהחסרתי..

הנה לך שיר שאני מקדישה לך..

מה מה מה מה מה מה מה מה מה מה מה מה מה אין על קמה!!- מה מה מה מה.. נכון חמוד..?

קמימונת

New member
../images/Emo6.gif תודה!

אבל יש גם את: קמה קמה קמה... 50 מיליון....
תמיד שנאתי ששרו לי את זה

אז אני לא אשיר לך את זה..../images/Emo13.gif

טוב נו אולי פעם אחת.. קמה קמה קמה 50 מיליון..

../images/Emo99.gif..../images/Emo23.gif..../images/Emo99.gif-קרינע בשבילך

יואואואואואואואואו קרינעעעעעעעעעעע... חיחי סופסוף..

shaya23

New member
מה עשה לי את השבוע?

טוב.. אז בעיקרון יום ראשון שני שלישי כלום כי למדנו ונתנו לי פול שיעורי בית.. יום רביעי+חמישי- יום כיפור.. זה היה כזה כיף.. היינו ביחד לכ הזמן אני שתי חברות שלי ושני בנים.. והיה כזה כיף.. (מענייןם אם זה בגלל שהחברה השלישית לא הייתה במושב באותו זמן... כן כנראה שזה בגלל זה..) שישי-היה פעולה.. אבל לא היה משו... אז זה לא נחשב.. אה והיה את הפרק האחרון של ה|דגש|או.סי שירים: הדיסק של השיר שלנו..
וזהו..

מיטל101

New member
אמממ...

תאמת שממש כלום...כאילו,החופש ללא ספק היה דבר מאושר ומדהים אבל חוץ מזה...כלום.. ובהזדמנות זאת אני רוצה גם כזה קצת להתנצל שאני לא ממש נמצאת בפורום.. אני עוברת עכשיו תקופה ממש קשה,אני לא יודעת איך בכלל אני מחזיקה מעמד... אממ... שירים מומלצים: muse-hysteria muse-time is running out muse-muscle museum muse-sunburn muse-unintended lustra-scotty doesn't know take me away anouk-michel בתקווה לשבוע יותר טוב..

Galadriel 3000

New member
אוקיי

יום כיפור בעיקר, זה מה שעשה לי את השבוע. שירים (אוף שמת אחד של קולדפליי שאני לא מכירה. בעצם אני לא מכירה אף אחד מאיקס וואי. מקופחת שכמותי): קולדפליי: green eyes day light warning sign a rush of blood to the head בלאט, האמת שלא גיליתי עוד שירים חדשים. בעצם יש את no fear של ראסמוס. ו..ו..ו.. זהו.

קמימונת

New member
מה עשה לי את השבוע../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif

וואו. זה היה שבוע פשוט נפלא. הוא היה ממש מדהים. נהנתי מכל רגע. זה היה שבוע מלא באושר, חופש ואופטימיות. הייתי שמחה כל הזמן. וויפי!!
אני רוצה לאחל לעצמי ולכולם עוד הרבה שבועות כאלה!
אירועים
אז.. ימים ראשון-שני-שלישי היו ימים סתם כיפים.
יום רביעי כבר היה חופש, ובכל אותו יום סידרתי את החדר ועכשיו יש לו ריח טוב
יום חמישי היה לי צום קל
שישי.. אהה עוד יום כיף. וכך גם היום. אחד הדברים היותר כיפיים שהיו השבוע היה השיגעון החדש שלי ושל בת דודה שלי
כל השבוע היו לנו שיחות קורעות במסנג'ר.. השיגעון היה וויל (ראו תמונה
)
שרמנטי שכמותו. אחח אני מתה על השבוע הזה.
דיסק:
אין ספק ש-Be Here Now של Oasis עשה לי את השבוע. דיסק מדהים. תמונה: וויל
נו, איך לא? שיהיה שבוע טוב

A Radcliffe

New member
מה עשה לי את השבוע?

הצלחתי סופסוף להוריד שירים מאנסטסיה! לא בעברית אבל גם זה משו.. בעברית זה הכי יפה אבל אני יודעת כמעט את כל המילים בעל פה אז זה בסדר... זה מה שעשה לי את השבוע!!!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifנמנ...

לא הרבה ^_^ החופש, וזהו בעיקר.. שירים- A New Found Glory- I Don't Wanna Know Foo Fighters- d.o.a, Best Of You Cheap Tricks- I Want You To Want Me [אל תשאלו ^^] Alanis Morissette- Thank You, Everything כמה זמן לא שמעתי אותם
ועוד כלמיני. ^^ אוה, והיה אתמול אלאניס לייב! וקולדפליי! ויש לי מוקלט! ^^
|מאושר| שבוע טוב לכולן

מיפ

K. יש לי רשמית את כל הקליפים של אואזיס
וזה כולל את TIOBI. המ. יש לי את "הארי פוטר ומסדר הפוניקס" (
) באנגלית. והגעתי לעמ' 150, אחרי שקראתי במשך כל כיפור. וווהעהאהאה, אפשר ממש להרגיש את המבטא הבריטי
עכשיו יש לי מוטיבציה לקרוא את השישי
ממ, אני מניחה שגם את זה שהצלחתי לנגן כמה שירים בגיטרה. [וכן, אני אכתוב מה הצלחתי לנגן. או לפחות מה שאני זוכרת. וכן, ברור שחלק הצלחתי עם אקורדים וחלק עם טאבים.] herman's hermits- no milk today pink floyd- wish you were here travis- writing to reach you blur- coffee & TV, country house beatles- love me do, lucy in the sky with diamonds, all my loving oasis- stop crying your heart out, don't go away, don't look back in anger jet- look what you've done אני מוכשרת. גם הלחנתי איזה שיר שילד מהכיתה שלי כתב
מוכשרת כבר אמרתי? שירי השבוע: נמ, אני מניחה שכל מה שהצלחתי לנגן. וכל השירים מהקליפים של אואזיס
וגם אלה- oasis- the girl in the dirty shirt, gas panic, underneath the sky, mucky fingers, meaning of soul, be here now beatles- i am the walrus ושני דיסקים שלהם: SGT peppers lonely hearts club band, Help travis- why does it alway rain on me?, re-offender radiohead- paranoid android [שיר גאוני.] blur- beetlebum, parklife, to the end, girls and boys

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifטראוויס../images/Emo99.gif

writing to reach you
why does it always rain on me
היה top 10 at ten באמטיוי לפני כמה ימים של טראוויס.
מוכשרת.

למעלה