מה עשה לי ת'שבוע?

../images/Emo103.gifמה עשה לי ת'שבוע?

צהריים טובים
אתן מוזמנות לספר לנו מה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים, תמונות וכל מה שבא לכן. מבחינתי, זה היה יום ת"א שהיה כיף, ובכלל החופש והלבד והכל. זה כיף. שירים
Duran Duran- Perfect Day Finley Quaye & William Orbit - Dice Imogen Heap - Hide and Seek Pink Floyd- Us and Them סופ"ש מעולה לכולנו

Galadriel 3000

New member
the day when

the library was closed so we went in the mall all day songs- american idiot- Greenday everytime i look for you- blink182 those are like drugs- i tell you.

../images/Emo103.gifWhy English?

**I'm telling you we went to the mall
סורי, בדיוק עשיתי בוק ריפורט והדקדוק נכנס בי

קמימונת

New member
מה עשה לי את השבוע../images/Emo35.gif

רק הערה: זאת פעם שניה שאני כותבת את ההודעה הזאת, אז זה כבר לא אותו דבר
טוב אז היו כמה דברים שעשו את השבוע: 1. ערב חג. לא בנינו סוכה אז הלכנו למסעדה. הלכתי לשם קצת מדוכדות אבל עד מהרה המצב רוח שלי ממש השתפר. היה ממש מושלם מהאוירה ועד האוכל. כשחזרנו ראיתי סרט והיה לי ערב חג מעולה!
2. היתה מסיבה נחמדה. 3. היה לי איזה קטע שהחליפו לי בושם שקנו לי לפני שנתיים וזה היה מאוד נחמד
4. חורף. שקמתי ביום רביעי ירד גשם והיה ריח נורא של אהה.. חורף והייתי מאושרת. 5. הגמד ענק. כיף כיף להכין וגם לקבל
דיסקים: Oasis- Be Here Now Radiohead- OK Computer Radiohead- The Bends תמונה: תמונת קמה בחורף

orush15y

New member
בעיקרון..

היו 2 דברים שעשו לי ת'שבוע! 1)החברה הכי טובה שלי שגרה ממש רחוק ממני ישנה אצלי יומיים! 2) היה טרויה בטלויזיה!!! ררר.... *מזילהריר*
אורלנדו

shaya23

New member
מה עשה לי את השבוע?

טוב אז בעיקרון רק תחילת השבוע היה בסדר.. 1. שיעור פיתוח קול ביום ראשון.. פשוט כיף לעשות את מה שאני הכי אוהבת.. 2. יום שלישי הייתי עם חברה שלי קצת.. היה לי כיף.. רק שתינו.. 3. יום רביעי בתל אביב..
4. חורף! אני חולה על החורף!!! 5. טרויה בטלוויזיה..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif=]

שבוע טוב.
נמ, מה עשה לי את השבוע?....... אוה..... החופש, והיום ראיתי את הבנידודים ושלי והדודים שלי, איי לאב ד'אם
ואתמול הייתי אצל דודים... ואמ זהו ^^ אתמול הייתי חולה ומסכנה בלילה, וזה לא היה לי כיף.
שירים:: Venessa Carlton- Rinse, Paradise, Twilight
a New Found Glory- I Don't Wanna Know U2- Stuck In A Moment
Unwritten Law- Home In Paradise The Pixies- Where Is My Mind Alanis Morissette- That I Would Be Good
, Your House
, right Through You, All I Really Want, Perfect
, Forgiven
The Calling- Final Answer, Adrianne, One By One, Our Lives, Things will Go My Way, Believing, Nothing's Changed או בקיצור- בליבינג, בליבינג, בליבינג, בליבינג, בליבינג בליבינג בליבינג.
שבוע טוב אבריוואן.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהו, זה הרבה שירים. ^^

ועוד אפילו לא הכנסתי את הבונג'ובי-ים. וכל הקולינג. הו, איימ א פריק ^_^

למעלה